Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Анастасия

41 рік, риби, познайомиться з хлопцем у віці 42-48 років

Лохина...чорниці и т.д.

Люди, хто має позитивний або негативний досвід вирощування лохини? Кортить придбати, але не дуже хочеться викинути гроші на вітер.
Мене цікавить шанси її виживання, складність догляду і коли вона реально починає плодоносити. В слова продавців я мало вірю. В ролики на ютубі я вірю, але я не такий вже аж профі-профі, які там розповідають. Хочу знати думку реальних людей.


P.S. Незнайомка надіслала в особисті, що буде з нею з тою лохиною купа траблів і все одно засохне. Фух. Попустило. Краще на ці гроші куплю яблунь. Дякую, незнайомкою.
9

Коментарі

15.04.20, 10:34

У нас на дачі один рік росли. Але за ними треба ретельнго доглядати і щоб ґрунт був гарний.

    25.04.20, 10:52Відповідь на 1 від Makcімаліст

    У нас на дачі один рік росли. Але за ними треба ретельнго доглядати і щоб ґрунт був гарний.Росли? А чому померли?

      35.04.20, 11:00Відповідь на 2 від muxa-xa-xa

      У нас на дачі один рік росли. Але за ними треба ретельнго доглядати і щоб ґрунт був гарний.Росли? А чому померли?Не було затінку і земля неплодюча.

        45.04.20, 11:30

        Тринкс ростила

          55.04.20, 11:51

          нахоробу вона тобі?чи й не смакота.

          писи-не пробували, бо нема потреби

            65.04.20, 11:52

            что такое лохина это лещина? лещина растет сама по себе. ежевику сожрали щены одну , другая может в этом году будет . они ща все выращивают на усилителях роста что ли . и потом эти саженцы ну сильно плохо растут сами по себе . но потом отходят. порой . Привет

              75.04.20, 12:06Відповідь на 3 від Makcімаліст

              У нас на дачі один рік росли. Але за ними треба ретельнго доглядати і щоб ґрунт був гарний.Росли? А чому померли?Не було затінку і земля неплодюча.Ясно. Я навпаки чула, що любить солнце і полив.

                85.04.20, 12:06Відповідь на 4 від ranok_v_misti

                Тринкс ростилаЯсно. Запитаю.

                  95.04.20, 12:07Відповідь на 5 від disu

                  нахоробу вона тобі?чи й не смакота.

                  писи-не пробували, бо нема потреби
                  То у мене хвороба починаючого огородника, коли хочеться посадити всього й одразу

                    105.04.20, 12:11Відповідь на 6 від DANAH

                    что такое лохина это лещина? лещина растет сама по себе. ежевику сожрали щены одну , другая может в этом году будет . они ща все выращивают на усилителях роста что ли . и потом эти саженцы ну сильно плохо растут сами по себе . но потом отходят. порой . ПриветДобрый день. Лохина это голубика или черника. Ежевика у меня в том году дала урожай, посмотрим как в этом.
                    А вот лещина моя вроде того . Что-то не вижу набухших почек.

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      4
                      попередня
                      наступна