хочу сюди!
 

Татьяна

56 років, телець, познайомиться з хлопцем у віці 55-58 років

Пізнавально-сексуальне ;)

        Знову пройшов деякий час нашого життя в селі. Ми вже тримали курей, поросятко, качок, гусей, кізку і батьки вмовили додати до господарства кроликів. В той час наче з кролячими хворобами було трохи поменшення, то ми таки зважились їх завести. Бо ж таки вигідна справа. Навесні заводиш кроликів, все літо трави море, під осінь зерно тощо і під зиму вже є м"ясо. 
       Купили ми дві кролиці, а кроля дали батьки. Особливо той кріль вразив малого. Бо йому була розказана байка, що то і є той самий зайчик, який передавав йому весь час гостинці cat  
От як раз і фотку знайшла, наш був точнісінько такий, навіть на лапках біленьке.


       Стала ж я розпитувати як з тим господарством вести справу. Ну кормьожка то ясна річ: траву з росою давати не можна, траву треба трохи підв"ялювати, якусь траву взагалі давати не можна, а якусь вони особливо люблять. Вичіщати у них, щоб було сухенько. 
Далі перейшли до розмноження, бо ж для цього гарем і завели umnik


      
        Отже для того, щоб спарувати кроля з кролицею потрібно кролицю посадити в клітку до кавалєра. І поки вона буде там обнюхуватись, кріль буде обнюхувати її, бо він у себе вдома і так знає що як пахне lol 


         А далі парніша знає свою справу і кролиця не встигне опам"ятатись як дєло буде зроблене. Ну типу я це побачу і можу вже кролицю відправляти в свою опочівальню і чекати потомство.
       Отже настав час Ікs, пішла я займатись своднічєством smutili І сама собі думаю: як же я впевнюсь, що всьо пройшло успєшно? Ну ладно, буду проводити дєло, а далі буде видно....
       Взяла я подругу, пересадила до кавалєра, а сама сіла поряд на пеньочку і чекаю. Поглядаю як там проходе процес женихання. Дійсно, так як і сказали, дівчинка пішла по апартаментам, а парніша давай її обнюхувати. Действо його обнюхування длилось не довго, якось швиденько він заскочив на нєвєсту, вона не сперечалась, він зробив декілька швидких рухів і з пронизливим задоволеним звуком Фррррррр, сповз з неї, якось трохи впав на бік з явним задоволенням після процесу і втратив до неї всяку цікавість nevizhu


       Від неочікуваності такого процесу я чуть не впала з пеньочка lol Особливо оте Фрррррр мене вибило з колії lol Побігла я в хату розповідати що бачила. І на наступний день другу кролицю спарювати вже прийшло два сводніка smutili lol 
Через деякий час пішло потомство...





Чудового настрою! cvetok  
33

Коментарі

127.08.18, 11:39

Чоловік же оте "фррр" не взяв на озброєння?

    227.08.18, 11:40

    тре прививочки м увоворемя зробыть.. шоб не померли

      327.08.18, 11:45

        427.08.18, 11:48Відповідь на 1 від Ми Ла

        Чоловік же оте "фррр" не взяв на озброєння? іноді згадували

          527.08.18, 11:50Відповідь на 1 від Ми Ла

          Чоловік же оте "фррр" не взяв на озброєння?

            627.08.18, 11:50Відповідь на 1 від Ми Ла

            історія - умора

              727.08.18, 11:51Відповідь на 2 від Зa*рa*зa

              тре прививочки м увоворемя зробыть.. шоб не померли потім ми вже переїхали і більше не тримали кролів, а батьки тримали. То колись телефонує мені мама і каже: приходь на вихідних, будеш робити прививки кроликам. Я в шоці "а чому я?" Відповідь: так ти ж в лікарні працюєш... Кажу: мам, я обще-то там буЛгактером працюю
              Ну це мене не спасло і прийшлось навчитись прививати кролячу братву

                827.08.18, 11:51Відповідь на 3 від trinks

                  927.08.18, 11:52Відповідь на 6 від Апрель_ка

                  історія - умора мене ж не попередили про це

                    1027.08.18, 11:52

                    А мені кролики завелись дивним чином. Піймали на своєму городі кролиху. Пішли по сусідах запитувати чи не втекла в кого. Сусіди запитувати дальших сусідів - ніхто не признавався. Кролиха виявилась "побігана", навела кроленят. Отак, буває, заводяться в хазяйстві кролики.

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      4
                      5
                      7
                      попередня
                      наступна