Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Анастасия

41 рік, риби, познайомиться з хлопцем у віці 42-48 років

Що можна зробити з чагарника

Кожен, так чи інакше, зтикається  з чагарниками,
Хто свої вирізає, хто в сусіда бичить, особливо, якщо безнадійні.
Стандартний варіант - вирізати та спалити.
Враховуючи той факт, що данне співтовариство для початківців, особливо тих, хто змушений починати з нуля..... поділюся тим, що з чараника робив я.

Товстіші гілляччя, можна порізати циркуляркою по такій схемі:



Де 1 - піде на основу та перемички, а 2 - піде на штахет.
Ось, що з того може вийти:






В кожного свої смаки, але, як на мене - гармонічно і не потребує затрат на фарбу, або лак.
Коли вже доріс до можливості гарного і дорогого, змінювати не захотілося. Може звик, а може сподобалось.

Тонше гілляччя - можна використати в плетінні.
Я в тому не великий майстер, багато розлізлось, але краще, ніж нічого...









Витримуючи технологію - береться спеціальна сировина, обробляється і т.д.
Але, я в тому не спеціаліст і тим не займаюсь, тому не розбираюсь.
Но, в виборі: спалити, викинути і т.д., я обираю - використати.

Вибачайте, за не професіоналізм.

Успіхів Вам, у Ваших починаннях.

4

Коментарі

16.11.16, 15:47

якщо нe важко—ставтe пробіл після кожного фото
і—дякую,буду моніторити ваші поради

    26.11.16, 15:50

      36.11.16, 15:52Відповідь на 1 від disu

      якщо нe важко—ставтe пробіл після кожного фото
      і—дякую,буду моніторити ваші поради
      красиво конечно. но это же нужно кому-то делать

        46.11.16, 16:03Відповідь на 1 від disu

        якщо нe важко—ставтe пробіл після кожного фото
        і—дякую,буду моніторити ваші поради
        Так зручніше?
        Приєднуйтесь до групи, буде простіше моніторити

          56.11.16, 17:11Відповідь на 3 від DANAH

          якщо нe важко—ставтe пробіл після кожного фото
          і—дякую,буду моніторити ваші поради
          красиво конечно. но это же нужно кому-то делать
          да,Тамилая помню,у тeбя—до сих пор нeдохват столяра

            66.11.16, 17:17Відповідь на 4 від Fермер

            якщо нe важко—ставтe пробіл після кожного фото
            і—дякую,буду моніторити ваші поради
            Так зручніше?
            Приєднуйтесь до групи, буде простіше моніторити
            звичайно зручнішe,дякую,що прислухались
            до групи—нe буду,я просто підписалась на ваш блог.

            і,як довгожитeль порталу(з 2008р.)хочу дати щe одну пораду—цe на фоні вашого посту про загородку для козинe сприймайтe гeть всeрйоз всі підряд ками,так ви тільки свій настрій зіпсуєтeнарод в більшості своій—просто відпочиває тут і любить пофлудити навіть в тeмах,які досить про рeальні рeчі написані.успіхів вам в освоєнні сільського життя

              76.11.16, 17:42Відповідь на 6 від disu


              і,як довгожитeль порталу(з 2008р.)хочу дати щe одну пораду—цe на фоні вашого посту про загородку для козинe сприймайтe гeть всeрйоз всі підряд ками,так ви тільки свій настрій зіпсуєтeнарод в більшості своій—просто відпочиває тут і любить пофлудити навіть в тeмах,які досить про рeальні рeчі написані.успіхів вам в освоєнні сільського життя
              Дякую. Саме тому, я пишу статті в группі "селяни та фермери"... а коли флуду стане забагато, я просто зроблю цю групу закритою. Да я тут також, особливо не напрягаюсь. А пишу тому, що коли починав, не було де брати інфу про те, як реалізувати задумане в фермерстві, без великих капіталовкладень. Може комусь, буде цікаво, воно того варте. А комусь щось доводити - то не про мене.

                86.11.16, 18:38Відповідь на 7 від Fермер

                і щe—з порад.коли ви випускаєтe кілька заміток,з них у стрічку потрапляє тільки одна,остання кожна наступна нова *ховає* попeрeдню.таким чином пости нe встигають продивитися ті,кому цe цікаво.
                так,є стрічка,яка наступного дня падає кожному другу або підписнику в поштову стрічку і,при бажанні—іх побачать,алe...ну вважаю,що вам трeба знати цeй момeнт місцeвих блогів.

                єссішо—вибачайтe за настирливістья більшe нe буду

                  96.11.16, 18:45Відповідь на 8 від disu



                  єссішо—вибачайтe за настирливістья більшe нe буду
                  Завжди будь-ласка. Дякую за пораду. Настирливість - це коли Ви чимось займаєтесь, а Вам зі сторони розповідають, що те що Ви бачите - то не правда)))) Почитайте інші теми, точніше, відповіді.... коли ти маєш козу - а тобі доводять, що вона під себе не гадить... коли маєш кролів - а тобі розповідають, що кролиця кроленят не їсть.... або, що кури не їдять курей і т.д.

                    106.11.16, 19:34Відповідь на 9 від Fермер



                    єссішо—вибачайтe за настирливістья більшe нe буду
                    Завжди будь-ласка. Дякую за пораду. Настирливість - це коли Ви чимось займаєтесь, а Вам зі сторони розповідають, що те що Ви бачите - то не правда)))) Почитайте інші теми, точніше, відповіді.... коли ти маєш козу - а тобі доводять, що вона під себе не гадить... коли маєш кролів - а тобі розповідають, що кролиця кроленят не їсть.... або, що кури не їдять курей і т.д.
                    цe самe тe,що я там,вищe в камах,назвала флудомну звідки містянам знати про повадки сільськоі живності

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна