Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Маша

50 років, козоріг, познайомиться з хлопцем у віці 37-65 років

Теплиця. Нові технології, чи звичайне дерево і плівка?

Вирішувати Вам, але, особисто я, не розумію, який сенс, для домашніх теплиць - використовувати якісь там дорогі технології???
 
В мене теплиця, зі звичайного состового брусу 100 на 100 і доска соснова 20-ка... вже третій рік стоїть теплиця 18 квадратів.
Дерево промастив технічним мастилом (не використаним) льоновим здається, точно не пам"ятаю.....
Ззовні натянута товста плівка, з середини була натягнута агроволокном, воно пропускає повітря і доска не гниє.... ВСЕ!!!

Сусід у кумів, вирощує квіти на продаж. У них теплиця 100 квардарітів. Опорні бруси - сосна 200 на 200 і дошки 40-ки.... все це змащено засобами від трухи і промазано маслом.... натягнуто плівкою і вже 10 років люди працюють....

Успіхів Вам, у Ваших починаннях.

60%, 6 голосів

30%, 3 голоси

10%, 1 голос
Авторизуйтеся, щоб проголосувати.
3

Коментарі

121.11.16, 18:03

у нас розділяють і розрізняють власне "теплицю" і "парник" так про що мова?

    221.11.16, 18:13

    У меня сезонная теплица (металл, уголок + поликарбонат) и отапливаемая оранжерея с батареей выведенной из дома ( ракушняк + пластик + стеклопакеты , крыша - поликарбонат). 5 и 7 лет соответственно, И еще надолго хватит.

      321.11.16, 18:18Відповідь на 1 від Momyshka

      у нас розділяють і розрізняють власне "теплицю" і "парник" так про що мова?18 квадратів і 2,50 в висоту - схоже на парник?)))
      Мова йде про теплиці, як і написано.

        421.11.16, 18:20Відповідь на 2 від olginsad

        У меня сезонная теплица (металл, уголок + поликарбонат) и отапливаемая оранжерея с батареей выведенной из дома ( ракушняк + пластик + стеклопакеты , крыша - поликарбонат). 5 и 7 лет соответственно, И еще надолго хватит.Основательная конструкция))))
        У меня сестра купила теплицу с пластиковым перекрытием.... в первый же год он потрескался и вернулась к пленке.

          521.11.16, 18:24Відповідь на 4 від Fермер

          У меня сезонная теплица (металл, уголок + поликарбонат) и отапливаемая оранжерея с батареей выведенной из дома ( ракушняк + пластик + стеклопакеты , крыша - поликарбонат). 5 и 7 лет соответственно, И еще надолго хватит.Основательная конструкция))))
          У меня сестра купила теплицу с пластиковым перекрытием.... в первый же год он потрескался и вернулась к пленке.
          Это потому, что дешевый пластик выдали за дорогой, И еще _ смотря какой стороной этот пластик положили (на нем есть метки)

            621.11.16, 18:31Відповідь на 3 від Fермер

            парник - 8мх27м h-2.5 - 3 шт
            теплиця - 4х10, 1шт.
            теплиця - будова для вирощування розсади (в основному) з опаленням, починає працювати з січня місяця. вкопана на 1м в землю, металевий каркас вкритий склом.
            парник - некапітальна споруда, для вирощування ранніх (або пізніх) культур.
            може мати той чи інший вид опалення для підігріву!!! але не обов"язково. каркас - метал, вкривається здебільшого на потрібний час пет плівкою.
            тунельчик - невеликі дуги (металеві, або пластикові) близько 0.5м висотою після монтажа і завширшки до 1.5, вкриті пет плівкою, або агроволокном, призначенні для захисту від заморозків і зберігання тепла вночі.
            отак у нас це називають

              721.11.16, 18:31Відповідь на 5 від olginsad

              У меня сезонная теплица (металл, уголок + поликарбонат) и отапливаемая оранжерея с батареей выведенной из дома ( ракушняк + пластик + стеклопакеты , крыша - поликарбонат). 5 и 7 лет соответственно, И еще надолго хватит.Основательная конструкция))))
              У меня сестра купила теплицу с пластиковым перекрытием.... в первый же год он потрескался и вернулась к пленке.
              Это потому, что дешевый пластик выдали за дорогой, И еще _ смотря какой стороной этот пластик положили (на нем есть метки)
              Сам не сталкивался, но, на будущее буду знать, спасибо.

                821.11.16, 18:33Відповідь на 7 від Fермер

                У меня сезонная теплица (металл, уголок + поликарбонат) и отапливаемая оранжерея с батареей выведенной из дома ( ракушняк + пластик + стеклопакеты , крыша - поликарбонат). 5 и 7 лет соответственно, И еще надолго хватит.Основательная конструкция))))
                У меня сестра купила теплицу с пластиковым перекрытием.... в первый же год он потрескался и вернулась к пленке.
                Это потому, что дешевый пластик выдали за дорогой, И еще _ смотря какой стороной этот пластик положили (на нем есть метки)
                Сам не сталкивался, но, на будущее буду знать, спасибо.

                  921.11.16, 18:36Відповідь на 6 від Momyshka


                  теплиця - будова для вирощування розсади (в основному) з опаленням, починає працювати з січня місяця. вкопана на 1м в землю, металевий каркас вкритий склом.
                  парник - некапітальна споруда, для вирощування ранніх (або пізніх) культур.
                  може мати той чи інший вид опалення для підігріву!!! але не обов"язково. каркас - метал, вкривається здебільшого на потрібний час пет плівкою.
                  отак у нас це називають
                  Дуже дякую за роз"яснення.
                  В мене, я описав - дерев"яний каркас... ззовні плівка... з середини агроволокно. Цілий рік - плівка не знімається. Засаджується з першим сонцем...
                  Росте зелень і т.д. - по цей час.
                  Така конструкція як називається?

                    1021.11.16, 18:48Відповідь на 9 від Fермер

                    парник але це саме в нас так називається, і я не впевнений що це цілком відповідає дійсності.

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна