хочу сюди!
 

Лилия

41 рік, скорпіон, познайомиться з хлопцем у віці 35-50 років

Заявлена потужність малих мотоблоків, відповідає дійсності?

Завжди було цікаво наступне:
Один кінь, спокійно тягне віз картоплі і з усиллям, але тягне віз землі.
А чи потягне ту саму масу малий мотоблок, в якому заявлено декілька кінських сил???


На великих, була можливість перевірити - китайський мотоблок в якому було заявлено 10 кінських сил, віз землі не потягнув.... скоріше, правда, через не досконалість, а не через слабкість. Бо Мотор Січ, з заявленими 7-ма кінськими силами, витяг, за рахунок блокування диференціалу. Китаєць, зарився.

Але, меньше з тим, мене більше цікавлять малі мотоблоки до 3-4-х кінських сил.
Хто яку максимальну масу віз такими мотоблоками і як далеко?

0%, 0 голосів

0%, 0 голосів

100%, 3 голоси

0%, 0 голосів
Авторизуйтеся, щоб проголосувати.
2

Коментарі

Гість: миклаван

11.12.16, 22:36

здаеться архімед писав.. дайте точку опори- переміщу землю..

    Гість: миклаван

    21.12.16, 22:43Відповідь на 1 від Гість: миклаван

    за допомогою лебідки можна підняти тяжний вантаж але не підсікти рибину

      31.12.16, 23:43

      " лошадинная сила " . это всего лишь единица измерения ..
      нормальная здоровая лошадь, может выдавать 10- 12 л.с.
      Оця математика, точніше фізика, мені завжди й була цікава, да якось руки не дійшли до точних цифр. Дякую.

        42.12.16, 00:27

        под одной лошадиной силой понимается мощность, необходимая для поднятия 75 килограммов на один метр за секунду ..
        а вот к примеру в США, одна лошадиная сила означает мощность необходимую для поднятия 550 фунтов на один фут за секунду ..
        Дуже дякую.
        Але, навіть при таких данних, мотоблок 3-4 кінські сили, повинен потягти хоч 300-400 кг, як вважаєте?

          52.12.16, 06:50

          У китайцев лошади послабше наши будут

            62.12.16, 09:08

            Главная проблема всех мотоблоков это не л.с., а сцепление с грунтом. Другими словами, маленький вес мотоблока и маленькие колеса нивелируют любую мощность двигателя.

              72.12.16, 09:09

              Возив культиватором мокру землю, але не витримав візок
              не звернув уваги в той час на кг

                82.12.16, 09:10

                До речі, а що на АПК Ф кажуть?
                Там більше спеців як-не-як

                  92.12.16, 16:42Відповідь на 8 від doktor_khaos

                  До речі, а що на АПК Ф кажуть?
                  Там більше спеців як-не-як
                  А в мене не вистачає фантазії, в який саме розділ форума, вставити це запитання.
                  Там дуже категоричні люди в плані розділів, іноді, простіше запитати в другому місці, ніж створити тему))))
                  В цьому плані, особисто мені, там не зручно - якщо в одній темі більше 100 питань, то сиди і перечитуй ВСЕ, бо як створиш нове питання, так потім ображатись будуть.
                  Якщо Вам знайомий цей форум, то підкажіть, куди саме це питання буде доречніше вставити? Бо логічно в розділі малих мотоблоків створити тему, але ж потім почнеться.....

                    102.12.16, 16:50Відповідь на 6 від Футынуты

                    Главная проблема всех мотоблоков это не л.с., а сцепление с грунтом. Другими словами, маленький вес мотоблока и маленькие колеса нивелируют любую мощность двигателя.Я це розумію. Але, якщо Ви так добре знайомі з мотоблоками, тоді підкажіть - замінити в таких випадках колеза, на грунтозацепи і хоча б , на одиницю більшого діаметру - сильно це перегрузить мотоблок? Бо на скільки я знаю, в машинах - модно сідати на низькопрофільну резину, але спеціалісти - не радять такого робити, бо збільшення радіуса колеса, суттєво збільшує навантаження на ходову і двигун. А як з мотоблоками, як думаєте?

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      попередня
                      наступна