хочу сюди!
 

Татьяна

51 рік, терези, познайомиться з хлопцем у віці 50-58 років

"Рускій мір"

Давно вже не викладав ніяких творів нашого луцького поета Валерія Гнатюка. І ось - приймайте , тільки сьогодні написаний...

Недавно проповідь почув чинуші від чернецтва

(назвати пастирем його язик не повернеться).

Приперся він з чужих країв, що ми колись хрестили, Коли в нас гради вже були вони в лісах сиділи: Ходили в шкурах, пили кров і в голих спали ямах, Молились фалосам своїм, палили Божі храми. Отак варився той казан – з мокші, татар, чухонців, І кров словянська там така, як левова в болонці, Однак «Святою Руссю» їх той в рясі називає, І про якийсь там «русскій мір» захоплено волає. Кричить про єресь і розкол, придумані канони, Кляне людей, що утекли з імперського полону, І церкву мати древній рід чомусь свою не сміє, Бо мови нашої Господь, мовляв, не розуміє. І воля наша золота йому кілком у сраці, Для нього внуки козаків – розбійники і ланці. Хрипить, що нації нема для Неба і для Бога І лиш під зіркою кремля до раю нам дорога. І сяйво істини одне – в московському бедламі, «Богоугодний» рабський дух, базари під хрестами. Закінчив проповідь свою, бігом перехрестився, На «Ролекс» глянув золотий, у чорний «Лексус» всівся І хутко ринув в заміський «прескромний» ресторанчик, Де вже пахтіли осетри, куріпки і кабанчик.

 

Я тут згадав, що наш Господь навчав людей любові, Ходив Він пішки по землі (чи їздив на ослові). Майна ніякого не мав, одну лише хламиду, Казав чужинців не ганьбить і ворогів любити, Учив, що лиш через Христа є до Небес дорога, І коли ближнього клянеш – тоді не любиш Бога. Мабуть забув учення це чернець у позолоті, Бо щось я бачу геть не те в мордовському болоті.
21

Коментарі

117.11.11, 10:56

    217.11.11, 11:02

      317.11.11, 11:58

        Гість: Отец Онуфрий

        417.11.11, 12:25

        Братья и сестры , для чего помышления лукавые входят в сердца ваши ?
        Все мы пребываем в тесноте и скорбях, для чего же впускаете в душу грех зависти и злобы.
        Не важно где находится храм в Москве ли или во богоспасаемом граде-Киеве. Пребудьте в лоне матери вашей Святой Православной Церкви.Уразумейте : вне канонической Церкви нет спасения.

          517.11.11, 12:48

            617.11.11, 14:18

            Чудові рядки!
            Ось тільки - та який там "Лексус"? Для нього "Лексус" в падло, як для мене ЗАЗ вухастий! Там "Бентлі" щонайменше!

              717.11.11, 14:24

              Доречі, ось http://photo.i.ua/user/3429575/279029/8036642/ - Лексус відпочіває.

                Гість: innes_48

                817.11.11, 18:06

                  917.11.11, 19:10

                  Так схоже на...., це мабуть Кіріло-Пе...рило.

                    1017.11.11, 21:32


                    Давненько й я не заходив на його сайт.

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      4
                      попередня
                      наступна