Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

іРуся

49 років, рак, познайомиться з хлопцем у віці 40-58 років

Велика п’ятниця,чи то я просто п’яниця!?

Скоріше перше,хоча для когось є приємнішим схилитись до другого варіанту,бо при ньому сам він виглядатиме найдостойнішим.
Про що я?
Про нас грішних. А ви що подумали?
Людина!
Хотіла б я зватись нею та ще й з великої літери.
Співтовариство, в якому всі люблять Україну,але кожний окремо за щось своє,бо любов - це в першу чергу індивідуальність.
Ющенко теж любить Україну. Хтось скаже,з огляду на все що відбулося, любити замало. Чи то так?
Чи замало любити!?
Ні! Але близькі мають кожної миті підштовхувати нас на щось героїчне. І якщо поштовху нема,то не любові замало то ми такі недолугі у своїй казковості ЛЮБОВІ.
Звернення до своїх:
Досить гнівити Ющенка за те що не підбадьорювали його на героїзм у любові до України. Тоді,коли він погнав Юлю з прем’єрів. Треба було вийти й сказати  "НІ" ми обирали вас,а лишаєшся ти.
Де ми були в той момент, чому не збунтувалися.не озвіріли,бо то була величезна наглість з його боку.
А ми???
Далі все пішло по накатаній.
Наших поперли.
Мовчим,значить, і інші повідвалювались легко і просто. І сам Ющенко спаплюжився,з рештою.
Але то не його провина,як нам вигідно думати,а наша. Ми знов начхали на свої інтереси.

Я про майбутнє турбуюсь,бо завтра знов переможе "наша дівізія" але підтримати на рівні НАШОЇ ми знов не зможемо. Бо критикувати легше,.аніж допомогти людині бути кращою ніж такою якої їй зручніше бути.
А я хочу щоб того не було.
І сьогодні я не хочу ,щоб ще й помаранчеві ділилися на декілька фронтів,бо ми любимо Україну назавжди!!!

64%, 7 голосів

9%, 1 голос

27%, 3 голоси
Авторизуйтеся, щоб проголосувати.
9

Коментарі

Гість: скоро удалюсь

129.04.11, 23:00

3.

    Гість: KREILIS

    230.04.11, 07:50

    №1...
    Як завжди, так званим "заднім розумом" з жахом розумію, що не так важливі імена тодішніх політиків, хто почав, хто не погодився, хто з ким не знайшов спільної мови, або хто був більш амбітний, хто менше, не важливо, що вони "ділили" - повноваження чи крісла. Вони все ж просто - люди і ми ПОВИННІ були схопити одну за косу, іншого за вухо, струсонути так, щоб аж затріщало, і НАКАЗАТИ думати про КРАЇНУ, про майбутнє, про нас і дітей наших... А тепер ми маємо те, що маємо. А точніше, НІЧОГО не маємо. Ані держави, ані прав, ні свобод, ні зарплатні достойно, ні гречки. Маємо тупого бидлячого "хама" та цого банду. Точніше, це вони тепер нас "мають"... І що, мали ми право мовчки дивитись на те, що відбувалося у 2005?

      Гість: Лютый Гриня

      330.04.11, 09:28

      Після бою кулаками не машуть...

        430.04.11, 11:05Відповідь на 2 від Гість: KREILIS

        Дякую за підтримку, розуміння і коментар,який доповнює замітку змістом і вагою .
        Істинно "Щастя - це коли тебе розуміють"

          530.04.11, 11:08Відповідь на 3 від Гість: Лютый Гриня

          До речі після бою треба зробити аналіз помилок,це щось накшталт.
          Я не машу, нікому нічого не закидаю. Я просто не хочу звірити на Ющенка,бо таким невдалим дозволими йому бути ми! А він міг би бути кращим,хіба не так?

            630.04.11, 11:10Відповідь на 1 від Гість: скоро удалюсь

            А ти на шухері, як завжди

              Гість: KREILIS

              730.04.11, 11:15Відповідь на 3 від Гість: Лютый Гриня

              Після бою кулаками не машуть...Тоді поясни мені, як робляться висновки нормальною людиною після зробленої помилки. Вона плює через плече і біжить стрімголов далі робити помилки, бо бач, має право на них...? Чи може спробує аналізувати свої ляпи, запам"ятовує їх назавжди, і дітям та онукам наказує такого більше не робити? Після бою, - це значить запізно? Для мене пізно - це коли Всевишній покличе, тоді вже точно пізно. А для тебе?

                Гість: KREILIS

                830.04.11, 11:21Відповідь на 4 від Офели

                Дякую за підтримку, розуміння і коментар,який доповнює замітку змістом і вагою.
                Істинно "Щастя - це коли тебе розуміють"
                Дякую за дякую... Тезу про щастя - підтримую. З маленькою ремаркою та посиланням на Е. Асадова: "...а счастье бывает разным, от кочки и до Казбека, в зависимости от человека"...
                Добре, що для мене і для Вас, щастя, це коли тебе розуміють. Вам персональний респект від мене за роздуми в замітці та спробу аналізувати.

                  Гість: скоро удалюсь

                  930.04.11, 12:12Відповідь на 6 від Офели

                  А ти на шухері, як завжди

                  (\|/)

                    1030.04.11, 16:49

                    Голосував за Ющенка, бо українець, і жодних іллюзій не мав. Бувший комуніст, чи справжній, яка різниця. Це признак пустої голови, і назва партії нічого не додає, на жаль. І те, що між ними вештався пан Мороз, який слово патріот ніколи без лапок не вживав, тільки унеможливлювало будь-яку надію, на щось добре.

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна