хочу сюди!
 

Людмила

48 років, рак, познайомиться з хлопцем у віці 45-55 років

Хабарі великомасштабні

Всім відомо, як нещодавно друга сина Яши донеччанина Арбуза призначили на охфігеннну посаду ГОЛОВИ НАЦБАНКУ України?
Думаю всім.
А знаєте, як розплачуються за такі призначення у "не корупційному" клані Віктора Хфєдирича!?
А ось так:
Сын Януковича выкупил 100% акций "Всеукраинского банка развития" у Арбузовыхhttp://banker.ua/bank_news/banks/2011/02/01/1180446863/pg/2/
20

Коментарі

117.02.11, 12:40

Чому б не "скуповувати",адже терплячі мовчазні хАхли ВСЕ витримають (доки не вимруть повністю!)

    217.02.11, 12:52

    Какой ужас! Нет чтоб раздать все акции настоящим украинцам...

      317.02.11, 12:52Відповідь на 1 від Alter ego*

      Кажуть , що й навіть самі мовчазливі стали пищати...
      Хто зна, може отямляться, зрозуміють в решті решт, що втрачати вже просто нічого!
      Та приєднаються до нас у боротьби хоча б за своє.
      А разом боротимемось
      ЗА СВОЮ!
      ЩАСЛИВУ ВІЛЬНУ УКРАЇНУ!

        417.02.11, 12:53Відповідь на 2 від CKB

        Так його ж син,син царя України, "самий что ні на єсть українець"

          517.02.11, 12:59Відповідь на 3 від Офели

          Багато що кажуть,але я сама чую,як зомбі продовжують слухати своїх "пастирів",що пояснюють всі біди сьогодення "вАрАвством" "пАпЄрЄднЄй"власти и им искренне верят.Хотіли бути "добренькими",не вивезли цих кончених назад до тамбовських вовків - ось і маємо еЛОХ торат,що ВИБИРАЄ ДЛЯ СЕБЕ І ДЛЯ НАС ГРАБІЖНИКІВ І УЗІРПАТОРІВ УКРАЇНИ!

            617.02.11, 13:14Відповідь на 5 від Alter ego*

            Ти знаєш, у Харкові вже давно не обирають навіть лохторату, як ти кажеш, не довіряють наші жиди...
            "Одно страшне,- говорив до себе дiд,- що робучий народ дивиться на свiт
            не своїми очима. Дивиться i не бачить, де ворог, а де свiй. Суєтиться.
            Пiсля кожної пригоди вину на провiдникiв спихає, бони завинили його
            нещастю". Дiд вжахнувся. Пригадав собi, як народ вождiв своїх ворогам
            видавав. "Хай ваша голова за нас iде". От що болiло дiда.
            "Батурин" Б.Лепкий (монолог столітнього діда )

              717.02.11, 13:16

                817.02.11, 13:22

                Не все так просто, як здається. Пройшла інфа, що Арбузов - людина Ющенка і його паризначення - плата Ющу за все хороше, що він зробив для Я.

                  917.02.11, 13:25Відповідь на 8 від Танк_

                  О, це вже цікаво!!!
                  люблю заплутані історії.
                  Я щойно з передостанньої моєї замітки,там теж не все так просто

                    1017.02.11, 13:27Відповідь на 6 від Офели

                    Саме неприємне,що зомбі тепер є і серед "помаранчевих".Їм безкорисно доказувати що Ющ " демократично" ЗДАВ УКРАЇНУ БАНДЮКАМ,щоб Юлька,дорвавшись до влади, всіх не попересаджала.Зарання,щоб не звинуватили в юлькофобії,скажу - Юля ще та "штучка",але постсовковій Україні НА ДАНОМУ ЕТАПІ РОЗВИТКУ, САМЕ ТАКА БУЛА ПОТРІБНА.Тепер ЯРМО ВДЯГНЕНА НА СТОЛІТТЯ!Шанс ВТРАЧЕНО.А враховуючи хохляцьку терпимість і "мояхатаскраю",боюсь,що на довго.

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      попередня
                      наступна