хочу сюди!
 

Sveta

33 роки, телець, познайомиться з хлопцем у віці 29-39 років

Жители Крыма боятся голода

Большая часть населения полуострова запуганна тем, что не сможет купить еды. Таковы исследования социологов.
У
более 60% жителей есть страх перед резким увеличением цен на продукты
социального значения, ростом уровня безработицы и невыплатой зарплат и
пенсий. Это характерно для всех регионов государства, говорят
специалисты. В то же время, только 3% украинцев излучают чрезвычайный
оптимизм. Они считают, что им вообще ничего не угрожает.
"Потеря
национального единства, угроза внешняя, угроза со стороны. Они
присутствуют, но они в общем итоге уходят куда-то далеко назад. Где-то
менее трети населения отмечают эти социальные страхи", комментирует для
UBR.UA Николай Чурилов, директор центра социальных и маркетинговых исследований.
22

Коментарі

Гість: Сл АВА

117.12.10, 15:56

    217.12.10, 16:20

    Що це в тебе самі тролі шабаш влаштували? Не знаєш, що робити? Підказую - неадекватів видаляти нах!

      анонім

      318.12.10, 09:36

      Але при цьому продовжують підтримувати ПеРдунів, які є найбільшою загрозою.

        418.12.10, 12:07

        мне интересно, продукты подорожали только в Харькове?
        наверно партия брехионов пока халявно кормит свой регион, они теперь боятся, помоему геноцид уже началя, теперь не боятся надо.

          518.12.10, 13:26Відповідь на 4 від Hudson Hawk

          у нас прміром народний продукт - картопля, вартує на ринку від 7 до 10 грн за кілограм, в залежності від розміру і сорту. Хазаров десь заїкався про 3,50 - особисто я купляв таку картоплю десь у 2005-6 роках.

            618.12.10, 18:04Відповідь на 5 від zevs78

            Так, я ото ї продав квартиру, та купив будинок, тепер щось своє з городини маю, перший сезон. Картопля у нас дійсно десь 4 грн., крупи теж здорощали 2-3 рази, дійсно я знаю, що Вас зовсім зацькували, спілкуюся з Кримчанами, одне огидно, що хочь Ви, хочь наші убогі голосувальники зараз лікоть вкусити не можуть, до вибору другого туру на базарі друзі, та знайомі за одне слово за ЮВТ хотіли пику натовкти, а зараз теж в пику ледь не отримав коли сказав, - що вони повинні радіти своєму вибору, де справедливість, тоді не спілкувались зі мною, за одне, зараз за інше.

              718.12.10, 18:26Відповідь на 6 від Hudson Hawk

              причина лишень у тому, що політики вміло маніпулюють страхами населення - НАТО і мова, але ніхто не хоче у цих питаннях розібратися самотужки - мову не обовязково вчити старим, головне не заважати її вчити дітлахам у школі, а НАТО - Росія зараз демонструє, що таке НАТО і як із ними потрібно співпрацювати, головне - щоб наше стадо зрозуміло це.

                818.12.10, 19:17Відповідь на 7 від zevs78

                За НАТО потрібно спитати у війскових, було інтервью з командиром танкової бригади, вони їздили по обміну, дуже цікава думка у нього, він за НАТО, а за мову нехай поспілкуются з Харків’янами, при "ненавісній конституциї" (яку змінили) мовні питанняня ні у кого не виникали.
                Навіть у судах можно розмовляти російскою.

                  918.12.10, 19:31Відповідь на 8 від Hudson Hawk

                  це не стосується теми у даній замітці, але хочу сказати, що у 2001 році здається, у Криму ввели рішенням Верховної Ради Криму офіційно три мови - російська, українська і кримсько-татарська, проіснувала ця постанова менше року, виявилось що усі документи, накази і постанови, взагалі все, що повязано із державною документацією потрібно видавати трьома мовами, в чиновників очі полізли на лоба - перейшли знову на одну державну мову - українську, і все усіх влаштовувало, аж поки у 2004 році регіАнали знову не підняли мовну складову.

                    1018.12.10, 19:56Відповідь на 9 від zevs78

                    ото ж бо, Криму потрібно визначітись, а то ні Богу свічка, ні чорту кочерга. Звідси й картопля по 10.

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна