хочу сюди!
 

Ника

50 років, рак, познайомиться з хлопцем у віці 44-55 років

Україна перемогла на Євробаченні-2022

Kalush Orchestra здобули рекордну перемогу: як голосували країни-учасниці "Євробачення"

Фото: facebook.com/kalush.official

Українська група Kalush Orchestra закохала у себе глядачів з усієї Європи та встановила на "Євробачення" рекорд. Найвищі бали їм присудили мешканці 28 із 40 країн, що голосують, і це абсолютний рекорд в історії конкурсу. Про те, як голосували країни, розповідає eurovisionworld.com.

Загалом виступ Kalush Orchestra оцінили у 631 бал. З них 439 – голоси глядачів, та 192 – бали від Національного Журі різних країн. Останні були стриманішими у своїх оцінках:

·         12 балів - Польща, Молдова, Латвія, Литва, Румунія.

·         10 балів - Ісландія, Франція, Німеччина

·         8 - Португалія, Словенія, Хорватія

·         7 - Ізраїль, Кіпр, Австралія, Албанія

·         6 - Грузія, Бельгія, Азербайджан, Вірменія

·         5 - Данія

·         4 - Чехія

·         3 - Ірландія, Норвегія, Швейцарія

·         2 - Сан-Маріно

·         0 - Швеція, Нідерланди, Італія, Великобританія, Фінляндія, Іспанія, Естонія, Болгарія, Австрія, Греція, Мальта, Північна Македонія, Сербія

Описание: Kalush Orchestra здобули рекордну перемогу: як голосували країни-учасниці

Українці також активно голосували за учасників "Євробачення". Глядачі на знак подяки за колосальну підтримку та допомогу віддали 12 балів Польщі

10 балів здобула Литва
8 - Ісландія
6 - Молдова
5 - Естонія
4 - Фінляндія
3 - Нідерланди
2 - Норвегія
1 - Іспанія

Цікаво, що українське журі, до складу якого входили Вадим Лисиця, Андрій Капраль, Ірина Федишин, Андрій Яцків, Лук'ян Галкін, не погодилися з вибором співгромадян і не дали полякам жодного балу. Найкращим виступом вони вважають колектив і Великобританії. Їхні бали розподілилися так:

12 - Великобританія
10 - Португалія
8 - Нідерланди
6 - Швейцарія
5 - Азербайджан
4 - Швеція
3 - Австралія
2 - Вірменія
1 - Чехія

Описание: Kalush Orchestra здобули рекордну перемогу: як голосували країни-учасниці

Kalush Orchestra виграли конкурс у ніч з 14 на 15 травня у Турині. Гурт вийшов на сцену під 12-м номером. Після виступу колектив англійською закликав допомогти Україні, врятувати Маріуполь та "Азовсталь". Колектив колектив отримав найбільше балів - 631 (від журі 192 і від глядачів 439). На другому місці Великобританія (466), а на третьому – Іспанія (459 балів).

 

2

Коментарі

115.05.22, 20:19

Хакерська команда ФСБ РФ намагалася зірвати Євробачення 2022 р. втручанням у голосування і навіть зірвати показ виступу українського гурту у відеотрансляції, через то багато є незрозумілого, як і кожен член жюрі голосував окремо за день до фіналу виставляючи місця за кількістю учасників і саме жюрі українське сукупно балів не виставляло жодних жодній країні! То був невідомий обрахунок для кожного члена жюрі. На жаль, часто члени жюрі можуть виставляти оцінки не дивлячись на виконавця, а суто за власними уподобаннями суто до країн.

  215.05.22, 20:20

  Але і це дурня, а головне є те, що "свиня скрізь болото знайде", що і проявилося в цькуванні українського жюрі, спровоковане "не братом, а падлюкою" і тепер ясно мені особисто хто є падким серед нас до всякого огидного і смердючого. Хто з "щирою радістю" спрацював ретранслятором для ворожого вкиду - тьху на вас всіх! Україна перемогла, а все інше - то інше і не розносьте сморід, курва ваша мать московська!

   316.05.22, 23:07

   Цьогорічне ЄБ не дивився, хоча мав можливість (чекав на поїзд у залі очікування, мав телефон і ютюб).

    418.05.22, 22:36Відповідь на 3 від Nech sa paci

    Цьогорічне ЄБ не дивився, хоча мав можливість (чекав на поїзд у залі очікування, мав телефон і ютюб).
    Я також потім запис