хочу сюди!
 

Инна

43 роки, овен, познайомиться з хлопцем у віці 37-54 років

А де моє НАТО?- вчергове дивується Зеленський

А де моє НАТО?- вчергове дивується Зеленський

Є відоме прислів'я: Коней не переправі не міняють, але водночас - і не шкодують. Ось і я не шкодує одного коника, який щось погано тягне і не витягує нас до берега надійного.
Всім на пам'яті ота славнозвісна заява Володимира Зеленського до Президента США Джо Байдена: - А чому Україна не в НАТО?! Хоча сам і є відповіддю на це запитання: Тому що Зеленський. Зараз черговий супер-перл звучить велелюдно з його вуст: - Чому НАТО не хоче закрити небо над Україною? Чому вони прирікають на страждання нещасних українців? Де ж ваша гуманність і всілякі світоглядні добра? 
Чоловік явно не здогадується, що то він Президент Держави Україна і це його особистий обов'язок захищати свою державу і народ в ній, як і закривати її небо й усе інше - його обов'язок, а не чийсь. Два з половиною роки чоловік при посаді, але ще досі не розібрався де він є і хто він є. Не даремно улюбленим висловом-паразитом Володимира Зеленського звучить: -Я, як Президент України... Мусить нагадувати постійно собі і людям хто він є, але чи ним є?
Йде 10-й день війни і вже можна робити певні підсумки, як і зробити критичні зауваження без шкоди для справи. Гірше може бути або не бути, але якщо змовчати: точно гірше буде.
Оскільки усі на нервах, то використаю анекдот для ілюстрації наявної ситуації: Одружився хлопака і жінка хоче інтимних стосунків, а він не розуміється на тому. Врешті закликав знайомого гультяя, щоб пояснив що до чого, а той замість пояснень каже: - На тримай свічку над нами і дивись. Зробив чоловічу справу зі жінкою хлопа, а тоді й питає: -Все бачив? -Усе,- підтвердив хлоп. -Зрозумів, як треба? - Зрозумів. - Що саме зрозумів? -Зрозумів що треба когось закликати і свічку над ним потримати,- відповів хлоп.
Досить мансів-реверансів! Визнаймо чесно, що ми не будемо переживати за ідеально чисту душу Володимира Зеленського, якщо програємо у цій війні через те, що він плекав її незайманість і незаплямованість. -Ах, я мушу використати кожен шанс, щоб потім... Ти ще доживи до того "потім", чоловіче! Не про те дбаєш! Ще заспівай, що капітулюєш заради порятунку тисяч і тисяч невинних життів... Взагалі, як можна вести перемовини з ворогом на його території і на його умовах? Особливо з РФ! Що мало науки було? Треба ще і ще повторити криваві "зелені коридори Іловайська", або загибель кіборгів Донецького аеропорту, які дозволили винести трупи ворогам, а ті на евакуаційних ношах підступно занесли вибухівку і підірвали незнищенних кіборгів. Невже не ясно давним-давно, що всі домовленості цинічно ігноруються з боку РФ завжди! Завжди! Від ЗСУ вимагають припинення вогню задля гуманітарного процесу, а в цей час війська РФ просто роблять перегрупування для подальшого нападу, за часту під прикриттям того самого гуманітарного процесу. Як довго потрібно ще розумнішати, щоб визначитись: перемовини можливі тільки з мертвим ворогом! І виключно на тему, які зернята насипати йому до кишені: зі соняха чи гарбузового? - перед тим, як його закопати, аби не смерділо. Все! Інших перемовин бути не може з РФ! З будь-ким від РФ! Допоки вони топчуть своїм чоботом нашу любу землю України - ніяких перемовин і тим більше: перемир'я. Тільки коли жодного ворога не буде на Українській землі - "залізна завіса" по-кордону і знати вас не хочемо! Не брати ви нам після такого! Не брати, а гниди!
До речі, підчас переговорів замість тиші на фронті улюблений фінт від Вови Пуйла є навпаки жорстке поводження і ескалація подій, щоб пристрашити учасників перемовин з іншої сторони, про  що засвідчили балістичні ракетні удари по Києву і Броварах саме під час перемовин. Ще хочете такого, панове переговорники? Багато дали домовлені "гуманітарні коридори"? Отож. Не треба грати в гру за правилами, які ворог давно відкинув, і усе виключно заради вашого красивого іміджу, щоб показитися для когось гуманними і гарними. Краще будьте падлюками та сучими дітьми, але перемагайте!
Повертаючись до нашого ефектного і малоефективного гаранта та його стосунків з НАТО, то варто нагадати, що вимагати можна тоді, коли є реальні договори військової взаємодії і підтримки, а коли все є виключно з доброї волі партнерів - то маєш тільки просити і дякувати, а не вимагати. Просити і дякувати за надану допомогу! Звинуватити НАТО в бідах українців президенту незалежної держави Україна не просто принизливо, а дико! Залишається тільки вимагати ще від НАТО і США нанести вже зараз превентивний ядерний удар по РФ в ім'я захисту українців. Для чого обмежуватись убогим: -НАТО, закрийте небо над Україною!
Для 10-го дня війни сказано досить. Більше і не потрібно, бо кожному ясно: все залежить виключно від нас самих. Як багато раз казано-переказано: Не бійся, а бийся! Борітеся - поборете, вам Бог помагає.
Слава Україні! Героям Слава!
Перемога буде за нами!

Богдан Гордасевич
18:07 05.03.2022


3

Коментарі

16.03.22, 01:15

Дуже приємно чути подібні думки, які ще не встиг описати. Не вірю жодним патріотичним промовами "гаранта", який ще зовсім недавно, якісь там два тижні вказував місце президенту Америки відносно безпеки його країни та запевняв світ у безпеці України, в той час як усі країни проводили евакуацію своїх представників з країни і перенесення самих консульств. А ще здачі спецоперацій... Це якось нагадує перевзування в польоті.

    26.03.22, 09:19Відповідь на 1 від Левус

    Дуже приємно чути подібні думки, які ще не встиг описати. Не вірю жодним патріотичним промовами "гаранта", який ще зовсім недавно, якісь там два тижні вказував місце президенту Америки відносно безпеки його країни та запевняв світ у безпеці України, в той час як усі країни проводили евакуацію своїх представників з країни і перенесення самих консульств. А ще здачі спецоперацій... Це якось нагадує перевзування в польоті.
    Це нагадує поведінку Януковича з його євроінтеграцією, а потім несподіваною відмовою на догоду Кремлю.
    Зеленський розігрує "оманський сценарій", але не так сталося, як гадалося і "рятівна капітуляція" неможлива. Провокація є і заклики до НАТО, щоб потім розвести руками: нас не схотіли підтримати і ми мусимо здатися.

      36.03.22, 16:26Відповідь на 2 від Богдан Бо

      Зеленський міг поїхати з України,не поїхав і сімя теж,що до перемовин,то зі Львова з дивана мабуть видніше,приїдьте в Гостомиль,Бучу,Ірпінь,і зрозумієте потрібні переговори чи ні.

        46.03.22, 17:02Відповідь на 3 від Korsar-K

        Зеленський міг поїхати з України,не поїхав і сімя теж,що до перемовин,то зі Львова з дивана мабуть видніше,приїдьте в Гостомиль,Бучу,Ірпінь,і зрозумієте потрібні переговори чи ні.
        Я не бачу, щоб ці переговори хоч трохи допомогли, а навіть навпаки провокують ескалацію подій. Нехай продовжують в такому стилі? Або підпишуть капітуляцію і все припиниться - настане мир. Капітулюємо? Так чи ні? Невже ви проти миру?
        А мого Львова не зачіпайте, бо полеглих за вісім років війни тут більше за всі інші міста України. Більше за значно більший Київ з вами разом узятим під диваном лежачим!

          57.03.22, 12:55

          Не підтримую цю думку і анекдот не смішний, а огидний! далі і читати не стала
          Є люди діла,а я базікали, от і все!

            67.03.22, 17:44Відповідь на 5 від Офели

            Не підтримую цю думку і анекдот не смішний, а огидний! далі і читати не стала
            Є люди діла,а я базікали, от і все!

            Значить не для вас написано. Моїм ділом є Слово. Вам того не зрозуміти і це нормально, бо просто вам того не треба. А комусь може і потрібно - для них і написав.

              78.03.22, 23:26

              Можливо, зараз Зеленський готує нас до поступки у вигляді нейтрального статусу. Або ж просить мільярд, аби дали хоч долар.

                89.03.22, 12:36Відповідь на 6 від Богдан Бо

                А для кого? Маєте на увазі рускіймір?
                У військовий час боротьби з ворогом не підтримувати президента,який не збіг с країни, а гідно бореться - злочин!!!

                  910.03.22, 14:34Відповідь на 8 від Офели

                  А для кого? Маєте на увазі рускіймір?
                  У військовий час боротьби з ворогом не підтримувати президента,який не збіг с країни, а гідно бореться - злочин!!!

                  Я пишу для таких, які читають уважно і вдумливо, а не таких, що навкіс глянули і вже мудрі всезнайки. Поправити і роз'яснити, що до чого - це одне, а обвинувачення - це дещо інше. Де ви обвинувачення віднайшли у мене? Їх немає, а ви - знайшли, отже - не читали або не думали.