хочу сюди!
 

Марта

48 років, козоріг, познайомиться з хлопцем у віці 50-60 років

Олександр Положинський відмовляється отримувати орден


Відео: відомий музикант відмовився від врученого Зеленським ордена
Відео: відомий музикант відмовився від врученого Зеленським ордена
Відео: відомий музикант відмовився від врученого Зеленським ордена
ВІДЕО
 
ПОДІЇ
 
УКРАЇНА
24/08/2020

Музикант Олександр Положинський оприлюднив відео, у якому він пояснює, чому відмовляється отримувати орден «За заслуги». Ним його до Дня Незалежності нагородив президент Володимир Зеленський.

Звернення Положинського до президента музикант оприлюднив у себе в Facebook. У ньому він вказав, що вже має нагороди, яких йому цілком достатньо – це його концерти, його публіка та подяка шанувальників. Для нього важливою нагородою є премія імені Василя Стуса, яку музиканту вручив покійний Євген Сверстюк. За його словами, він цінує ті відзнаки, які йому вручали військові офіцери та бойові командири під час концертів гурту «Тартак» для військових. А ордени потрібно вручати тим людям, які зараз переслідуються – це ветеран Андрій Антоненко, волонтерка Юлія Кузьменко та військова медсестра Яну Дугарь.

«Я дізнався, що ви нагородили мене орденом «За заслуги» третього ступеня… Сьогодні, коли ми йшли в колоні, ми також згадували про людей, яких безпідставно, принаймні, жодного разу ще не було наведено дійсно вагомого доказу якоїсь їх провини, звинувачують у вбивстві – у тяжкому злочині. Це мій друг і колега – музикант Андрій Ріффмастер Антоненко, це доктор Юлія Кузьменко, це військовий медик Яна Дугарь. Ось ці люди дійсно заслуговують на нагороди, хоча б тому, що вже більш як півроку вони потерпають від беззаконня. І, в тому числі, ваше ім’я замішане у цій справі, тому що за вашої участі було проведено брифінг, де людей безпідставно було названо вбивцями – без суду, без слідства, без доказів», – заявив Положинський.

Раніше фронтмена гурту «Тартак» Сашка Положинського допитали у якості свідка в справі вбивства Павла Шеремета. Один з обвинувачених – його друг Андрій Антоненко.

Нагадаємо, 24 серпня активісти прорвалися через кордони поліції до президентської канцелярії, а далі пішли до Офісу Генерального прокурора, де мають намір стояти всю ніч напередодні судового засідання у справі Шеремета.

3

Коментарі

126.08.20, 17:06

Поважаю!Вчинок справжнього чоловіка,патріота!

    227.08.20, 05:34

    В умовах, коли з мовчазної згоди ЗЕ-команди розпочато шельмування всього національного, коли на гроши олігархів-безбатченків розповсюджуються побрехеньки щодо патріотичних сил, фінансуються різноманітні ОППО-рухи та вкидаються статті на тему "нє всьйо-лі-равно" - такий вчинок викликає глибоку повагу !!!

    Слава Україні!!!

      327.08.20, 18:00Відповідь на 2 від Леонід

      В умовах, коли з мовчазної згоди ЗЕ-команди розпочато шельмування всього національного, коли на гроши олігархів-безбатченків розповсюджуються побрехеньки щодо патріотичних сил, фінансуються різноманітні ОППО-рухи та вкидаються статті на тему "нє всьйо-лі-равно" - такий вчинок викликає глибоку повагу !!!

      Слава Україні!!!
      Героям Слава!