хочу сюди!
 

Татьяна

57 років, телець, познайомиться з хлопцем у віці 55-58 років

До 30-ї річниці прийняття Декларації про державний суверенітет

Урочисте засідання з нагоди 30-ї річниці прийняття Декларації про державний суверенітет України




Богдан Гордасевич
Вітаю і дякую за цей урочистий захід, бо то є важливо. Вперше побачив справді про-українського президента Володимира Зеленського, чому дуже тішусь. Не згірше Дмитро Разумков себе проявив, але найвагоміше сказав Ігор Юхновський, а його влучно доповнили Сергій Соболев та Олена Кондратюк.
Слава Україні! Героям слава! 
Ми переможемо!


3

Коментарі

118.07.20, 08:18

..Вітаю і дякую за цей урочистий захід, бо то є важливо. Вперше побачив справді про-українського президента Володимира Зеленського, чому дуже тішусь..
А чи дбатиме про державний суверенітет України "справді про-український президент Володимир Зеленський" ?
Вишиванку на людях приміряли всі "гаранти", навіть Янукович,...
Але чи всі принесли якусь користь народу України?

    221.07.20, 18:47Відповідь на 1 від Леонід

    Користь українському народу і Янукович приніс, як автор двох революцій - і жертва також.
    Якщо Зеленський буде ставати нациком - я буду його підтримувати.

      32.08.20, 16:34Відповідь на 1 від Леонід

      З такими президентами ми канемо в небуття як народ, як нація. І років так через 130-140 єврейський хлопчина на уроці запитає учителя ЄВРЕЙСЬКОЮ мовою -" А хто такі були українці що до нас проживали на цій землі? " Бо не було ще у нас до сьогодні жодного Президента - державника. Усі лише лихварі! От чому було народу не обрати Р.Безсмертного? На мою думку він той що треба Україні.

        46.08.20, 18:18Відповідь на 3 від Nikolka

        Розумієте, політика потрібно обирати за його діяльність, а не бездіяльність.
        Не маю нічого не маю проти Романа Безсмертного, але що він зробив і робить перелічіть. Не базікає, а робить.

          530.11.20, 23:05Відповідь на 4 від Богдан Бо

          Розумієте, політика потрібно обирати за його діяльність, а не бездіяльність.
          Не маю нічого не маю проти Романа Безсмертного, але що він зробив і робить перелічіть. Не базікає, а робить.


          Браво! Оце вже мені сподобалось: " НЕ БАЗІКАЄ, А РОБИТЬ "
          А тепер повернемось до 1-го запитання:
          В чому Ви побачили "про-українськість президента Володимира Зеленського"?

          Я хочу з'ясувати, на який саме "фінт вухами" купилися 73% виборців України

            61.12.20, 13:54Відповідь на 5 від Леонід

            Я про це збираюся написати, але найголовніше можу вже сказати: майже всі політсили побудували свою політику на критиці влади і на тому все, а Зеленський дав позитивну хвилю, що все погане ми змінимо на хороше і люди повелись.

              72.12.20, 01:24Відповідь на 6 від Богдан Бо

              Я про це збираюся написати, але найголовніше можу вже сказати: майже всі політсили побудували свою політику на критиці влади і на тому все, а Зеленський дав позитивну хвилю, що все погане ми змінимо на хороше і люди повелись.Згоден! Всі критикували не тільки владу, але і всіх конкурентів, тому серед цього кидання лайном Зе виглядав найчистішим

                83.12.20, 15:32Відповідь на 7 від Леонід

                Так отож. І зараз оте ЄСУ лайном кидається, а позитивного нічого.