хочу сюди!
 

Анастасия

41 рік, риби, познайомиться з хлопцем у віці 42-48 років

Зупинимо “побєдобєсіє” правдою



ЗУПИНИМО “ПОБЄДОБЄСІЄ” ПРАВДОЮ 

СРСР ПЕРШИМ ГОТУВАВ НАПАД НА НІМЕЧЧИНУ У 1941 РОЦІ.

НА БОЦІ ТРЕТЬОГО РЕЙХУ ВОЮВАЛИ 2 МЛН. РОСІЯН.

Продовжуємо публікувати матеріали з виставки “9 ТРАВНЯ – ІМПЕРСЬКИЙ МІФ МОСКВИ!” (Львів, історичний музей, БФ “Україна-Русь”, 2010).

Сталін сам готував напад на Гітлера (операція “Гроза” на 6 липня 1941 р.), але той його випередив.

Радянсько ( російсько) – німецька війна: період - 4 роки (22 червня 1941 р. – 8 травня 1945 р.)
- 3 роки на території України (до 26 жовтня 1944 р.)

Втрати СРСР в людях: 7 млн. (дані Сталіна), 20 млн. (дані Хрущова), 27 млн. (дані Горбачова), з них військових – 17,6 млн. Німці втратили 6,5 млн. осіб ( військових – 3,8 млн.). Кожен із західних союзників зазнав у 70 разів менших втрат, ніж СРСР.

СРСР НЕ ПЕРЕМІГ БИ БЕЗ АМЕРИКАНСЬКОЇ ДОПОМОГИ військовим спорядженням і продовольством, яка сягнула 11,6 млрд. тогочасних доларів (борг за ленд-ліз СРСР так і не повернув).

7 травня 1945 року – у Реймсі (Франція) підписано Акт про беззастережну капітуляцію Німецьких збройних сил перед союзниками (сторони: Німеччина, Велика Британія, СРСР, США, Франція).

8 травня 1945 р. – на вимогу Сталіна в Карлсхорсті (околиця Берліна) повторно підписано акт про капітуляцію Німеччини.

І ДО ЧОГО ТУТ 9 ТРАВНЯ?

При відступі з України чекісти руйнували заводи, мости, ін. об’єкти (Дніпрогес, Хрещатик, Лавра), спалювали врожай, продовольчі склади.

Сталін депортував цілі народи – калмиків, чеченців, інгушів, карачаєвців, балкарців, турків-месхетинців, кримських татар.

Водночас, на боці Німеччини воювало близько 2-х млн. росіян. Ось список російських військових частин:

ВІЙСЬКА СС:
Добровольчий полк СС «Варяг»
1-а російська національна бригада СС «Дружина»
15-й козачий кавалерійський корпус СС
29-та гренадерська дивізія СС «РОНА » (1-а російська)
30-та гренадерська дивізія СС (2-а російська)
36-та гренадерська дивізія СС «Дірлевангер»
15-й Козачий російський корпус військ СС ФХА-СС - 3 дивізії, 16 полків
29-а Російська ФХА-СС - 6 полків
30-а Російська ФХА-СС, 1-го формування 1944 р., - 5 полків
1-а Російська національна бригада СС «Дружина» - 3 полки, 12 батальйонів
1-а Гвардійська бригада РОА «Зондеркоманда Љ113" СД - 1 батальйон, 2 роти
Бригада СС «Центру протибільшовицької боротьби» (ЦПББ) - 3 батальйону
Розвідувально - диверсійне з'єднання Головної Команди «Росія - Центр» Зондерштаб «Цепелін» РСХА - СС - 4 загону спецпризначення

ЗБРОЙНІ СИЛИ «СОЮЗНОЇ ДЕРЖАВИ»
Збройні сили Конгресу Визволення Народів Росії (КОНР) (1 армія, 4 корпуси, 8 дивізій, 8 бригад)
Військово-Повітряні Сили КОНР (Авіаційний корпус КОНР) - 87 літаків, 1авіагруппа, 1 полк
Російська Визвольна Армія Конгресу Визволення Народів Росії (3 дивізії, 2 бригади)

ВЕРМАХТ
Російська Визвольна Армія Вермахту - 12 охоронних корпусів,13 дивізій, 30 бригад
Російська Визвольна Народна Армія - 5 полків,18 батальйонів
Російська Національна Народна Армія - 3 полки, 12 батальйонів
Російська Національна Армія - 2 полки, 12 батальйонів
582-й охоронний (російський) корпус Вермахту - 11 батальйонів
583-й охоронний (естонсько-російський) корпус Вермахту - 10 батальйонів
584-й охоронний (російський) корпус Вермахту - 6 батальйонів
590-й охоронний козачий (російський) корпус Вермахту - 1 полк, 4 батальйону
580-й охоронний козачий (російський) корпус Вермахту - 1 полк, 9 батальйонів
532-й охоронний (російська) корпус Вермахту - 13 батальйонів
559-й охоронний (російський) корпус Вермахту - 7 батальйонів
Російський легіон «Білий Хрест» Вермахту - 4 батальйону
442-а Особливого призначення - 2 полку РОА
136-а Особливого призначення - 2 полку РОА
210-а Особливого призначення стаціонарна піхотна (берегової оборони) - 1 полк, 2 окремих батальйони РОА .

АБВЕР
«Особлива дивізія «Росія» генерала Смисловского - 1 полк, 12 батальйонів
Бригада «Граукопф» - «РННА» генерала Іванова - 1 полк , 5 батальйонів

ОХОРОННІ КОРПУСИ І САМООБОРОНА
Російський охоронний корпус Вермахту в Сербії - 1 бригада, 5 полків
Російська «Народна варта» генерального комісаріату «Москва» (тилового району групи армій «Центр») - 13 батальйонів , 1 кавалерійський дивізіон
15 -й гірськострілецький корпус особливого призначення 2 - ї танкової армії : росіян - 1 охоронний
корпус , 5 полків , хорватських - 2 дивізії , 6 полків
69 -й Корпус особливого призначення 2 -ї танкової армії : росіян - 1 дивізія , 8 полків , хорватських - 1 дивізія , 3 полку

3

Коментарі

110.05.20, 13:26

Я відмічав скоріше вчора. Мої предки дізналися про перемогу й раділи з цього приводу 9 травня. Це річниця радості зі сльозами на очах, і не варто цього цуратися.

https://www.pravda.com.ua/articles/2020/05/9/7250970/

    210.05.20, 13:28

    Ну й мудаків-нацистів опустили, тепер є урок іншим (і Кремлю, і окремим нашим радикал-патріотам).

      311.05.20, 09:37Відповідь на 2 від Nech sa paci

      Радикал-патріоти розуміють що за державний суверенітет і територіальну цілісність України воювала тільки УПА. А тому святкувати перемогу тих, хто воював проти цієї армії можуть тільки МУДАКИ, безвідносно до того де вони живуть у дарниці чи лугандонії.

        411.05.20, 13:07Відповідь на 3 від Мольфар

        По-перше, ОУН-Б і УПА (особливо ОУН-Б) обрали неправильний метод боротьби за незалежність — убивати цивільних людей за етнічною ознакою. ПОляк? — отримай кулю (або згори у своїй хаті). Саме через це я не можу цілковито вважати цих людей правильними борцями. Не записую всіх рядових у злочинці — більшість упівців була не причетна, але, приміром, Роман Шухевич віддавав накази про етнічні чистки на Волині та Галичині. Клим Савур (Дмитро Клячківський) найбільше відповідає за ці дії.

          511.05.20, 13:19Відповідь на 3 від Мольфар

          По-друге, українці у складі Червоної Армії воювали проти Гітлера та німецького нацизму — ворога для всього світу. Як я написав під іншою заміткою, для жителів моєї прабатьківщини на той період більшим злом був гітлеризм. Найбільшим злом, мабуть, була війна як така: бомбардування сіл і міст, загибель рідних на фронті тощо.

          Ідеї і люди ОУН-УПА якось не дуже дійшли до тих країв, тобто ця сила там не розглядалася як така. Були німці, радянські партизани й десь на сході ЧА, в якій воювали односельці.

            611.05.20, 13:27Відповідь на 3 від Мольфар

            По-третє, деякі (не всі — деякі!) наші радикал-патріоти будують свої погляди на засадах расизму, нацизму та інших поганих речей. Дай їм можливість — і вони почнуть убивати та грабувати всіх місцевих "кацапів", "жидів", "циган", "чурок". А ті, що мають трохи м'якші погляди, все одно постійно вишукують собі ворогів і чужинців. Російську мову у школах треба заборонити і т. д. Також малюють собі наших предків як ідеальних лицарів, козаків-характерників із паранормальними здібностями, арійців-трипільців, які дали світу все. Усі інші етноси відповідно є другосортними. Це типова для німецького нацизму традиція. Тому ганебний кінець німецького нацизму має декого охолодити у своїх не гуманних прагненнях.

              711.05.20, 18:36Відповідь на 1 від Nech sa paci

              Я відмічав скоріше вчора. Мої предки дізналися про перемогу й раділи з цього приводу 9 травня. Це річниця радості зі сльозами на очах, і не варто цього цуратися.

              https://www.pravda.com.ua/articles/2020/05/9/7250970/

              Я свою думку висловив однозначно! Для України ця війна - Друга світова не закінчилася на Західній Україні і дотепер продовжується на Східній - Донбасі. Солідарність з ворогом не робить вас колаборантом, але і честі не додає.

                811.05.20, 18:48Відповідь на 7 від Богдан Бо

                Ну тоді це Четверта Світова. Третя була між 1945 та 1991 і закінчилася розвалом СРСР.

                  911.05.20, 18:52Відповідь на 6 від Nech sa paci

                  А трагічний штучний голод в Україні 1946-47 з масою смертей - це можна не згадувати, як "менше зло" у порівнянні з нещодавніми виплатами остербайтерам компенсацій з Німеччини. От фашисти прокляті! - все не заспокояться. Таку фігню несете, що навіть опонувати вам не хочу.

                  Я народився в СРСР і був як всі тоді на боці "победобесия", але знання з різних джерел змінили моє бачення цього жахливого нищення власного народу. Закидали ворога шапками, де в кожній шапці по-голові червоноармійця... Що перемогли - добре, але такою непомірною ціною, що жах на віки.

                    1011.05.20, 19:13Відповідь на 1 від Nech sa paci

                    Світлана Орел
                    Ну, як би це Дубинянський, найбільший майстер змішувати праведне із грішним, пропустив таку дату?! Він за всяку дрібницю чіпляється, щоб підлити нам Своєї отруйної мішанки у мізки, а тут -- такий привід! І зброю вибрав -- порівняв із топтанням по іконах. Він цілиться у нашу рану, яка ще у багатьох кровоточить -- наші батьки й діди для нього ті ікони. Отак легенько хлюпнути отрути брехні -- і все переставляється з ніг на голову. Ми відхрещуємося від того імперського Молоха, який пожирав наших рідних мільйонами. Це його силою, брехнею (таких же Дубинянських!) зробили для попередніх поколінь іконою.

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна