хочу сюди!
 

Инна

43 роки, овен, познайомиться з хлопцем у віці 37-54 років

Мала Росія - це Галицько-Волинське князівство!

Оце мене митрополит Іларіон (Іван Огієнко) порадував на день Святого Архангела Юрія-Переможця!
Несподівано дізнався, що відпочатку Малою Росією називалося Галицько-Волинське князівство і що наш король Юрій ІІ саме так підписувався!



А найбільше вражає те, що це зафіксовано в Царгороді!
Ось де початкова Русь! Львів!

5

Коментарі

16.05.20, 23:03

Тепер Ви дізналися частину правди. Хоча щодо мотивів назви Галицько-Волинського князівська Малою Руссю є інша думка. Можете почитати статтю на Вікіпедії — мені здається, що там доволі об'єктивно написано:

https://uk.wikipedia.org/wiki/Мала_Русь

    27.05.20, 13:58

    Щодо назв нашої Країни, то тут на краплинки вцілілої інформації (згадайте як жваво палали бібліотеки та архіви останню 1000 років) накладається "творчисть" московських літописців, дьяків, політруків, тисяч проплачених та добровільних путінських тролів, "ввічливих" зелених потвор.

    Спробуйте прогуглити слово "освободитель" через фільтр "тільки українські сайти" в режимі "Зображення" !
    Там Ви, поміж Гіркіна, захарченка, плотницького побачите багато ще "скрепоносців" ...

    https://allll.net/w/images/thumb/a/a1/AcBPIStrRWw.jpg/300px-AcBPIStrRWw.jpg
    https://pbs.twimg.com/media/BjumjcNCUAAcgVQ?format=jpg&name=small

      37.05.20, 14:30Відповідь на 1 від Nech sa paci

      Дякую, але сам я з іронією сприймаю всі балачки на цю тему найперше тому, що всі ці назви штучного походження, накинуті згори, а не природні, так би мовити. Я пригадую промову провідника українського націоналізму Миколи Лебедя, який розповів, що вони є українцями почув від шкільного вчителя, а самі вони знали просто поняття "свій" і не більше. То умовна потреба у ідентифікації для розрізнення. Україна і українці активно стало до вжитку у кінці 19 ст., тому означати цим словом усе з минулого чисто умовність.

        47.05.20, 14:35Відповідь на 1 від Nech sa paci

        Знаєте, ніколи не існувало в історії "Візантійської імперії" - тільки Романія! Тобто Римська імперія, але щоб відрізняти від Римської імперії давнішого часу було придумано (!) термін "Візантія" за першоназвою грецької колонії, яка було перед тим тут, де постав Константинополь - Другий Рим.

          57.05.20, 14:42Відповідь на 1 від Nech sa paci

          Також ніколи не існувало держави "Київська Русь" - немає документів з такою назвою з тих часів ніде ні у нас, ні за кордоном. Однак була "русь київська", тобто частина правителів з норманського племені "русів", як дотепер називають шведів у фінів. У росіян дотепер вони на хто, а чиї: мьірусские.

            67.05.20, 15:23Відповідь на 5 від Богдан Бо

            Якось так. Але від слова Малоросія мене не смикає — скоріше прокидається в душІ якийсь історик, що не відбувся, і хочеться погортати старі книжки, архівні записи...

              77.05.20, 15:26Відповідь на 2 від Леонід

              Щодо назв нашої Країни, то тут на краплинки вцілілої інформації (згадайте як жваво палали бібліотеки та архіви останню 1000 років) накладається "творчисть" московських літописців, дьяків, політруків, тисяч проплачених та добровільних путінських тролів, "ввічливих" зелених потвор.
              Там були й поляки, й угорці, і турки, і хто попало. Навіть деякі наші "патріотично налаштовані" діячі типу Бебика в бажанні прималювати нам якісь досягнення в минулому пишуть, що етруски були рускі.

                88.05.20, 20:09Відповідь на 7 від Nech sa paci

                Я на то все праісторичне кажу: а якщо і так, то що з того?

                  98.05.20, 21:09Відповідь на 8 від Богдан Бо

                  Комусь хочеться попишатися якимись особливими предками.

                    109.05.20, 15:58Відповідь на 9 від Nech sa paci

                    Комусь хочеться попишатися якимись особливими предками.
                    Мені це смішно, бо ще Тарас Шевченко то гарно описав у своєму "Посланії і мертвим, і живим, і ненародженним..."
                    Предки видатні, а внуки здеградовані

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна