хочу сюди!
 

Наташа

49 років, телець, познайомиться з хлопцем у віці 44-53 років

Український хіт-парад 150 на Ютюбе




Богдан Гордасевич

Доволі цікавий український хіт-парад, що досить непогано відтворює всю еклектичну сутність української попси за роки буття України. Відповідно і лідер "Казка" з піснею "Поплакала" є переможець у понад 220 000 000 переглядів в Ютюбі з величезним відривом, хоча причини цього просто поза логічною і музичною сферою - нічого ж особливого. Мої уподобання: "Вовчиця" Олега Винника, Соловей Христина "Хто як не ти", Арсен Мирзоян "Джеральдіна" і ще коло 10-ти є тут пісень. Кого не люблю однозначно - це "Скрябіна", а до Дідзьо і Вакарчука ставлюся з повагою, як і до Тіни Кароль і Ірини Федешин, але то не моє за естетикою. Все інше - добре є, що є. Будьмо! Гей!

Ще комент: Декламація під музичний супровід не має нічого спільного зі співом. Я слухав Кузьму вживу і то нікчемно, тому і підтримувалося спеціально колами шоубізу (Табачник-акардеон), щоб російська попса виглядала геніальною на такому фоні "Скрябіна". Не стверджую, що все погано у Кузьми, а стверджую, що загалом то є те лайно, яке забивало ефіри типу квота української пісні, не даючи справді добрій музиці вийти до гори. І, відповідно, опанувати голови українців якісним музичним контентом!
4

Коментарі

113.04.20, 19:44

Якраз багато є пісень, які могли б бути хітами, але слабко доходять до аудиторії.

Та й узагалі — молодь сильно поділилася за стилями. Людина може знати харківську панк-групу ZRADA, але не чути про більш відому групу YuKo.

    214.04.20, 09:26

    люблю украинскую песню

      314.04.20, 10:00

      Відносно Скрябіна незгоден.Переслухай ще раз його "Місця щасливих людей" та "Мам".Я зацінив його пісні після трагічної смерті.

        414.04.20, 11:11

        Дякую за показ такої цікавинки!!

        Навзаєм хочу пригостити Вас та друзів несподіваним виконавцем. Отже:
        Данилейко Олександр Іванович
        https://www.youtube.com/watch?v=G-TijmgewsA
        У Міністерстві закордонних справ розповіли про захоплення музикою генерального консула України в Едмонтоні - Канада,
        З свого боку хочу зауважити, що до списку його талантів безумовно треба додати вправне володіння кіно операторськими технологіями.
        ...2014 – 2015 - Посол з особливих доручень Міністерства закордонних справ України, Виконавчий секретар Ради експортерів та інвесторів при Міністерстві;
        2015 – 2018 - Начальник Управління економічного співробітництва МЗС України, Заступник Голови Ради експортерів та інвесторів при Міністерстві;
        з 2018 року - Генеральний консул України в Едмонтоні.

          514.04.20, 15:43Відповідь на 3 від Davigadoff

          Декламація під музичний супровід не має нічого спільного зі співом. Я слухав Кузьму вживу і то нікчемно, тому і підтримувалося спеціально колами шоубізу (Табачник-акардеон), щоб російська попса виглядала геніальною на такому фоні "Скрябіна". Не стверджую, що все погано у Кузьми, а стверджую, що загалом то є те лайно, яке забивало ефіри типу квота української пісні, не даючи справді добрій музиці вийти до гори.

            614.04.20, 15:46Відповідь на 4 від Леонід

            Дякую. Цікаво.

              714.04.20, 16:28Відповідь на 5 від Богдан Бо

              Декламація під музичний супровід не має нічого спільного зі співом. Я слухав Кузьму вживу і то нікчемно, тому і підтримувалося спеціально колами шоубізу (Табачник-акардеон), щоб російська попса виглядала геніальною на такому фоні "Скрябіна". Не стверджую, що все погано у Кузьми, а стверджую, що загалом то є те лайно, яке забивало ефіри типу квота української пісні, не даючи справді добрій музиці вийти до гори.
              Цілком підтримую Вашу думку щодо лайна, яке видають за українську пісню.
              З місяць тому В.Яворівський оголосив, що на Київському Радіо кілька років архівом завідувала українофобська людина та добряче той архів "просапала"!
              Для СБУ ця інформація явно "непрофільна"...

                814.04.20, 21:59

                Якщо людина вживає рашкомову (мат),
                мене не зацікавить ніколи. Це огідно.