Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Славушка

48 років, телець, познайомиться з хлопцем у віці 45-55 років

День кіборгів

 

Сьогодні в Україні відзначають День пам'яті захисників донецького аеропорту, яких за мужність та неймовірну стійкість народ назвав “кіборгами”.
 Героїчна оборона Донецького аеропорту, яка стала символом незламності та мужності українських військових, тривала 242 дні: з 26 травня 2014 року по 22 січня 2015 року. 
242 дні українські військові, добровольці, медики та волонтери протистояли навалі російсько-окупаційних військ та проросійським бойовикам, затято відстоюючи клаптик української землі.
3

Коментарі

120.01.19, 15:52

За четверо суток боев 17-20 января 2015-го в Донецком аэропорту погибло 60 украинских воинов, большинство погибло в помещении, где была последняя линия обороны...
ДАП, Новый терминал надо было удерживать только в одном случае - если бы мы собирались переходить в наступление, и брать Донецк. ДАП был выступом, плацдармом для развития успеха, но никак не позицией, приспособленной для долговременной обороны.(с)

    220.01.19, 18:08

    Вічна пам'ять Героям!

      321.01.19, 12:19Відповідь на 1 від Поговорим

      Мене теж мучить запитання: заради чого стільки загинуло наших солдатів? А ще загинули бійці з нерегулярних формувань типу ПС, які базувалися поряд у Пісках. У вересні 2014 у Мінську провели лінію розмежування, й ДАП опинився по той бік. Тобто якщо хотіли виконувати Мінські домовленості, то ДАП було потрібно здати.

        421.01.19, 12:54Відповідь на 3 від Nech sa paci

        Так. Та й наступ не планували.

          Гість: Антипорохобот

          521.01.19, 22:34



          там корумпована банда знищувала Патріотів України....

            622.01.19, 09:05Відповідь на 2 від igor2206

            Вічна пам'ять Героям!
            Дякую за наймудріший коментар.

              722.01.19, 09:11Відповідь на 3 від Nech sa paci

              А тут ви мене дивуєте, що не знаєте про наказ залишити ДАП, але хлопці відмовилися це зробити, бо то було принципова справа. Там були виключно добровольці. Я також шкодую, що вчасно не відійшли, як і даремно погодилися дозволити винести забитих сепарам, а ті на ношах занесли вибухівку.

                822.01.19, 11:36Відповідь на 7 від Богдан Бо

                От, власне, треба було виходити раніше. Керівництву потрібно було наполягати.

                  922.01.19, 12:41Відповідь на 8 від Nech sa paci

                  Треба було багато чого...
                  Це нам просто все вирішувати заднім числом

                    1022.01.19, 12:49Відповідь на 9 від Богдан Бо

                    Отак легше за все сказати, як Ви зараз. "Якби ж знаття". Як у анекдоті — "нє шмогла".

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна