хочу сюди!
 

Лилия

41 рік, скорпіон, познайомиться з хлопцем у віці 35-50 років

Ми вистояли! Україна вистояла! Вітаю зі святом нашої Гідності.

Сьогодні 21 листопада 2018 року збіглося багато важливих свят: найперше - свято Архистратига Михаїла і Десантно-штурмових військ України, а ще ми відзначаємо 5-річчя початку Революції Гідності.
Для мене важливим є відзначення дати 5-річчя Революції Гідності вже за самим фактом, бо ж могло і не бути цього свята, якби... Тому головним є те, що ми вистояли! Україна вистояла!



Я хочу відпочатку подякувати всій тій українській молоді, яка першою піднялася на захист своєї гідності, а вже потім, коли цих дітей побили сили спецназу за наказом влади, тоді піднялася вся свідома українська громада і звершила величну Революцію Гідності. Молодь була першою і на початку - єдиною в своїх протестах щодо грубого припинення процесу євроінтеграції України урядовою командою тодішнього Президента України Віктора Януковича. Дякую щиро всій українській молоді і вітаю зі святом Революції Гідності найбільше.



Наступним я хочу подякувати всім учасникам подій на Євромайдані від початку 21 листопада 2013 р. до його закінчення 20 лютого 2014 р. Всі ці люди - герої, що відстояли гідність особисту і країни.



Тепер я дякую всім учасникам бойових дій на сучасній українсько-російській війні на Сході України, які і зараз зі зброєю в руках і ризиком для власного життя відстоюють нашу свободу і право на гідність.



А тепер я дуже і дуже хочу подякувати діючому Президенту України Петру Порошенку, тому що він зробив просто неймовірне: втримав начисто зруйнованою армією і обкраденою державою підступну агресію дуже могутнього ворога - Російської Федерації.

Ще раз вітаю всіх зі святом 5-річчя Революції Гідності.


Богдан Гордасевич, м. Львів, учасник Євромайдану в Києві з 11 по 15 грудня 2013 року
11:49 21.11.2018


7

Коментарі

121.11.18, 12:15

Вітаю!
Слава Україні!

    221.11.18, 12:31Відповідь на 1 від Каре

    Слава Україні! Героям слава!

      321.11.18, 12:37

      І від мене вітання зі святом! Слава Україні! Героям слава!

        421.11.18, 17:48

        Початок РГ для мене не свято. Це початок трагічних подій.

          521.11.18, 19:55

            621.11.18, 20:51

              722.11.18, 15:46Відповідь на 4 від Nech sa paci

              Початок РГ для мене не свято. Це початок трагічних подій.
              Я розумію, що життя в рабстві вас влаштовує більше, бо то для вас не трагедія всілякі голодомори, жертовні війни або Чорнобильська помилка тощо

                822.11.18, 16:29Відповідь на 7 від Богдан Бо

                Тепер Ви стали вільними? От до 2013 були в рабстві, а тепер звільнилися?

                  922.11.18, 18:59Відповідь на 8 від Nech sa paci

                  Ти дійсно такий недалекий? Чи тільки прикидаєшся?

                    1022.11.18, 19:02

                    Бодя, розкажи про роль шоколадного у створенні партії рецидивістів, розкраданні державного бюджету, прикриванні злочинів п"ятої колони...Чи шоколадна полуда на очах робить тебе не тільки сліпим, але й телепнем?

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      попередня
                      наступна