Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Алиса

41 рік, діва, познайомиться з хлопцем у віці 32-52 років

Порошенко з НАТО щодо безпеки артскладів

Порошенко доручив завершити переговори з НАТО про трастовий фонд щодо безпеки артскладів
10 жовтня, 2018 -
Фото прес-служба президента

Президент України Петро Порошенко доручив главі МЗС Павлу Клімкіну та міністру оборони Степану Полтораку завершити переговори з НАТО щодо створення трастового фонду з ефективної експлуатації складів боєприпасів.

Про це глава держави повідомив у Facebook.

"Доручив міністру оборони та міністру закордонних справ терміново завершити переговори з НАТО про створення і реалізацію спеціального трастового фонду. Його мета – забезпечити ефективну експлуатацію та сучасну охорону об’єктів зберігання боєприпасів", - написав президент.




2

Коментарі

110.10.18, 22:25

Сліпий трастовий фонд?

    211.10.18, 13:23Відповідь на 1 від Nech sa paci

    Сліпий трастовий фонд?
    А де це ви побачили? Очі закрили і побачили - тоді це справді смішно.

      311.10.18, 15:00Відповідь на 2 від Богдан Бо

      Я жартую.

        411.10.18, 19:00

        Як тепер уже виявилося терористи гуляли вільно по всій території військових складів,позаклали пристрої для підриву щонайменше у чотирьох місцях і практично одночасно їх підірвали?? Муженко - лох? То може терористів потрібно шукати серед своїх запроданців московських?

          512.10.18, 11:51Відповідь на 3 від Nech sa paci

          Я зрозумів, що то за "сліпий траст", але давайте жартувати витончено на тему Мальдивів чи чогось подібного.

            612.10.18, 11:53Відповідь на 4 від Nikolka

            Як тепер уже виявилося терористи гуляли вільно по всій території військових складів,позаклали пристрої для підриву щонайменше у чотирьох місцях і практично одночасно їх підірвали?? Муженко - лох? То може терористів потрібно шукати серед своїх запроданців московських?
            Ви дуже точно вказала де шукати москалів з дрг: у вашій голові найперше!

              712.10.18, 20:43Відповідь на 5 від Богдан Бо

              Іще витонченіше?

                815.10.18, 18:27

                Перший підрив- недбалість, другий-саботаж наказів, третій- система потурання ворогу, четвертий- систематична диверсія керевників ЗС