48 років, рак, познайомиться з хлопцем у віці 45-55 років

Збільшимо подяку хорватам лайками

Скандал на ЧС-2018: чому Віду і Вукоєвича засудили за фразу «Слава Україні!»

Скандал на ЧМ-2018

Святкування хорватами перемоги над збірною Росії у чвертьфіналі Чемпіонату світу з футболу-2018, стало причиною гучного скандалу.

Скандал на ЧС-2018: як все було

ЧС-2018, який, незважаючи на причетність Росії до численних злочинів проти людства, проводиться саме там, відзначився несподіваним скандалом з «українським слідом». Віда, який забив росіянам два голи, кричить «Слава Україні!», а Вукоєвич, який на ЧС-2018 входить до складу хорватської делегації, додає: «Це перемога за «Динамо» та за Україну!» Після чого Віда підсумовує: «Давай-давай!», а Вукоєвич додає: «Хорватія – вперед!»Після того, як збірна Хорватії обіграла росіян у чвертьфіналі (2:2 в основний і додатковий час, 6:5 по пенальті), в мережі з’явилося відео з роздягальні хорватської команди. На ньому екс-гравці київського «Динамо» Огнєн Вукоєвич (грав за динамівців з 2008 по 2015 роки, зараз є скаутом київського клубу і помічником спортивного директора) і Домагой Віда (виступав за київське «Динамо» з 2013 по 2018 рік), радіючи перемозі, згадали Україну.