хочу сюди!
 

СУПЕР-жінка

59 років, терези, познайомиться з хлопцем у віці 60-70 років

Як виглядатиме стіна між Україною та РосієюЯк виглядатиме стіна між Україною та Росією
Среда, 10 Сентября 2014, 15:05
Сьогодні на кордоні з РФ розпочалось спорудження фортифікаційних укріплень в рамках проекту «Стіна»

За дорученням Президента України Петра Порошенко розпочато спорудження фортифікаційних укріплень на кордоні з Росією в рамках проекту "Стіна". Про це повідомив прес-центр АТО.

Зокрема, розпочато підготовчі роботи фортифікаційного обладнання та встановлення систем інженерного загородження визначених рубежів. "Заплановано створити два оборонних рубежі, основним призначенням є недопущення проникнення на територію України противника", - заявили в штабі АТО.

Основний обсяг робіт становить близько 1,5 тис. км траншей та ходів сполучення, понад 8 тис. окопів для техніки, понад 4 тис. бліндажів та створення 60-ти кілометрового невибухового загородження.

Раніше проект "Стіни" презентував прем'єр Арсеній Яценюк. Відповідно до цього документу, кордон між Україною та Росією в межах Сумьскої, Харківської та Чернігівської областей планують облаштувати таким чином:

 

В той же час, найбільш проблемна ділянка кордону - в межах Луганської та Донецької областей, замість спостережних вишок, буде обладнана огорожею

А так виглядатимуть ділянки кордону, які проходять по річках

Проект "Стіна" також передбачає облаштування сухопутної і морської ділянки кордону з АР Крим, в першу чергу навпроти Маріуполя, Бердянська та Генічеська". Так, на сухопутній ділянці будуть суцільні рови шириною не менше 4 м і глибиною 2 м. Також будуть встановлені електронні системи контролю та різні фортифікаційні споруди. На морській ділянці встановлять єдину систему оптико-електронного спостереження і фортифікаційні споруди.

http://www.dsnews.ua/politics/yak-viglyadatime-stina-mizh-ukrayinoyu-ta-rosieyu-10092014143500

3

Коментарі

124.05.17, 15:22

Чому опублікував зараз цей матеріал? А тому, що вже не можна з валізою долярів просто перейти кордон України з РФ біля якось там села просто по-полю - зась! Тепер злочинці обмежені "Стіною" та КПП! Тепер в Україні для злодіїв навіть елітних, як в одному романі "Біжи, негр, біжи!"
Або, перефразовуючи Висоцького: "Идёт охота на козлов! Идёт охота!" Сьогодні таки заарештовують "пакетом" від генералів СБУ і далі. Хтось все вимагав: - Коли, нарешті, почнуть арештовувати головних корупціонерів?!
Відовідаю: - Від сьогодні полювання розпочалось по всій Україні.

  224.05.17, 15:36

  Також варто вказати, про що свідчить світлина з Фейсбука, загорожа є реально посилена і буде зведена по всьому периметру кордону України окрім Західного з ЄС, де вона вже достатньо потужна ще з часів СРСР.

   324.05.17, 15:44

   Навіть міцна і висока стіна від Орди не врятує. ХХІ століття . Прикордонний режим тільки.
   Стіна має бути проти пропаганди рашизму.

    424.05.17, 15:47

     525.05.17, 21:14Відповідь на 3 від Дід Вовтузяка

     Навіть міцна і висока стіна від Орди не врятує. ХХІ століття . Прикордонний режим тільки.
     Стіна має бути проти пропаганди рашизму.

     Перепрошую, в часи "гібрідних воєн", тобто війна без оголошення навіть під час її ведення, означає багатокомпозиційну систему охорони країни. Прикордонна смуга має бути суто за функцією "нехай щастить", що в перекладі на російську звучить як "нехуй шастать"