хочу сюди!
 

Ксюша

44 роки, овен, познайомиться з хлопцем у віці 43-50 років

Альфа банк кредитка почти под нуль процентов - кидалово в сети.

Информация о процентной ставке 0,01 за 200 штук появилась в ВК.
Зарегилась,через три дня позвонили и почти оформили! Но я стала задавать вопросы....
На самом деле, после разговора (почему-то в воскресенье с оператором) оказалось плата за 200 000 грн. кредита около 70%/год
4

Коментарі

13.11.16, 22:04

Вероятно потому что в нашей страе потребкредиты со стоимостью их обслуживания и покрытием рисков недобросовестных заемщиков не могут физически иметь реальную ставку ниже 60-70%.

    23.11.16, 22:07

    хто ще з тими москальськими банками має справу....я от бальзам купила рашистського ворибництва - маркування не було, пізніше прочитала маленькими буквами....шо робити - проблєма...

      33.11.16, 22:12

      Той банк давно знаменитий участю в різних аферах із підпільними філіями, але має покровителів на найвищому рівні

        43.11.16, 22:29

        швидше за все 0.01 відсотка в день. досить давня замануха різних кредитних спілок. от вже і банки таким займаються. з банками взагалі краше занадто тісно не зв’язуватись. а з будь якими кацапськими конторами і поготів

          Гість: миклаван

          53.11.16, 23:13Відповідь на 3 від doktor_khaos

          а еслі взять і не віддавать

            Гість: миклаван

            63.11.16, 23:14Відповідь на 3 від doktor_khaos

            а шо признать агресором

              Гість: миклаван

              73.11.16, 23:17Відповідь на 2 від Недурка

              в тебе скико там гектарів не гораної землі .пішла насобирала годуванчіків і литьсе розправилось

                Гість: миклаван

                83.11.16, 23:19Відповідь на 4 від evgeniy_v

                а якщо вони за 90 іще должні .то як наследники ге ссра

                  93.11.16, 23:22Відповідь на 7 від Гість: миклаван

                  5 га...завідуй......ромашки цвітуть...чекають, поки яка пенсіонерка приїде ...

                    Гість: миклаван

                    104.11.16, 00:06Відповідь на 9 від Недурка

                    я ніколи не заздрю не було інколи що не так живу ну то третє

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна