Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Алиса

41 рік, діва, познайомиться з хлопцем у віці 32-52 років

читання е-декларацій

Щодо того, чи рахую я чужі гроші, читаючи е-декларації - ні не рахую, якщо наші "слуги народу" мають ці статки, най мають, най тішаться ними, але най, маючи гроші - мільйони, мільярди - най розвивають країну, вкладають в бізнес, створюють робочі місця, дають людям заробити, най жертвують ці гроші на знедолених і немічних, а не тримають в скланих банках...
і я теж більше не можу читати ці е-декларації... у мене депресія!!!
Сподіваюся, що Европа більше не даватиме нам кредитів...
Тому що ми надзвичайно талановита нація
5

Коментарі

131.10.16, 13:22

В случае грандиозного шухера нынешние съебнут со страны ещё быстрей чем предшественники.

    231.10.16, 13:50Відповідь на 1 від Вы не Я

    В случае грандиозного шухера нынешние съебнут со страны ещё быстрей чем предшественники.Ага... вместе с деньгами...

      331.10.16, 13:54Відповідь на 2 від Хайдер

      В случае грандиозного шухера нынешние съебнут со страны ещё быстрей чем предшественники.Ага... вместе с деньгами...деньги давно не в стране

        431.10.16, 14:05Відповідь на 3 від Поговорим

        В случае грандиозного шухера нынешние съебнут со страны ещё быстрей чем предшественники.Ага... вместе с деньгами...деньги давно не в странеТроллишь меня?

          531.10.16, 14:09

          Їх гроші вкрадені у нас.

            631.10.16, 14:10Відповідь на 2 від Хайдер

            В случае грандиозного шухера нынешние съебнут со страны ещё быстрей чем предшественники.Ага... вместе с деньгами...
            Думаю деньги (бОльшая их часть) уже не здесь.

              731.10.16, 14:13Відповідь на 4 від Хайдер

              В случае грандиозного шухера нынешние съебнут со страны ещё быстрей чем предшественники.Ага... вместе с деньгами...деньги давно не в странеТроллишь меня?со всех акков

                831.10.16, 14:16

                В случае грандиозного шухера нынешние съебнут со страны ещё быстрей чем предшественники.Ага... вместе с деньгами...деньги давно не в странеНу да там,откуда потом нами(страной) управляют..Да?деньги правят миром - не согласен?

                  931.10.16, 14:18Відповідь на 6 від Вы не Я

                  В случае грандиозного шухера нынешние съебнут со страны ещё быстрей чем предшественники.Ага... вместе с деньгами... Думаю деньги (бОльшая их часть) уже не здесь.Конечно не здесь, они тебе что, дураки держать деньги в стране, в которой то войны, то революции?

                    1031.10.16, 14:19Відповідь на 7 від Поговорим

                    В случае грандиозного шухера нынешние съебнут со страны ещё быстрей чем предшественники.Ага... вместе с деньгами...деньги давно не в странеТроллишь меня?со всех акковЧто-то ты под местором давно не заходила. Тьотки скучают.

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      попередня
                      наступна