Мене тепер не візьмуть на військовий облік

 • 25.03.22, 20:34

Наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

Відповідно до наказу № 35 Головнокомандувачу Збройних Сил України необхідно забезпечити, зокрема:

 • взяття жінок на військовий облік військовозобов'язаних згідно з Переліком спеціальностей та/або професій, споріднених з відповідними військово-обліковими спеціальностями, після одержання яких жінки беруться на військовий облік військовозобов'язаних, з 01 жовтня 2022 року;

 • щороку до 01 березня здійснення Генеральним штабом Збройних Сил України заходів щодо внесення (за необхідності) змін до Переліку спеціальностей та/або професій, споріднених з відповідними військово-обліковими спеціальностями, після одержання яких жінки беруться на військовий облік військовозобов'язаних, з урахуванням першочергових потреб у мобілізаційних ресурсах та Переліку спеціальностей та/або професій, споріднених з відповідними військово-обліковими спеціальностями.

До переліку спеціальностей, споріднених з відповідними військово-обліковими спеціальностями, після одержання яких жінки беруться на військовий облік військовозобов'язаних, увійшли:

1) Хімія, хімічні технології та інженерія, біологія;

2) Телекомунікації та радіотехніка;

3) Інженерія програмного забезпечення, комп'ютерні науки, інформаційні системи та технології, комп'ютерна інженерія, системний аналіз, кібербезпека, мікро- та наносистемна техніка, автоматизація та комп'ютерно-інтегровані технології;

4) Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка;

5) Науки про Землю, географія, фізика та астрономія;

6) Харчові технології, технологія виробництва і переробки продукції тваринництва;

7) Забезпечення військ, озброєння та військова техніка, технології легкої промисловості;

8) Фізична терапія, ерготерапія, медична та психологічна реабілітація, громадське здоров'я, фізична реабілітація, промислова фармація, санітарія і експертиза;

9) Стоматологія, медицина, медсестринство, фармація, технології медичної діагностики та лікування;

10) Біомедична інженерія, біотехнології та біоінженерія;

11) Ветеринарна медицина, ветеринарна гігієна;

12) Облік і оподаткування, маркетинг, менеджмент, підприємництво, економіка, фінанси, банківська справа та страхування;

13) Видавництво та поліграфія;

14) Психологія, соціальна робота, соціальне забезпечення.

До переліку професій, споріднених з відповідними військово-обліковими спеціальностями, після одержання яких жінки беруться на військовий облік військовозобов'язаних, увійшли:

1) Професіонали в галузі наук про життя та медичних наук, професіонали в галузі медицини (крім медичних сестер), професіонали в галузі лікувальної справи, професіонали в галузі стоматології, наукові співробітники (стоматологія), стоматологи, професіонали в галузі фармації, провізори, професіонали в галузі медико-профілактичної справи, наукові співробітники в галузі медико-профілактичної справи, інші професіонали в галузі медицини (крім сестринської справи та акушерства), допоміжний персонал у галузі сучасної медицини, фізіотерапії, фармації (крім медичних сестер), медичні асистенти, дантисти-асистенти, фізіотерапевти та масажисти, фармацевти, інші асистенти професіоналів в галузі сучасної медицини (крім медичних сестер);

2) Професіонали в галузі патології, токсикології, фармакології, фізіології та епідеміології, патологи, токсикологи, фармакологи, фізіологи та епідеміологи, наукові співробітники (лікувальна справа), лікарі, фахівці в галузі медико-профілактичної справи, професійні медичні сестри та акушерки, професіонали в галузі сестринської справи та акушерства, медичні сестри та акушерки, гігієністи, окулісти та оптики, медичні сестри та акушерки, що асистують професіоналам, помічники професіоналів-акушерів;

3) Оператори медичного устаткування, робітники, що обслуговують устаткування з виробництва фармацевтичних продуктів та косметичних засобів, керівники підрозділів в охороні здоров'я;

4) Професіонали в галузі ветеринарної медицини, ветеринари, асистенти ветеринарів, допоміжний персонал у галузі ветеринарії;

5) Менеджери (управителі) на пошті та зв'язку, службовці, що зайняті на пошті та подібними роботами;

6) Кухарі;

7) Перекладачі та усні перекладачі.


https://jurliga.ligazakon.net/news/210172_vyskoviy-oblk-zhnok-onovleno-perelk-spordnenikh-spetsalnostey-ta-profesy

Давно пора! ЕСТЬ!

 • 22.03.22, 17:19
Важно.Рада проголосовала за введение уголовной ответственности за фото/видеосъемку перемещений ВСУ

Об этом сообщил нардеп Алексей Гончаренко.

Он сообщил, что УК дополняется Статьей 114-2: Несанкционированное распространение информации о направлении, перемещении оружия, вооружения и боевых припасов в Украину в условиях военного или чрезвычайного положениях.

1. Распространение информации о направлении, перемещении оружия, вооружения и боевых припасов в Украине, в том числе о ее перемещении по территории Украины, если такая информация не размещалась в открытом доступе Генштабом или Минобороны ы или в официальных источниках соответствующих ведомств стран-партнеров, совершенное в условиях военного или чрезвычайного положения, – наказывается лишением свободы на срок от трех до пяти лет.

2. Распространение информации о перемещении, движении или расположении ВСУ или других военных формирований, по возможности их идентификации на местности, если такая информация не размещалась в открытом доступе Генштабом ВСУ в условиях военного или чрезвычайного положения , – наказывается лишением свободы на срок от пяти до восьми лет.

3. Действия, предусмотренные ч. 1 и 2 статьи, совершенные по предварительному сговору группой лиц или по корыстным мотивам, или с целью предоставления такой информации государству, осуществляющему вооруженную агрессию против Украины или незаконному вооруженному формированию, или если они повлекли тяжкие последствия, – наказываются лишением свободы на срок от восьми до двенадцати лет.

Природа за Украину!!!

 • 19.03.22, 21:24
Погодные условия этой весны и естественный природой ландшафт стал на пути у восточной орды. Некогда судноплавная речка Ирпень, западный оборонительный форпост столицы Киевской Руси, река вдоль которой в 1941 г. была создана первая линия обороны Киева от нацистов, и сегодня сыграла свою роль, которую трудно недооценить. Самое интересное, что восточная орда весьма неизобретательная, и действует точь в точь как и ее коллеги - немецкие нацисты. А  после подрыва дамбы Ирпень разлился, и теперь «многострадальные» понтоны орков не без помощи ВСУ плавают в реке.
И да, у нас даже птицы, те самые гуси, которые спасли Рим, тоже обученные и сбивают вражеские цели. Так что мы победим!!!

Для тих, хто в теплі

 • 09.03.22, 15:04
Підприємства “Укроборонпрому” потребують спеціалістів
▪️ За тринадцять діб “Укроборонпром” передав ОВТ більше ніж за останні 6 місяців. Підприємства концерну працюють понаднормово й у кілька змін та робитимуть це надалі для забезпечення ЗС України озброєнням і військовою технікою.
▪️ У зв’язку із цим виникла велика потреба у фахівцях. Робота оплачувана! Перелік професій та спеціальностей вказуємо нижче.
👉 З переліком усіх професій/спеціальностей, яких потребують підприємства “Укроборонпрому” переходьте за посиланням👉 https://gur.gov.ua/.../pidpryiemstva-ukroboronpromu...
З усіх питань писати на пошти: [email protected] та [email protected], у листі вказуйте місто та спеціальність. (с).

Актуальний і насьогодні вірш

 • 25.02.22, 19:32
ЄВРОПА МОВЧАЛА…

Коли Україна за право життя
З катами боролась, жила і вмирала,
І ждала, хотіла лише співчуття,
Європа мовчала…
Коли Україна в нерівній борьбі
Вся сходила кров’ю і слізьми стікала
І дружної помочі ждала собі,
Європа мовчала…
Коли Україна в залізнім ярмі
Робила на пана і в ранах орала,
Коли ворушились і скелі німі,
Європа мовчала…
Коли Україна криваві жнива
Зібравши для ката, сама умирала
І з голоду навіть згубила слова,
Європа мовчала…
Коли Україна життя прокляла
І ціла могилою стала,
Як сльози котились і в демона зла,
Європа мовчала…

Олександр Олесь. 1931 рік

Таке життя

 • 22.02.22, 21:29
Вчера слушала Путина, сейчас слушаю Байдена ...Хорошо, что не довелось слушать Ленина или Троцкого...
Украинцы высмеяли слова Путина о создании Украины Лениным - novosti-rossii - 24 Канал

Тривожна валіза

 • 20.02.22, 21:40
Это я одна такая "смелая" не собрала да и не собираюсь собирать этот объемный чемоданчик?

Религия - опиум

 • 07.02.22, 19:26

Ну раз пошла такая пьянка на религиозной почве то…самая элитарная религия – это атеизм. Когда человек надеется («уповает») только на самого себя, берет полную ответственность за свои поступки. Любая религия - идеальное поле для различного рода манипуляций. Еще со времен  крестовых походов, все кровопролития и зверства совершались от имени Бога и Христа. Походы потому и назывались крестовыми - участники нашивали на свою одежду кресты. Прошли века – но суть религии не особо поменялась – стала более изощренной…по-настоящему современной.

На фото Леонід Брежнєв, митрополит РПЦ Алексій (Рідігер), патріарх РПЦ Пімен (Ізвеков), рабин московської синагоги Яков Фішман (с)

Срочна служба - а что взамен?

 • 01.02.22, 16:53

Главная новость сегодняшнего дня

Україні планують скасувати призов на строкову військову службу. Кабміну доручено забезпечити належну підготовку та внести на розгляд Верховної Ради відповідний законопроект. Про це йдеться в президентському указі, опублікованому на сайті глави держави.У документі йдеться, зокрема, про заходи щодо «запровадження моделі інтенсивної системи військової підготовки як можливої альтернативної форми проходження строкової служби та припинення призову громадян України на строкову військову службу з 1 січня 2024 року».

А что думаете Вы по поводу этого указа?

От себя добавлю, если он это сделает - т о второй срок ему гарантирован

.


18%, 5 голосів

57%, 16 голосів

25%, 7 голосів
Авторизуйтеся, щоб проголосувати.
Сторінки:
1
2
3
4
5
6
7
8
18
попередня
наступна