Мене тепер не візьмуть на військовий облік

 • 25.03.22, 20:34

Наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

Відповідно до наказу № 35 Головнокомандувачу Збройних Сил України необхідно забезпечити, зокрема:

 • взяття жінок на військовий облік військовозобов'язаних згідно з Переліком спеціальностей та/або професій, споріднених з відповідними військово-обліковими спеціальностями, після одержання яких жінки беруться на військовий облік військовозобов'язаних, з 01 жовтня 2022 року;

 • щороку до 01 березня здійснення Генеральним штабом Збройних Сил України заходів щодо внесення (за необхідності) змін до Переліку спеціальностей та/або професій, споріднених з відповідними військово-обліковими спеціальностями, після одержання яких жінки беруться на військовий облік військовозобов'язаних, з урахуванням першочергових потреб у мобілізаційних ресурсах та Переліку спеціальностей та/або професій, споріднених з відповідними військово-обліковими спеціальностями.

До переліку спеціальностей, споріднених з відповідними військово-обліковими спеціальностями, після одержання яких жінки беруться на військовий облік військовозобов'язаних, увійшли:

1) Хімія, хімічні технології та інженерія, біологія;

2) Телекомунікації та радіотехніка;

3) Інженерія програмного забезпечення, комп'ютерні науки, інформаційні системи та технології, комп'ютерна інженерія, системний аналіз, кібербезпека, мікро- та наносистемна техніка, автоматизація та комп'ютерно-інтегровані технології;

4) Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка;

5) Науки про Землю, географія, фізика та астрономія;

6) Харчові технології, технологія виробництва і переробки продукції тваринництва;

7) Забезпечення військ, озброєння та військова техніка, технології легкої промисловості;

8) Фізична терапія, ерготерапія, медична та психологічна реабілітація, громадське здоров'я, фізична реабілітація, промислова фармація, санітарія і експертиза;

9) Стоматологія, медицина, медсестринство, фармація, технології медичної діагностики та лікування;

10) Біомедична інженерія, біотехнології та біоінженерія;

11) Ветеринарна медицина, ветеринарна гігієна;

12) Облік і оподаткування, маркетинг, менеджмент, підприємництво, економіка, фінанси, банківська справа та страхування;

13) Видавництво та поліграфія;

14) Психологія, соціальна робота, соціальне забезпечення.

До переліку професій, споріднених з відповідними військово-обліковими спеціальностями, після одержання яких жінки беруться на військовий облік військовозобов'язаних, увійшли:

1) Професіонали в галузі наук про життя та медичних наук, професіонали в галузі медицини (крім медичних сестер), професіонали в галузі лікувальної справи, професіонали в галузі стоматології, наукові співробітники (стоматологія), стоматологи, професіонали в галузі фармації, провізори, професіонали в галузі медико-профілактичної справи, наукові співробітники в галузі медико-профілактичної справи, інші професіонали в галузі медицини (крім сестринської справи та акушерства), допоміжний персонал у галузі сучасної медицини, фізіотерапії, фармації (крім медичних сестер), медичні асистенти, дантисти-асистенти, фізіотерапевти та масажисти, фармацевти, інші асистенти професіоналів в галузі сучасної медицини (крім медичних сестер);

2) Професіонали в галузі патології, токсикології, фармакології, фізіології та епідеміології, патологи, токсикологи, фармакологи, фізіологи та епідеміологи, наукові співробітники (лікувальна справа), лікарі, фахівці в галузі медико-профілактичної справи, професійні медичні сестри та акушерки, професіонали в галузі сестринської справи та акушерства, медичні сестри та акушерки, гігієністи, окулісти та оптики, медичні сестри та акушерки, що асистують професіоналам, помічники професіоналів-акушерів;

3) Оператори медичного устаткування, робітники, що обслуговують устаткування з виробництва фармацевтичних продуктів та косметичних засобів, керівники підрозділів в охороні здоров'я;

4) Професіонали в галузі ветеринарної медицини, ветеринари, асистенти ветеринарів, допоміжний персонал у галузі ветеринарії;

5) Менеджери (управителі) на пошті та зв'язку, службовці, що зайняті на пошті та подібними роботами;

6) Кухарі;

7) Перекладачі та усні перекладачі.


https://jurliga.ligazakon.net/news/210172_vyskoviy-oblk-zhnok-onovleno-perelk-spordnenikh-spetsalnostey-ta-profesy

Давно пора! ЕСТЬ!

 • 22.03.22, 17:19
Важно.Рада проголосовала за введение уголовной ответственности за фото/видеосъемку перемещений ВСУ

Об этом сообщил нардеп Алексей Гончаренко.

Он сообщил, что УК дополняется Статьей 114-2: Несанкционированное распространение информации о направлении, перемещении оружия, вооружения и боевых припасов в Украину в условиях военного или чрезвычайного положениях.

1. Распространение информации о направлении, перемещении оружия, вооружения и боевых припасов в Украине, в том числе о ее перемещении по территории Украины, если такая информация не размещалась в открытом доступе Генштабом или Минобороны ы или в официальных источниках соответствующих ведомств стран-партнеров, совершенное в условиях военного или чрезвычайного положения, – наказывается лишением свободы на срок от трех до пяти лет.

2. Распространение информации о перемещении, движении или расположении ВСУ или других военных формирований, по возможности их идентификации на местности, если такая информация не размещалась в открытом доступе Генштабом ВСУ в условиях военного или чрезвычайного положения , – наказывается лишением свободы на срок от пяти до восьми лет.

3. Действия, предусмотренные ч. 1 и 2 статьи, совершенные по предварительному сговору группой лиц или по корыстным мотивам, или с целью предоставления такой информации государству, осуществляющему вооруженную агрессию против Украины или незаконному вооруженному формированию, или если они повлекли тяжкие последствия, – наказываются лишением свободы на срок от восьми до двенадцати лет.

Природа за Украину!!!

 • 19.03.22, 21:24
Погодные условия этой весны и естественный природой ландшафт стал на пути у восточной орды. Некогда судноплавная речка Ирпень, западный оборонительный форпост столицы Киевской Руси, река вдоль которой в 1941 г. была создана первая линия обороны Киева от нацистов, и сегодня сыграла свою роль, которую трудно недооценить. Самое интересное, что восточная орда весьма неизобретательная, и действует точь в точь как и ее коллеги - немецкие нацисты. А  после подрыва дамбы Ирпень разлился, и теперь «многострадальные» понтоны орков не без помощи ВСУ плавают в реке.
И да, у нас даже птицы, те самые гуси, которые спасли Рим, тоже обученные и сбивают вражеские цели. Так что мы победим!!!

Для тих, хто в теплі

 • 09.03.22, 15:04
Підприємства “Укроборонпрому” потребують спеціалістів
▪️ За тринадцять діб “Укроборонпром” передав ОВТ більше ніж за останні 6 місяців. Підприємства концерну працюють понаднормово й у кілька змін та робитимуть це надалі для забезпечення ЗС України озброєнням і військовою технікою.
▪️ У зв’язку із цим виникла велика потреба у фахівцях. Робота оплачувана! Перелік професій та спеціальностей вказуємо нижче.
👉 З переліком усіх професій/спеціальностей, яких потребують підприємства “Укроборонпрому” переходьте за посиланням👉 https://gur.gov.ua/.../pidpryiemstva-ukroboronpromu...
З усіх питань писати на пошти: [email protected] та [email protected], у листі вказуйте місто та спеціальність. (с).

Актуальний і насьогодні вірш

 • 25.02.22, 19:32
ЄВРОПА МОВЧАЛА…

Коли Україна за право життя
З катами боролась, жила і вмирала,
І ждала, хотіла лише співчуття,
Європа мовчала…
Коли Україна в нерівній борьбі
Вся сходила кров’ю і слізьми стікала
І дружної помочі ждала собі,
Європа мовчала…
Коли Україна в залізнім ярмі
Робила на пана і в ранах орала,
Коли ворушились і скелі німі,
Європа мовчала…
Коли Україна криваві жнива
Зібравши для ката, сама умирала
І з голоду навіть згубила слова,
Європа мовчала…
Коли Україна життя прокляла
І ціла могилою стала,
Як сльози котились і в демона зла,
Європа мовчала…

Олександр Олесь. 1931 рік

Таке життя

 • 22.02.22, 21:29
Вчера слушала Путина, сейчас слушаю Байдена ...Хорошо, что не довелось слушать Ленина или Троцкого...
Украинцы высмеяли слова Путина о создании Украины Лениным - novosti-rossii - 24 Канал

Тривожна валіза

 • 20.02.22, 21:40
Это я одна такая "смелая" не собрала да и не собираюсь собирать этот объемный чемоданчик?

Религия - опиум

 • 07.02.22, 19:26

Ну раз пошла такая пьянка на религиозной почве то…самая элитарная религия – это атеизм. Когда человек надеется («уповает») только на самого себя, берет полную ответственность за свои поступки. Любая религия - идеальное поле для различного рода манипуляций. Еще со времен  крестовых походов, все кровопролития и зверства совершались от имени Бога и Христа. Походы потому и назывались крестовыми - участники нашивали на свою одежду кресты. Прошли века – но суть религии не особо поменялась – стала более изощренной…по-настоящему современной.

На фото Леонід Брежнєв, митрополит РПЦ Алексій (Рідігер), патріарх РПЦ Пімен (Ізвеков), рабин московської синагоги Яков Фішман (с)

Сторінки:
1
2
3
4
5
6
7
8
18
попередня
наступна