Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Юлия

45 років, козоріг, познайомиться з хлопцем у віці 36-45 років

Всі не диктант національної єдності9 листопада В`ячеслав Кириленко візьме участь у Всеукраїнському радіодиктанті національної єдності до Дня української писемності та мови
 

9 листопада на Українському радіо реалізується  спецпроект Національної радіокомпанії України - Всеукраїнський радіодиктант національної єдності, приурочений до відзначення  Дня української писемності та мови.

Вперше місцем проведення написання диктанту стане найбільша аудиторія Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

До участі у  Всеукраїнському радіодиктанті національної єдності  запрошені відомі українські митці, науковці,  державні та громадські  діячі, політики  і всі бажаючі, хто прагне зберігати і розвивати рідну мову. Також до написання радіодиктанту національної єдності долучиться Віце-прем’єр-міністр – Міністр культури України В’ячеслав Кириленко.

Цьогорічний радіодиктант має на меті, окрім традиційного його написання, встановити у цей день радіомости із українцями у Австралії, Китаї, Польщі, Росії та Португалії.

Пряма трансляція спецпроекту розпочнеться о 10:10  і  здійснюватиметься на Першому Національному телеканалі України («UA: Перший») з сурдоперекладом для людей з вадами слуху, на Першому каналі (УР-1) та на каналі «Культура» (УР-3) Українського радіо. Написання радіодиктанту розпочнеться об 11:00.

Довідково

Всеукраїнський радіодиктант національної єдності уже п’ятнадцятий рік поспіль збирає тисячі українців, як в Україні, так і за кордоном, демонструючи солідарність тих, хто любить і шанує рідне слово і мову. Це не лише перевірка знань української мови, а й заохочення до вживання, популяризації, захисту і сприяння розвитку державної мови. Архів організаторів нараховує безліч диктантів, написаних як пересічними українцями, так і відомими культурними і державними діячами, науковцями, політиками та простими громадянами нашої держави.

 

 

 
« повернутисьПостійна www-адреса статті:
http://www.kmu.gov.ua/control/publish/article?art_id=248613890
3

Коментарі

19.11.15, 07:26

На жаль мене не буде вдома біля телевізора. Буду стояти у черзі до каси банку - агента Фонду гарантування вкладів за коштами, які заборгував мені збанкрутілий банк "Фінанси та кредит". У мене були невеличкі заощадження у "Райффайзен банк Аваль", а дружина отримувала пенсію через "ФіК".Ви спитаєте, до чого це я розповідаю? Відповім, Справа йде про порядність банківських працівників які запевнили мене, що у банку все в порядку та міцний фінансовий стан. Запевнення менеджерів мене переконало. Аби не їздити на Печерськ та обслуговуватись в одному з дружиною Банку, я перевів свій депозит до "ФіК". Приблизно через дві неділі Банк став не платоспроможним. Я менеджерів спитав навіщо вони мені збрехали. У відповідь почув, що це їх робота переконувати нести гроші до їх установи. Ось так!