хочу сюди!
 

Марта

48 років, козоріг, познайомиться з хлопцем у віці 50-60 років

Убити дракона...

Порошенко заборонив показувати українцям факт його рукостискання з Путіним – 112 канал
Олена Ярмолюк 18 жовтня 2015, 21:47
 280
Порошенко заборонив показувати українцям факт його рукостискання з Путіним – 112 канал


Президент України Петро Порошенко потиснув руку президенту Росії Володимиру Путіну під час зустрічі «нормандської четвірки» в Парижі 2 жовтня. Однак заборонив усім українським телеканалам показувати це рукостискання з агресором. Після того, як «112 Україна» не послухав заборони, на нього почався тиск з боку співробітників апарату президента.


Про це пише у соцмережі колишній продюсер телеканалу «112 Україна» Віктор Зубрицький, новину передає «Преса України».

«2 жовтня перед початком саміту «нормандської четвірки» в Парижі Порошенко потиснув руку Путіну. Я не буду розбиратися, правильно це чи не правильно. Я буду говорити про відповідальність президента. Так от, Порошенко Путіну руку потиснув, але побажав, щоб українці про це не знали. І як то дивно, всі телеканали України НЕ помітили цієї події. Телеканал «112 Україна», показуючи всі новини об'єктивно, готувався до ефіру. І ось почався шквал дзвінків з Апарату президента і «відповідних служб» про неприпустимість показу рукостискання в ефірі. Так, Ви не помилилися. Вони дзвонили не Порошенко, щоб той не тиснув руку Путіну, вони дзвонили на канал, щоб канал цього не показував. А канал не може не показувати. Це публічні дії президента. Тільки Порошенко всю відповідальність за свої публічні дії поклав не на себе, а як ні дивно - на телеканал «112 Україна»», - пише Зубрицький.

За його словами, з квітня 2015 року співробітники Адміністрації Президента всіляко тероризували канал: «погрожували відкриттям і закриттям кримінальних справ, примушували до продажу телеканалу, погрожували позбавити цифрової ліцензії» і почали процедуру позбавлення і навіть погрожували журналістам вбивством.

«Ця остання відмова «не показати його рукостискання» вилилася в те,що в п'ятницю 16 жовтня український суд дав дозвіл (протягом місяця) провести обшук на телеканалі «112 Україна» і вилучити комп'ютери, цифрові носії і т. д. Іншими словами - здійснити технічні заходи по припиненню роботи телеканалу. На якій підставі? Вони довго думали ще з травня місяця - як закрити канал. І придумали - ст. 209 КК України»,- повідомляє Зубрицький.

Також журналіст стверджує, що наразі очікується арешт керівника телеканалу: «Також у думках цих «народних демократів», що зійшли до трону на крові «Небесної Сотні», арешт керівника і власника телеканалу - Андрія Подщипкова».

Раніше ми повідомляли: Президент України Петро Порошенко під час зустрічі в Парижі потиснув руку президенту Росії Володимиру Путіну. Відео з рукостисканням в п'ятницю 2 жовтня опублікував у інстаграмі президент Франції Франсуа Олланд
.

11

Коментарі

118.10.15, 23:22

    Гість: реал

    218.10.15, 23:25

    Журналюгам лиш би попиздіти а зброю цілу нічь носити слабо

      319.10.15, 04:06Відповідь на 2 від Гість: реал

      Правильно кажете. Триндіти, не мішки тягати.

      Це дипломатія.
      Я Путлєра геть не люблю.
      Ненавиджу.

        419.10.15, 08:05

        чого ричепились до того рукостискання. Це дипломатичний протокол. Не цілувався ж він з пуйлом.

          519.10.15, 08:33

          зла не хватає

            Гість: Ко*КоКо

            619.10.15, 08:57

            алеж по ТВ показували як Меркель тіпа на це поттолкнула пороха

              719.10.15, 09:45

              http://photo.i.ua/user/295100/213374/13498320/
              ДАВАЙ ПОЖМЕМ ДРУГ ДРУГУ РУКИ!
              Продолжение темы = http://photo.i.ua/user/295100/213374/13065016/ = В этой Войне Дураков, славянское быдло будет ОСЛАБЛЯТЬ СЕБЯ – и УКРЕПЛЯТЬ НАС, Главных Дирижеров Смуты!
              http://photo.i.ua/user/295100/213374/13065062/ = Древняя тактика египетских жрецов "РАЗДЕЛЯЙ - И ВЛАСТВУЙ!"

                819.10.15, 10:16

                Дивуюсь, як решта тбкАналів не сказали, шо то рука...Господа

                  919.10.15, 10:28

                  Добазарились про щось своє...

                    анонім

                    1019.10.15, 11:16

                    А Путина также ругают на россии за то что пожал руку хунте?

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      попередня
                      наступна