хочу сюди!
 

Sveta

33 роки, телець, познайомиться з хлопцем у віці 29-39 років

Новини з Пітеру з перших вуст

Телефонував мені старий знайомий з рашкінської північної столиці. З цими політичними подіями давно не чулися, тож була здивована інформацією, що поступила від нього. 
А саме: в Пітері кожна щонайменше десята машина їздить з двома прапорами на автівках: українським і рашкінським. І досить багато авто у вишиванках. І - уявіть собі - все це на вотчині х*ла.
Вважаю цю інфу досить позитивною, бо це значить, що рашка потихеньку прозріває, і там достатньо думаючих людей!

Слава Україні!!!
(Туту мав бути наш прапор, але чомусь хутко зник зі смайлів)

25

Коментарі

119.10.14, 19:50

ось вiн

    219.10.14, 19:51Відповідь на 1 від HOT_TABych

    Дякую! А в замітці не ставиться

      319.10.14, 20:05

      Пітер завжди був думаючим Я була в Москві і в Пітері, і дуже відчувається енергетична душевність міста. Москва - така метушлива, непривітлива, липка і зверхня, а Пітер душевний, м"який, там легко і неначе вдома. І дуже прекрасні люди, за 10 днів нашого перебування там ніколи не бачили і не чули якогось негативу, дуже не хотілось відїзжати звідти. А в Москві за пів дня заморились від негативу і раді були, що вже треба їхати звідти....

        419.10.14, 20:07Відповідь на 3 від Каре

        А я так і не побувала в Пітері. Хотіла минулого літа малу звозити на білі ночі, але не склалося...

          519.10.14, 20:24

          Вы поверили в такое резкое прозрение?

            619.10.14, 20:29Відповідь на 5 від olginsad

            Я вперше поспілкувалася вживу з людиною, що живе саме в Пітері. Тим більше, не маю підстав не вірити.

              719.10.14, 20:29

              Героям Слава! нічого не зникало, слава матрицям)

                819.10.14, 20:30Відповідь на 7 від Merovingian

                спробуй створити замітку і в смайлах пошукай прапор, щоб вставити в текст

                  919.10.14, 20:35

                  Був там в 80-м,з братом спитали в жіночки як пройти до Зимового палацу,і які ще тут є "достопримечательности".Толково все пояснила-розказала,а на питання мого батька де можна випити пивка,відрубала-"Это не достопримечательность!"

                    1019.10.14, 20:36Відповідь на 9 від Каптер

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      попередня
                      наступна