хочу сюди!
 

Ксюша

44 роки, овен, познайомиться з хлопцем у віці 43-50 років

Україна має статус ядерної держави!



Його величність Твітер може підтвердити, що вчора 27 вересня мій останній запис у ньому був наступного змісту: "Все - йду спати: зробив Україні статус ядерної держави, отже начебто день не змарнував."

Мій друг Жорж Дикий любить повторювати: - В кожному жарті є доля правди, але і в кожній правді є доля жарту.

Тому можете сприймати хто як хоче всі мої правдиві побрехеньки, але знаєте, коли сповна уповноважені люди починають корчити дурників, що навіть звичайні не надто утаємничені у світову дипломатію люди бачать брехню і фальш, то де інші фахівці? Чим вони займаються? Маю на увазі Міністерство закордонних справ України, як і політологів та інших ідеологів, що базікають про всяку дурню і не бачать простих очевидних речей.

Для прикладу, де заява від будь-кого з наших державних структур на звинувачення у відповідальності України за збитого російськими фахівцями-військовими з надсучасного Зенітно-ракетного комплексу "Бук" малоазійського авіалайнера? Чітка офіційна юридично і фахово обгрунтована заява - де? Немає. Чому?!

Те, що українські військові не могли цього злочину зробити навіть помилково, говорить той факт, що під час Антитерористичної операції взагалі жодного разу (жодного разу!) не застосовувалися будь-які ЗРК з боку українських державних сил, тому що не було цілей для того. В небі літали виключно літаки АТО! Потреб у ЗРК не було, тим паче такого класу, як "Бук".  Тільки терористи і то не з місцевих, а виключно з підготовлених і досвідчених воєнспеців зі збройних сил Російської Федерації мали і використовували подібне озброєння. Про ЗРК "Бук" взагалі навіть можна визначити поіменно, хто це був - настільки то є унікальні фахівці. То в чому питання? Де? Де документи УКРАЇНСЬКОГО СЛІДСТВА по цій катастрофі? Немає.

Дивним чином всі зайняті не конкретикою, а якимись абстракціями включно до того, що за будь-яких варіантів винувата тільки Україна, бо це її повітняний простір і вона за нього відповідає. Перепрошую, але коли лівійські терористи підірвали авіалайнер в небі Великобританнії, ніхто навіть не заікнувся про відповідальність англічан в цій авіакатастрофі. Чому наші дипломати, політики і політологи мовчать про подібні світові преценденти? На якого біса ця свора паразитів? Десь хтось з простих користувачів Інтернету починає рокривати всю правдиву картину подій та варіанти наслідків для України, а з державних і вищих політичних кіл - ні мур-мур, загальні фрази і сором'язливі образи: - Ах, як таке можна було подумати про нас, щоб ми щось десь чогось...

Приблизно так само я і став тим, хто зробив Україну державою з ядерним статусом, тому що жодного розумного прояву ініціатив та заяв з боку державників України не чув і напевно що не почую. Але ж це як кажуть і коню зрозуміло, що коли договір розірвано і не укладено іншого, то автоматично (автоматично!) відновлюється ситуація "статус кво" на момент укладання договору. Такою є загальна правова норма! Не може такого бути, що одна сторона розірвала угоду, а інша і далі її виконує, бо вважає угоду чинною і все. Якщо будь-яка зі сторін відмовляється офіційно чи просто за фактом її порушення від угоди - значить угода припиняє свою дію! Все, іншого не дано. І сторони набувають статусу, який мали на момент укладання угоди, а далі вже можуть судитись і передомовлятись.

В Будапешті була угода поміж Україною і Російською Федерацією про те, що держава України відмовляється від статуса ядерної та віддає всю, абсолютно всю наявну на її території ядерну зброю РФ в обмін на гарантіїї повного захисту державного суверенітету України та цілісності її кордонів, убезпечення від будь-яких агресивних посягань як політичними впливами, так і військовим чином. Дві сторони домовлялись, а гарантами домовленості виступили США та Великобританія, як дві світові ядерні держави - наголошую, що це не учасники угоди, а її гаранти і свідки. З ними Україна не домовлялась про свою територіальну та державну безпеку - договір про це був виключно з РФ. Кому передавалась вся зброя - той і відповідає. Все правильно. Як і правильно, я вважаю, що Україна майже демілітаризувалась, тому що для чого утримувати армію маючи поряд такого могутнього гаранта безпеки? Погодьтесь, що ніхто навіть уявити не міг, що агресором стане саме гарант безпеки. Проте так сталося.

Тепер маємо те що маємо: угоди немає. Її знищено і прямими заявами, і діями РФ, а значить Україна так само позбавляється всіх зобов'язань по цій угоді і має повне право повернути собі статус ядерної держави. Самої ядерної зброї вже, ясна річ, не повернути, але погодьтесь, що і сам-по-собі статус ядерної держави є досить знаковою величиною, тому що він надає нам право у будь-який момент виробляти і мати ядерну зброю! А це вже не хухри-мухри в світовому міждержавному процесі: статус ядерної держави.

Таким чином вітаю всіх: Україна є ядерна держава!

Богдан Гордасевич

100%, 11 голосів

0%, 0 голосів
Авторизуйтеся, щоб проголосувати.
8

Коментарі

129.09.14, 09:15

Дуже логічно!

    229.09.14, 10:56

    В свете последних событий - весьма логично, как уже заметили. Осталось дело только за денонсацией Будапештского соглашения, либо одностороннего аннулирования этого договора. Требуется официальное признание этого договора расторгнутым - и все.

      329.09.14, 14:08

      Угода була лише на папері. Її потрібно було ратифікуівти, чого і не було зроблено.
      Іншими словами, ми і не втрачали цього статусу. Нас лише позбавили ЯЗ.

        429.09.14, 14:24Відповідь на 3 від helsan

        Ви мене ще більше порадували!
        Значить можна спокійно ставити темою дня виготовлення ядерного озброєння.

          529.09.14, 14:27Відповідь на 2 від Бес Понятия

          Правильно! Власне про це і мова: одна сторона однозначно відмовилась від виконання Будапештського договору - РФ.
          Україна має відповісти і заявити про відновлення державного статусу ядерної держави, тим більше, якщо договір не був ратифікований у ВРУ.
          Має, але не заявляє! А вже час, як я вважаю.

            629.09.14, 14:57Відповідь на 4 від Богдан Бо

            Ви мене ще більше порадували!
            Значить можна спокійно ставити темою дня виготовлення ядерного озброєння.
            На жаль у нас з цим багато проблем. бо виготовлення збройного урану, плутонію та цирконію нам наразі не по силам і окрім того підпадемо під санкції, як то Ірак чи Іран.
            Але "торгувати" цією темою можна, ІМХО.

              729.09.14, 19:12

              абсолют !

                830.09.14, 20:47Відповідь на 6 від helsan

                Ви мене ще більше порадували!
                Значить можна спокійно ставити темою дня виготовлення ядерного озброєння.
                На жаль у нас з цим багато проблем. бо виготовлення збройного урану, плутонію та цирконію нам наразі не по силам і окрім того підпадемо під санкції, як то Ірак чи Іран.
                Але "торгувати" цією темою можна, ІМХО.
                Є ні! Про те і мова, що наявність статусу ядерної держави дає нам право виготовляти і утиримувати ядерну зброю! Нас санкції не стосуються. І в цього головний наш торг!

                  930.09.14, 22:19Відповідь на 8 від Богдан Бо

                  Ви мене ще більше порадували!
                  Значить можна спокійно ставити темою дня виготовлення ядерного озброєння.
                  На жаль у нас з цим багато проблем. бо виготовлення збройного урану, плутонію та цирконію нам наразі не по силам і окрім того підпадемо під санкції, як то Ірак чи Іран.
                  Але "торгувати" цією темою можна, ІМХО.
                  Є ні! Про те і мова, що наявність статусу ядерної держави дає нам право виготовляти і утиримувати ядерну зброю! Нас санкції не стосуються. І в цього головний наш торг!
                  Тільки в одному випадку, коли нас підтримає США, бо рфія не підтриає ніколи.
                  Існує ще Лісабонська Угода від 1992. Наразі нас позбавили "чемоданчіка" і повернення його не таке просте. Якщо самотужки, то ми одразу потрапляємо до країн-ізгоів.
                  Не все так просто.

                    1030.09.14, 22:44Відповідь на 9 від helsan

                    Дякую за фаховість пояснень. Я для того і пишу тут, щоб зрозуміти вартість ідеї.
                    Я зараз якраз опрацьовую тему, як все закрутити офіційно але на громадському рівні і тоді всі міждержавні ігрища нас не будуть стосуватись. Зрозумійте, що мова не йде про наявність фізично ядерної зброї в України, а для початку йдеться про відновлення юридично її статусу і можливість (!) вимагати від РФ повернення зброї, як і щодо Криму - то довга гра, але вона вартує того. Прошу і надалі давати ваші цінні коменти.

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна