хочу сюди!
 

Марта

48 років, козоріг, познайомиться з хлопцем у віці 50-60 років

Творіть український простір!

З 25 грудня по Україні поширюються листівки та наліпки на захист української мови, випущені в рамках проекту "Український мовний простір". Це листівки "9 простих правил" (про те, як кожна людина може захистити мову), а також наліпки, що ілюструють окремі з цих правил.
Кожен, хто бажає допомогти поширенню цих матеріалів, може зробити це в такий спосіб:
- скачати на сторінці проекту http://dobrovol.org/project/12/  або (більше варіантів продукції) на файлообміннику http://www.ex.ua/view_storage/433348904892 потрібні макети в форматі PDF,  роздрукувати / розмножити їх  у доступній кількості й поширити за місцем проживання, навчання, роботи, серед зацікавлених людей;
- скачати там же зображення цих матеріалів у форматі малюнку і поширити в Інтернеті, зокрема, в соціальних мережах;
- звернутися до активістів руху "Простір свободи" за адресою [email protected] або телефоном 097-1794709, щоб отримати вже надруковані листівки чи самоклейки
Бажаючі активно долучитися до проекту "Український мовний простір" у будь-якому місці України чи світу, можуть заповнити форму за лінком http://dobrovol.org/join/, обравши потрібні варіанти відповідей і залишивши контакту інформацію.
Щиро дякуємо!



Шановне панство, владу потрібно контролювати і сварити, можна і ненавидіти, але то не так важливо, як творити нове і потрібне, подібно ось цій ініціативі, яку я сам давно зробив своїм принципом: навколо мене роблю україномовний простір і раджу всім патріотам так робити - починати з себе. А не лінуватись, як дехто, навіть перекладачем скористатись, а дають тексти про-українські і  російською - я їх мушу в себе перекладати окремо, бо російською читаю тільки класиків.

ТВОРІТЬ  УКРАЇНСЬКИЙ  ПРОСТІР !!! 

ТАК, ЯК  ЦІ http://dobrovol.org

42

Коментарі

119.02.13, 18:20

Я мешкаю де українською взагази не розмовляють і не чути розмову на українськой.І от я виписав газету "Донетчина" україно мовна.Поштарь від здивування забув куди ішов.Но поклав у скриню газету.Газета тим хороша що мені нагадуе радянський союз.Не вистачае лозунгів - Ми прийдем к победе Комуністіческого труда.І дякуючи нотаріусу я вивчив українську мову,бо нотаріус з іншим спадкоємцем заникали гроші.А коли я та і сестра почали звертатися, то нотаріус відповіла що требо звертатися на державной мові.І з тех пірусюду звертаюсь тільки української.Так що шановни українці розмовляйте ви української і не требо соромитися.

    219.02.13, 19:31

    Головне - мати бажання вчити, не забувати мову

      Гість: ТарасЧупринка

      319.02.13, 19:51

      Роблю це постійно і наполегливо!

        419.02.13, 21:36

        Хто мае бажання той вивчить Українську мову.

          521.02.13, 16:14Відповідь на 3 від Гість: ТарасЧупринка

          Роблю це постійно і наполегливо!І я вірю.

            621.02.13, 16:15Відповідь на 1 від Gogilo

            Я мешкаю де українською взагази не розмовляють і не чути розмову на українськой.І от я виписав газету <!--1361456056-->Донетчина<!--1361456056--> україно мовна.Поштарь від здивування забув куди ішов.Но поклав у скриню газету.Газета тим хороша що мені нагадуе радянський союз.Не вистачае лозунгів - Ми прийдем к победе Комуністіческого труда.І дякуючи нотаріусу я вивчив українську мову,бо нотаріус з іншим спадкоємцем заникали гроші.А коли я та і сестра почали звертатися, то нотаріус відповіла що требо звертатися на державной мові.І з тех пірусюду звертаюсь тільки української.Так що шановни українці розмовляйте ви української і не требо соромитися.Проте і мова: хочу і буду, а розуміти - їх проблема, а не моя.

              721.02.13, 16:36Відповідь на 1 від Gogilo

                821.02.13, 19:01

                  921.02.13, 20:08

                  У нашому регіоні - проблем немаєА тим, хто не хоче - він і не буде спілкуватись українською

                    1021.02.13, 20:41Відповідь на 1 від Gogilo

                    "ДОнеччина" не завжди нагадує радянські часи. Багато пише про укр. заходи
                    і друкує МОЇ статті

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      4
                      попередня
                      наступна