Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Ліда

50 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 46-56 років

Багатій

                                                                         (продовження 6)

 ...Тим часом Мирон Степанович отупіло сидів на ліжку, в’яло смокчучи таблетку валідолу.

   Та після  цієї розмови  він більше вже не дзвонив  ні в одну фірму по нерухомості. Правда, ще раз подзвонив, але  в редакцію газети, щоб перепитати, чому  серед  агенцій по нерухомості, виявилась  ритуальна служба.
«Вибачте,  сталась технічна помилка», - чемно відповіли йому там.

    Тож коли  Мирон Степанович вже і зовсім заспокоївся.  прийшов, як кажуть до тями, то з прикрістю  мусив визнати, що можливо йому незабаром таки прийдеться зустрітися з майстром  високого класу Дем’яном, та на цей час гроші вже його напевне цікавити не  будуть.

  «Життя  закінчується,  - подумав наш герой і всі  ми скоро постанемо перед Богом, а там гроші нам вже не знадобляться».  Недавно хтось йому розповідав, як один чоловік  складав гроші на чорний день. Він  і не  доїдав і ще багато в чім собі відмовляв, та й не тільки собі, бо мав дітей, і  навіть онуків. Грошима йому  допомагали  родичі із-за границі.  Тож з часом тих  грошей  немаленька сума назбиралась. Свої скарби він десь там в квартирі і приховував. І ось таки прийшла чорна година.  Та була вона в вигляді грабіжників, які забрали всі назбирані за довгі роки  гроші та ще й їх власника покалічили. Дякувати Богу, що хоч живий лишився.
 «У мене і взагалі нікого не має, - міркував Мирон Степанович, - той залишати не має кому. Звичайно можна б було погуляти на старості літ, та вже якось обійдуся. А згубу  напевне хтось таки шукає і місця собі не знаходить».
 Отак  роздумавши Мирон Степанович вийняв візитку з барсетки тай подзвонив:
-     Алло! – роздався молодий чоловічий голос. 

- Василь Васильович?      

-   Він  самий, - почулася ствердна відповідь.    

-    Пробачте  мою цікавість. Ви нічого недавно не загубили?    

   На тім  кінці трубки настало якесь замішання, потім схвильований голос запитав: -    А  ви  знайшли?   

-    Що  знайшов? – ще раз захотів перевірити Василя Васильовича Мирон Степанович.
- Як що? Барсетку з грішми.
- Знайшов. І можу її вам повернути.

- Та хіба це можливо в наш час?
- Як  бачите можливо. Все в руках Божих.
- Що  правда то правда я і сам раніше ніколи не молився до Бога. А тепер після ось цього випадку і я став на коліна перед Ним, - погодився  власник загубленої барсетки.
- Знаєте,  скажу й я по-правді, - відповів на ті слова наш герой, - я й сам собі здивувався. Та тепер…
- А що тепер?
- Я  поглянув на своє життя і на поступки під іншим кутом зору і дещо зрозумів.  А ви?
- А я?  Я вже не вірив, що це можливо. - Ви напевне погано думаєте про людей? - Тепер ні. Я вже думаю погано  про себе. - І ото  після цієї згуби  в  вас склалася така думка?  - запитав Мирон Степанович, - чи ще щось сталося? - Так  сталося. Перед цим  я ще щось втратив.
- І що ж?
- Совість.

-  Тепер  через гроші ви поміняли думку про себе?

- Так,  бо якраз  через них  я  втратив  совість.

- Я  щось не зрозумів? - перепитав Мирон Степанович.

(далі буде)

  

0

Останні статті

Коментарі

Гість: Гарді

128.03.08, 10:29

Дякую, сподобалось. Одного разу моїй мамі теж повернули гаманець з грошима коли вона і не сподівалась, причому повернула бідна людина.
Дуже сподобалось про Іпполіта.

    228.03.08, 10:44Відповідь на 1 від Гість: Гарді

    Дякую!!! Я ще добавляю, вже не багато залишилось, хіба що по ходу дещо поміняю, бо відчуваю дещо потрібно.
    Удачі у всьому!
    А рози взаємно