хочу сюди!
 

Марта

48 років, козоріг, познайомиться з хлопцем у віці 50-60 років

а-ля "птичье молоко"... без выпечки

так.. на всякий случайmmmm


4

Коментарі

110.03.16, 20:48

Затягла собі

    210.03.16, 21:00Відповідь на 1 від Міс Марпл

    Затягла собія уже тоже облизываюсь

      310.03.16, 21:48Відповідь на 1 від Міс Марпл

      не лий молоко. добав взбиті вкруту білки.

        410.03.16, 21:49Відповідь на 3 від Momyshka

        не лий молоко. добав взбиті вкруту білки.а куда желатин девать

          510.03.16, 22:00Відповідь на 4 від Маммамія

          желатин можеш розвести і молоком, я розвожу мінімумом води. а ось розбавляти сметану то вже лишнє. і сметану краще брати магазинну макс 20% жирності, а краще 15.

            610.03.16, 22:04Відповідь на 5 від Momyshka

            желатин можеш розвести і молоком, я розвожу мінімумом води. а ось розбавляти сметану то вже лишнє. і сметану краще брати магазинну макс 20% жирності, а краще 15.так.. я запуталась по порядку, желатин с водой.. влить в сметану или во вэбитые белки..

              710.03.16, 22:05Відповідь на 5 від Momyshka

              желатин можеш розвести і молоком, я розвожу мінімумом води. а ось розбавляти сметану то вже лишнє. і сметану краще брати магазинну макс 20% жирності, а краще 15.и сахар куда

                810.03.16, 22:17Відповідь на 7 від Маммамія

                все як у відео, лиш не розбавляєш сметану, і в кінці!!!!!!!!!!! вводиш швиденько білки, бо гуснути з білками може починати моментально.
                я роблю так - 0.5 сметани, стакан цукру (на смак +/-) взбиваю, пачку (25гр) желатину, попередньо розчиненого , і остуженого (теплий, а не гарячий, холодний загусне. якщо сметана холодна, теж почне гуснути моментально, гріти застивше не рекомендую) вливаю в сметану продовжуючи взбивати. білок 1 - 2 яєць, попередньо взбитий в круту піну, обережно, але енергійно вмішую ложкою до рівномірної маси. все.

                  910.03.16, 22:19

                  http://photo.i.ua/user/925518/416189/12367165/
                  верхній слой

                    1010.03.16, 22:22Відповідь на 8 від Momyshka

                    все як у відео, лиш не розбавляєш сметану, і в кінці!!!!!!!!!!! вводиш швиденько білки, бо гуснути з білками може починати моментально.
                    я роблю так - 0.5 сметани, стакан цукру (на смак +/-) взбиваю, пачку (25гр) желатину, попередньо розчиненого , і остуженого (теплий, а не гарячий, холодний загусне. якщо сметана холодна, теж почне гуснути моментально, гріти застивше не рекомендую) вливаю в сметану продовжуючи взбивати. білок 1 - 2 яєць, попередньо взбитий в круту піну, обережно, але енергійно вмішую ложкою до рівномірної маси. все.
                    ок, дякую я молоко не дуже... а ось білки полюбляю ще раз дякую

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна