хочу сюди!
 

Марта

48 років, козоріг, познайомиться з хлопцем у віці 50-60 років

Потай... шматочками... в пластикових мішечках....

Світлина від ЗЛОЙ МЕДИК.
14

Коментарі

122.12.16, 18:18

До чего же тупая овца! Хотя... Чему тут удивляться? Расея!

    222.12.16, 18:20

    одно слово...звиздец))))

      322.12.16, 18:25

      А що у чоловіка за тайна хвороба? Атравлєніє баяришніком?

        422.12.16, 19:27

        ййой, лишенько...до чого ж лікарі обнагліли, особливо ті що вагітніють......а чоловік певно 150 кг. важить...

          522.12.16, 19:47

          Не знаю сміятися чи плакати. Є різні хворі і різні випадки трапляються. Буває таке, що людина не спроможня сама рухатися. Жіночка все правильно сказала стосовно вагітного лікаря в тому плані, що нема чого їздити на швидкій і надавати допомогу, яку вона не може надати.
          Деякі вислловлювання трохи дикі, але суть вірна

            622.12.16, 20:02Відповідь на 5 від _R

            Не знаю сміятися чи плакати. Є різні хворі і різні випадки трапляються. Буває таке, що людина не спроможня сама рухатися. Жіночка все правильно сказала стосовно вагітного лікаря в тому плані, що нема чого їздити на швидкій і надавати допомогу, яку вона не може надати.
            Деякі вислловлювання трохи дикі, але суть вірна
            ри виклику швидкоі розпитують про стан хворого,і я нe пам'ятаю,щоб лікар носилки носив,там два санітари є,якщо нe комплeкт—санітар і водій,алe лікар.....нe чула про такe

              722.12.16, 20:02Відповідь на 6 від disu

              при*

                822.12.16, 20:11Відповідь на 7 від disu

                Декілька разів викликав швидку в своєму житті і приїжджав лікар, санітар і водій. Водій сидів в машині.
                Ви вважаєте, що їздити по викликах це справо вагітних?

                  922.12.16, 20:21Відповідь на 8 від _R

                  Декілька разів викликав швидку в своєму житті і приїжджав лікар, санітар і водій. Водій сидів в машині.
                  Ви вважаєте, що їздити по викликах це справо вагітних?
                  до пeвного строку вагітні працюють,як звичайні людидо сусідів коли приіздили швидкі кілька разів—санітар і водій нeсли,або допомагали з обох сторін іти.єссішо—цe киівщина

                    1022.12.16, 20:29Відповідь на 9 від disu

                    Хай працюють. Лиш би це нікому не нашкодило. Помагали іти... А якщо це багатоповерхівка і треба нести по сходах з якогось n-ого поверху?
                    Коли є сагітари, то питань нема.
                    Але ж в замітці написано, що сусіда довелось долучати.

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      4
                      попередня
                      наступна