Про співтовариство

всіляке сприяння захисту народу і теренів України від зовнішніх загарбників і внутрішньої зради
Вид:
короткий
повний

Захистимо Україну

Як ви ставитесь до США?

Це результат соцопитування, проведеного інститутом Горшеніна в середині лютого цього року. 
Вступ України до США підтримує 82% українців.

26%, 11 голосів

74%, 31 голос

0%, 0 голосів
Авторизуйтеся, щоб проголосувати.

... а тим часом на передовій


Пока все внимание общественности было приковано к Савченко, многие пропустили важное событие - наши таки отжали у ДНР часть территории и отрезали сепарам прямую дорогу из Донецка в Горловку.

Так что теперь есть прекрасная возможность насладиться зрадой в стане врага. Не пропустите.


Тут докладніше

Від одного з користувачів ФБ

  • 05.03.16, 21:33
Перемоги вам в ленту. Сегодня узнал новость, что бывший комбриг 80-й ОАЭМБр, полковник Андрей Ковальчук, получает генеральскую посаду и становится первым заместителем Командующего ВДВ, начальником штаба. Андрей Ковальчук, боевой комбриг, который сам руководил прорывом группировки в Луганский аэропорт, был ранен, отказался от эвакуации и находился со своими ребятами до конца, до выхода группировки из ЛАП. Человек который имеет авторитет, опыт и необходимую в случае чего жесткость, для принятия решений. Человек который вместе со своими бойцами будет до конца выполнять приказ по известной пословице Маргелова. Андрей Трофимович, от души вас поздравляю с назначением. Слава ВДВ.

От дійсно сталіна на них нема

Попри загальну атмосферу олігофренічного фарсу, яким супроводжувався т.з. референдум в Криму та т.з. проголошення т.з лугандаунбасії не можна не визнати, що уся ця шизоватоцефалія була би просто неможлива без підтримки місцевих довбодятлів. Саме вони стали тим живильним осередком азотистих добрив (це так по науковому гівно називають), що створив сприятливе середовищем для зростання рузьке міра. Саме вони махали ганчірками аквафрешними і лягали під БТР-и ЗСУ, перешкоджаючи захисту кордонів нашої держави. І от на фоні усього цього мене турбувало тільки два питання. Перше - це чому БТР-и просто не змісили те гівно (що це за хунта взагалі така, що боїться забруднити транспорт кишками распятих руззкіх младєнців). Друге - який, власне, процентний склад подібних довбодятлів в структурі населення нашої держави. І якщо перше запитання так і залишається риторичним, то на друге у мене, схоже, з’явився шанс отримати часткову відповідь. Адже, відповідно до нещодавного опитування, 28% українців вважають тов. джугашвілі ака йося сралін мудрим керівником. Мудрим. Керівником. Сраліна.


Мене не покидає відчуття, що якби поряд з цим опитуванням проводили ще одне, то ці 28% назвали б чікатілло романтичним альтруїстом. Ну а що? Чим це гірше, ніж назвати мудрим бидлана, який влаштував кілька геноцидів та прийняв безпосередню участь у розв'язанні світової війни? Але найстрашніше те, що ці 28% мають право голосу і впливають на майбутнє держави, в якій вони за прикрим збігом обставин чомусь проживають. Не знаю, яка вавка у них в голові, але маю чудове рішення, яке дозволить втілити їх заповітну мрію.

А рішення просте. Навіть найупоротіші сталінодрочери визнають, що від його дій так чи інакше постраждало 25млн людей – репресованих, розкуркулених, розстріляних, засуджених, закатованих. Дослідники, у яких немає потреби лизати сраку гебні, озвучують цифри від 40 до 80млн. Оскільки, істина завжди десь посередині, припустимо – це буде 60млн. Знайдемо середнє значення ще раз – і отримаємо цифру в 42млн. В найкращі часи «правління» йосі населення совка становило 160млн чоловік. Шляхом простих підрахунків визначаємо, що життя він встиг поламати 26%-27% населення. Відчуваєте іронію? 28% та 27%.

Так от. Вистроїти усіх ностальгуючих по 1938-му в один довгий рядочок. Кожного 10-го – розстріляти. Половину з тих, що залишились, - відправити на освоєння сакральних та скрєпних для руззкої душі земель Сибіру. А у решти – забрати паспорт, майно, громадянські права, видавати їжу по талонам. Ляпнув, що влада гівно? Пішов на добрива. Знайшли в тебе вдома айфон – вперед рубати дрова в Сибір. Маєш власне авто? Куркуль. Віддай державі. Двокімнатна квартира? В одну кімнату засели бомжів. Що значить, що вони тільки бухають і не хочуть працювати? Ти що не комуніст? Не в курсі, що у нас все спільне? Ворог народу? Розстріляти! захотів виїхати зі свого Залупинська кудись до цивілізації? Сиди і не рипайся, чмо, цілину освоюй мовчки. Ну і в такому руслі кілька десятиліть. Поки усе гівно з тих довбодятлів не виб'ють.

Сталіна вони захотіли уй@бки. Просіть-просіть, випросите.

 

Вітаю Вас з Весною!

Шановні друзі і Подруги!


Будьте щасливими і здоровими та вірними нації!

Перпрошую, за думки)))

Українці розумні люди, але кожен має свою правду. Аби змінити життя на краще:

  1. треба поважати Бога, якого істина: „Україна!”
  2. уважно скласти власні правди таким чином, аби не зробити кривди істині, це розумніше, ніж чубатися, чия правда гладша)))
  3. вдумливо прочитати „Южнорусский букварь” Тараса Шевченка, хоча б „його” народні прислів’я, наприклад: „Ледачому животові і пироги вадять)))
  4. Берегти власне здоров’я, для нації. Плекати власну силу. Дружити лише з тими, хто і Вас другом вважає!
  5.  Тримайте свій настрій в бойовому стані)))

Чотири тактичні перемоги України на Донбасі (КАРТИ)

  • 25.02.16, 21:54

Останніми днями українська армія на Донбасі дещо змінила тактику, перейшовши у такий собі "повзучий наступ"

25 лютого 2016, 11:00

Віталій Дяченко
Чотири тактичні перемоги України на Донбасі (КАРТИ)

На чотирьох стратегічно важливих напрямках наші війська взяли під контроль опорні пункти, що дозволить щонайменше більш ефективно оборонятися.

Зайцеве

В районі підконтрольного окупантам селища Зайцеве Збройні сили України витіснили бойовиків з однієї з ключових позицій. Як зазначають в ДНРівських пабліках, для оборони цієї ділянки їм не вистачило людей, було багато 200-х та 300-х, а поповнення не приходило, от і довелося відступити. "А на Зайцевому останнім часом гірше, ніж в аеропорту. Це за відгуками тих, хто туди потрапив з аеропорту. Шкода, якщо Зайцеве здадуть, як Широкіне", - пишуть прихильники "ДНР" в соцмережах.

Варто нагадати, в районі Зацевого українці зайняли панівні висоти, що дозволяє їм ефективно контролювати напрямок на Бахмут (Артемівськ) та прикривати з флангу позиції в районі Світлодарська. Раніше ворог неодноразово намагався витіснити українських вояків з висот під зайцевим, що б дозволило їм відрізати наші частини в районі Світлодарська та відкрило б шлях на Бахмут.

Чотири маленькі тактичні перемоги України на Донбасі - фото 1

Авдіївка-Ясинувата

В районі населеного пункту Авдіївка, який також має велике стратегічне значення, українські війська зайняли частину так званої "сірої зони" на околиці міста, на яку періодично заходив ворог та обстрілював українські позиції.

Варто зазначити, що з зайнятої промзони пряма дорога на Ясинувату. Ця ділянка вигідна як для оборони, так і як плацдарм для можливого наступу.

Нагадаємо, між Авдіївкою, що під українським контролем та окупованою терористами Ясинуватою розташована важлива транспортна розв'язка, що з'єднує Донецьк з Горлівкою. Контроль над цією розв'язкою дозволяє швидко перекидати техніку з Донецького на Бахмутський напрямок. Протягом усієї війни російсько-терористичні війська постійно намагалися взяти Авдіївку під свій контроль.

Чотири маленькі тактичні перемоги України на Донбасі - фото 2

Докучаєвськ

В районі міста Докучаєвськ, що південніше Донецька біля траси Н-20 Донецьк-Маріуполь, вояки ЗСУ зайняли стратегічно важливу висоту над кар'єром, яка дозволяє тримати під вогневим контролем позиції бойовиків. І убезпечує від захоплення місто Новотроїцьке на протилежному боці траси, що залишається під українським контролем.

Чотири маленькі тактичні перемоги України на Донбасі - фото 3

Широкине

Ворог остаточно відступив з села Широкиного, що прикриває зі сходу Маріуполь, і яке до останнього часу перебувало частково під українським, а частково під контролем сепаратистів. В цьому населеному пункті бої точилися постійно протягом останнього року. Але усі спроби окупантів захопити село були марними. Українці взяли під контроль висоти на західних околицях села та мали змогу тримати позиції бойовиків під вогневим контролем. Зрештою, всі спроби російсько-терористичних військ вийти на оперативний простір перед Маріуполем виявилися марними.

Чотири маленькі тактичні перемоги України на Донбасі - фото 4

Таким чином маємо за останній час кілька маленьких перемог, які з одного боку і не є порушенням мінських угод (більшість зайнятих територій знаходяться в так званій "сірій", тобто нейтральній зоні), а з іншого досить помітно зміцнюють наші оборонні позиції та погіршують можливості ворога здійснювати постійний "турбуючий" вогонь по наших позиціях. Крім того, ці маленькі перемоги мають не такий вже й малий моральний ефект, позитивний для нас і деморалізуючий для ворога. Що є найбільш актуальним в умовах позиційної війни на виснаження, яка останнім часом триває на Донбасі.

Чотири тактичні перемоги України на Донбасі (КАРТИ)

  • 25.02.16, 21:44

Останніми днями українська армія на Донбасі дещо змінила тактику, перейшовши у такий собі "повзучий наступ"

25 лютого 2016, 11:00

Віталій Дяченко
Чотири тактичні перемоги України на Донбасі (КАРТИ)

На чотирьох стратегічно важливих напрямках наші війська взяли під контроль опорні пункти, що дозволить щонайменше більш ефективно оборонятися.

Зайцеве

В районі підконтрольного окупантам селища Зайцеве Збройні сили України витіснили бойовиків з однієї з ключових позицій. Як зазначають в ДНРівських пабліках, для оборони цієї ділянки їм не вистачило людей, було багато 200-х та 300-х, а поповнення не приходило, от і довелося відступити. "А на Зайцевому останнім часом гірше, ніж в аеропорту. Це за відгуками тих, хто туди потрапив з аеропорту. Шкода, якщо Зайцеве здадуть, як Широкіне", - пишуть прихильники "ДНР" в соцмережах.

Варто нагадати, в районі Зацевого українці зайняли панівні висоти, що дозволяє їм ефективно контролювати напрямок на Бахмут (Артемівськ) та прикривати з флангу позиції в районі Світлодарська. Раніше ворог неодноразово намагався витіснити українських вояків з висот під зайцевим, що б дозволило їм відрізати наші частини в районі Світлодарська та відкрило б шлях на Бахмут.

Чотири маленькі тактичні перемоги України на Донбасі - фото 1

Авдіївка-Ясинувата

В районі населеного пункту Авдіївка, який також має велике стратегічне значення, українські війська зайняли частину так званої "сірої зони" на околиці міста, на яку періодично заходив ворог та обстрілював українські позиції.

Варто зазначити, що з зайнятої промзони пряма дорога на Ясинувату. Ця ділянка вигідна як для оборони, так і як плацдарм для можливого наступу.

Нагадаємо, між Авдіївкою, що під українським контролем та окупованою терористами Ясинуватою розташована важлива транспортна розв'язка, що з'єднує Донецьк з Горлівкою. Контроль над цією розв'язкою дозволяє швидко перекидати техніку з Донецького на Бахмутський напрямок. Протягом усієї війни російсько-терористичні війська постійно намагалися взяти Авдіївку під свій контроль.

Чотири маленькі тактичні перемоги України на Донбасі - фото 2

Докучаєвськ

В районі міста Докучаєвськ, що південніше Донецька біля траси Н-20 Донецьк-Маріуполь, вояки ЗСУ зайняли стратегічно важливу висоту над кар'єром, яка дозволяє тримати під вогневим контролем позиції бойовиків. І убезпечує від захоплення місто Новотроїцьке на протилежному боці траси, що залишається під українським контролем.

Чотири маленькі тактичні перемоги України на Донбасі - фото 3

Широкине

Ворог остаточно відступив з села Широкиного, що прикриває зі сходу Маріуполь, і яке до останнього часу перебувало частково під українським, а частково під контролем сепаратистів. В цьому населеному пункті бої точилися постійно протягом останнього року. Але усі спроби окупантів захопити село були марними. Українці взяли під контроль висоти на західних околицях села та мали змогу тримати позиції бойовиків під вогневим контролем. Зрештою, всі спроби російсько-терористичних військ вийти на оперативний простір перед Маріуполем виявилися марними.

Чотири маленькі тактичні перемоги України на Донбасі - фото 4

Таким чином маємо за останній час кілька маленьких перемог, які з одного боку і не є порушенням мінських угод (більшість зайнятих територій знаходяться в так званій "сірій", тобто нейтральній зоні), а з іншого досить помітно зміцнюють наші оборонні позиції та погіршують можливості ворога здійснювати постійний "турбуючий" вогонь по наших позиціях. Крім того, ці маленькі перемоги мають не такий вже й малий моральний ефект, позитивний для нас і деморалізуючий для ворога. Що є найбільш актуальним в умовах позиційної війни на виснаження, яка останнім часом триває на Донбасі.