хочу сюди!
 

Маша

50 років, козоріг, познайомиться з хлопцем у віці 37-65 років

Новеньке з бісеру

Моя київська замовниця повідомила, що пишні буси з бісеру користуються меншим попитом, бо вони важкі. Ну але як не хочуть наші модниці терпіти зайву вагу, то от зробила такі. Вони мають всього 20 рядків замість колишніх 40. І довші на 5 см. Бо пишні буси кращі біля шиї, а ці можна одягати, наприклад, на светрик. Перше кольє з металевими шармами бронзовими. Виглядає доволі етнічно. Колір бісеру фотік не передав, він больше до коралового, ніж рожевого. Красиво вийшло.

А ці дуже життєрадісного лілового відтінку. Там ще крупний бісер присутній, тому виглядають непогано.

Кому цікаві ціни, а вони відверто смішні, то прошу сюди
http://oberegy.org.ua/magazin/?pid=27&catid=16
і сюди
http://oberegy.org.ua/magazin/?pid=26&catid=16

33%, 1 голос

67%, 2 голоси
Авторизуйтеся, щоб проголосувати.
10

Коментарі

16.11.16, 11:47

подбираю бусы к конкретным одёжкам, а не абстрактно

    26.11.16, 11:49Відповідь на 1 від Cosmopolit

    подбираю бусы к конкретным одёжкам, а не абстрактноя маю на увазі те, чи є перевага довжині. Хтось короткі не любить, а хтось довгі. Я короткі не ношу практично, бо маю коротку шию.

      36.11.16, 11:50Відповідь на 2 від Анна-Марія

      а уменя весь спектр длин

        46.11.16, 12:01

        а чего бисер то китайский?

          56.11.16, 12:11Відповідь на 4 від Злая_тётка

          а чего бисер то китайский?Ви ціну бачили? тому й китайський. Він нічим не гірший за чеський, просто нерівний. Але в таких бусах ця нерівність виглядає більш фактурно. Тому його використовую. особливо гарний червоний, схожий на корали дрібні.

            66.11.16, 12:51Відповідь на 5 від Анна-Марія

            а чего бисер то китайский?Ви ціну бачили? тому й китайський. Він нічим не гірший за чеський, просто нерівний. Але в таких бусах ця нерівність виглядає більш фактурно. Тому його використовую. особливо гарний червоний, схожий на корали дрібні.
            а не про цену спрашивала, и в бисере кой чего понимаю и знаю, что китай дешевле и хуже того же чеха... и выгорает он на солнце, это есть факт

              76.11.16, 13:21

              взагалі нe ношу нічогоідeя з крупнішими бусінками на чeрвоному—дужe класна
              а ти нe могла б фото робити на собі? ну,або на донeчцітоді б виріб лягав правильно і візуально показував рeальність при носінніти від цього тільки б вигравала

                86.11.16, 15:21Відповідь на 6 від Злая_тётка

                а чего бисер то китайский?Ви ціну бачили? тому й китайський. Він нічим не гірший за чеський, просто нерівний. Але в таких бусах ця нерівність виглядає більш фактурно. Тому його використовую. особливо гарний червоний, схожий на корали дрібні.а не про цену спрашивала, и в бисере кой чего понимаю и знаю, что китай дешевле и хуже того же чеха... и выгорает он на солнце, это есть фактпрацюю з китайським бісером 10 років, є вироби якраз цього періоду. Нічого не вицвіло. А от на чеський, який вицвів, натрапила. Купувала у перевіреного продавця. Мені навіть гроші повернули. Отакі справи.

                  96.11.16, 15:22Відповідь на 7 від disu

                  взагалі нe ношу нічогоідeя з крупнішими бусінками на чeрвоному—дужe класна
                  а ти нe могла б фото робити на собі? ну,або на донeчцітоді б виріб лягав правильно і візуально показував рeальність при носінніти від цього тільки б вигравала
                  це фото для покупця, але спробую зробити фото на моделі. І правда, буде краще.

                    106.11.16, 20:57Відповідь на 8 від Анна-Марія

                    а чего бисер то китайский?Ви ціну бачили? тому й китайський. Він нічим не гірший за чеський, просто нерівний. Але в таких бусах ця нерівність виглядає більш фактурно. Тому його використовую. особливо гарний червоний, схожий на корали дрібні.а не про цену спрашивала, и в бисере кой чего понимаю и знаю, что китай дешевле и хуже того же чеха... и выгорает он на солнце, это есть фактпрацюю з китайським бісером 10 років, є вироби якраз цього періоду. Нічого не вицвіло. А от на чеський, який вицвів, натрапила. Купувала у перевіреного продавця. Мені навіть гроші повернули. Отакі справи.конечно же мы все останемся при своем мнении, но я знаю и не забуду, как китайский бисер красит руки)))

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна