Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Анастасия

41 рік, риби, познайомиться з хлопцем у віці 42-48 років

Будьте сильними!

Таке собі відео вітання від братів словаків. Досить пускати соплі, настав час бути сильними

11

Коментарі

110.07.13, 23:36

В цілому все зрозуміло, але є невелике зауваження - головна сила людини у мізках а не у вульгарній мускулатурі.

    Гість: R0mmel

    210.07.13, 23:42Відповідь на 1 від Танк_

    "что будут стоить тысячи слов, когда важна будет крепость руки" (с) Ти ж "аргумент" не дарма придбав

      310.07.13, 23:44Відповідь на 1 від Танк_

      В цілому все зрозуміло, але є невелике зауваження - головна сила людини у мізках а не у вульгарній мускулатурі.Orandum est, ut sit mens sana in corpore sano

      Одне другому не заважає і більш того це так має бути, щоб здоровий дух був в здоровому тілі, бо можна прочитати тисячі книжок, а коли прийде час йти на барикади або захищати свою родину, виявиться, що нічим вони не допоможуть

        410.07.13, 23:52Відповідь на 2 від Гість: R0mmel

        "что будут стоить тысячи слов, когда важна будет крепость руки" (с) Ти ж "аргумент" не дарма придбавСлова взагалі нічого не варті. А про мізки забувати не треба.
        Ще не придбав, тільки у понеділок отримаю дозвіл на придбання і те не зможу забрати, бо з п'ятниці - тю-тю, "відлітає мій літак, він дає останній знак..." © А куди - дивіт ься світлини. Там вай-фай безкоштовний, а панорами обіцяють бути ахові, так що похизуюсь трохи

          510.07.13, 23:54Відповідь на 3 від Lost_paradise

          Часто заважає.
          Різниця у тому, що огтой, з мускулами, піде на барикаду, а отой "з мізками" винайде, умовно кажучи, танк. І хто буде корисніший?

            Гість: R0mmel

            611.07.13, 00:00Відповідь на 4 від Танк_

            о, це добре діло, чекаємо звіту. А я поки "літаю" тільки на Гідрік - покращення, їтіть...лежу і уявляю, що десь в Домінікані

              711.07.13, 00:00Відповідь на 5 від Танк_

              Часто заважає.
              Різниця у тому, що огтой, з мускулами, піде на барикаду, а отой "з мізками" винайде, умовно кажучи, танк. І хто буде корисніший?
              Ну це ти глобально взяв. Ніхто ж не каже, що треба бути дауном. Я просто знаю приклади. Мій батько був боксером, доволі непоганим в СРСР і вже у початку 90-х, коли був разгул тої гопоти-рекета, його знання з боксу коштували йому життя, бо підкатили до нього декілька і зі зброєю. Так що життя така штука.

                Гість: R0mmel

                811.07.13, 00:04Відповідь на 5 від Танк_

                тут скоріше агітація за те, щоб отой що з мізками міг виписати при потребі фігурних люлєй і отому що з мускулами. Тіліхєнт що займається міксфайтом це взагалі уберменш по всім статтям

                  911.07.13, 00:24Відповідь на 8 від Гість: R0mmel

                  тут скоріше агітація за те, щоб отой що з мізками міг виписати при потребі фігурних люлєй і отому що з мускулами. Тіліхєнт що займається міксфайтом це взагалі уберменш по всім статтямце точно і такі бувають. Сергій Бадюк має три вищі освіти, Джефф Монсон магістр філософії

                    Гість: R0mmel

                    1011.07.13, 00:28Відповідь на 9 від Lost_paradise

                    тут скоріше агітація за те, щоб отой що з мізками міг виписати при потребі фігурних люлєй і отому що з мускулами. Тіліхєнт що займається міксфайтом це взагалі уберменш по всім статтямце точно і такі бувають. Сергій Бадюк має три вищі освіти, Джефф Монсон магістр філософії ех, як казав Класик "Нам так не буде. Ніколи" (с) Ні про три вищі, ні про такі банки вкупі з технікою замісу пик

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна