хочу сюди!
 

ИРИНА

50 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 45-54 років

Справжнє обличчя імміграції

13

Коментарі

анонім

128.02.13, 17:45

Жах. Ще нещодавно Лондон був твердинею расизму. В центрі не доводилося бути, а от в передмісті Лондона білих майже не зустріти..

    Гість: R0mmel

    228.02.13, 18:24

    це просто жахливо. Здається, з цим уже нічого не зробиш

      328.02.13, 19:30Відповідь на 2 від Гість: R0mmel

      це просто жахливо. Здається, з цим уже нічого не зробишНмд це все до першого по справжньому серйозного загострення. Якось я за брітішей спокійний. Впевнений, що вони усю ту нечисть виметуть на раз. А от з французами ситуація гірша...

        428.02.13, 19:56

        Центральний мегаполіс - столиця, так. Хоча мені казали, наші емігранти, що британські родини доволі великі, багато дітей. Зрештою....якщо процеси увійшли у незворотну стадію, то тут нічим не зарадиш!

          Гість: R0mmel

          528.02.13, 21:26Відповідь на 3 від Танк_

          це просто жахливо. Здається, з цим уже нічого не зробишНмд це все до першого по справжньому серйозного загострення. Якось я за брітішей спокійний. Впевнений, що вони усю ту нечисть виметуть на раз. А от з французами ситуація гірша... здається у 2008му підчас мавпячих заворушень у передмістях Лондона вбили більше 200 білих. Щось не здвинулось...

            628.02.13, 21:57Відповідь на 5 від Гість: R0mmel

            це просто жахливо. Здається, з цим уже нічого не зробишНмд це все до першого по справжньому серйозного загострення. Якось я за брітішей спокійний. Впевнений, що вони усю ту нечисть виметуть на раз. А от з французами ситуація гірша... здається у 2008му підчас мавпячих заворушень у передмістях Лондона вбили більше 200 білих. Щось не здвинулось...Люди, схаменіться! Придивіться до наших вулиць, базарів. Глянте на народжуваність та смертність. Пройдіть через закинуті присілки та села...Та років через 30-40 і по нашим вулицям не знайдеш українця...

              Гість: R0mmel

              728.02.13, 22:12Відповідь на 6 від Петрович59

              Люди, схаменіться! Придивіться до наших вулиць, базарів. Глянте на народжуваність та смертність. Пройдіть через закинуті присілки та села...Та років через 30-40 і по нашим вулицям не знайдеш українця... це також...в нас немає стільки чорних, та наші люди не хочуть народжувати. Я не говорю про депресивні села, а про великі міста, що живуть добре. А те що смертність велика, в тому числі і самі винні. Подивіться, які тачки люди везуть на каси в супермаркетах, скільки вони жруть (і ЩО вони жруть), бухають і курять. В 90% хлопців після 25 пузо висить, так звані "матері" палять не відходячи від коляски з дитиною, а в іншій руці - пиво або слабоалкоголка. То про що можна говорити?

                828.02.13, 22:54Відповідь на 7 від Гість: R0mmel

                Якщо воно так, то це комусь треба !
                А кому потрібна цвітуча, повнокровна, розвинута Україна?
                Европі- ні.
                Росії - ні.
                Турції - ні.
                Америкосам - ні.
                Китаю - ні
                Українцям -ТАК! То ніхто крім нас не зарадить сучсному геноциду!

                  Гість: R0mmel

                  928.02.13, 23:32Відповідь на 8 від Петрович59

                  починати з себе, боротися хоч з собою, інформувати людей про геноцид українців і білих людей взагалі. На чому виросла УПА? На підвалинах, що заклали осередки "Просвіти". А чим інтернет і цей сайт не "Просвіта"? Це мінімум, і цей мінімум може подужати кожен. Як кажуть "спасись сам, і біля тебе спасуться тисячі". Мої друзі теж міняються. Як зараз бачу по людях, йде такий процес - половина прозріває, половина безнадійно деградує. На першу половину надія. Все буде добре.

                    101.03.13, 00:05

                    Гарлєм, блін! Суцільна сракажопа!
                    Те, що в Україні не так намащено шоколадом як у Британії, рятує нас від масштабу цього напливу.

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      попередня
                      наступна