хочу сюди!
 

Sveta

33 роки, телець, познайомиться з хлопцем у віці 29-39 років

Як з цим треба поступати

В продовження теми Дегенеративного мистецтва. Всі добре знають стару добру мантру, як в Третьому Рейху переслідували митців. Який жах! Допоки почнемо лити сльози, давайте подивимось на це мистецтво.

Цькування "прогресивного" мистецтва почалося з 1935 року, коли Гітлером була прийнята державна програма "культурного оздоровлення нації". Було заявлено, що культура дадаїзму, авангардизму, кубізму оголошені шкідливими для духовного здоров'я нації. Всіх "прогресивних" митців повиганяли з Академій мистецтв, а з музеїв були виключені всі картини дегенеративного мистецтва. В 1938 році всі картини дегенеративного мистецтва були зібрані у спеціальну виставку - виставку дегенеративного мистецтва, де кожен німець міг прийти і подивитись, якого мистецтва уряд позбавляє німецьку культуру. Перша експозиція відбулася в Мюнхені, а потім було турне по країні, де твори мистецтва були демонстровані в усіх містах Німеччини та Австрії.  Після закінчення роботи виставки, без жодних заперечень з боку народу, всі твори дегенеративного мистецтва були знищенні. А зараз подивимось на експонати "мистецтва", котрі були знищенні "жахливим" нациським режимом:


Ось такі митці притіснялися. Зате зараз свобода мистецтва, і ви всі маєте право дивитись на гидоту, яку виклав Роммель в попередній замітці.

P.S. Декілька років коли я був в ПінчукАрт Центрі, то бачив там делегацію школярів років з 10-ти, котрі дивилися ту всю гидоту. Якби мою дитину повели в той центр, я б набив би морду директору школи. Так що, кияни, слідкуйте за тим, що вчителя роблять з вашими дітьми і не дозволяйте їм водити своїх дітей дивитись на ті всі збочення. Виховуйте здорову молодь!


16

Коментарі

Гість: R0mmel

119.02.13, 14:52

ой-вей, какого же культуґного наслєдія лішилі сєбя еті глупиє гої!

    Гість: lkjmn

    219.02.13, 14:56

    На минулих вихідних мій друг відвідав "Пінчук Арт галерею". Сказав, що хотілося блювати від того "мистецтва"

      319.02.13, 14:58Відповідь на 1 від Гість: R0mmel

      ой-вей, какого же культуґного наслєдія лішилі сєбя еті глупиє гої!яке варварство

        419.02.13, 15:08Відповідь на 2 від Гість: lkjmn

        На минулих вихідних мій друг відвідав "Пінчук Арт галерею". Сказав, що хотілося блювати від того "мистецтва"Не була...і принципово не піду до Пінчука.
        Мало збочинців навколо, так ще є й такі, які готові за збоченні несмаки міхи зелених викладати...
        Хай їм грець.

          519.02.13, 15:15

          на кожен товар є свій покупець. Це лайно хіба в дурках викладати

            Гість: lkjmn

            619.02.13, 15:18Відповідь на 4 від Julia Taneta

            На минулих вихідних мій друг відвідав "Пінчук Арт галерею". Сказав, що хотілося блювати від того "мистецтва"Не була...і принципово не піду до Пінчука.
            Мало збочинців навколо, так ще є й такі, які готові за збоченні несмаки міхи зелених викладати...
            Хай їм грець.
            Мені теж вистачило того, що в новинах показують. Хіба це - мистецтво? Лайно.

              Гість: lkjmn

              719.02.13, 15:19Відповідь на 5 від Fred Perry

              на кожен товар є свій покупець. Це лайно хіба в дурках викладатиВ дурках бувають художники талановитіші і їх роботи цікавіші.

                819.02.13, 15:25Відповідь на 6 від Гість: lkjmn

                На минулих вихідних мій друг відвідав "Пінчук Арт галерею". Сказав, що хотілося блювати від того "мистецтва"Не була...і принципово не піду до Пінчука.
                Мало збочинців навколо, так ще є й такі, які готові за збоченні несмаки міхи зелених викладати...
                Хай їм грець.
                Мені теж вистачило того, що в новинах показують. Хіба це - мистецтво? Лайно.
                Хіба це лайно? ... Це те, що лайном змащують, аби хоч трохи виправити загальне враження.

                  919.02.13, 15:25

                  А тут не погоджуюсь. Своїм відношенням ти ставиш себе на рівень Хрущова - про "бульдозерну виставку" в курсі? Мистецтво тонка річ, часто незбагнена.

                    1019.02.13, 15:28Відповідь на 9 від Танк_

                    А тут не погоджуюсь. Своїм відношенням ти ставиш себе на рівень Хрущова - про "бульдозерну виставку" в курсі? Мистецтво тонка річ, часто незбагнена.Коли він сказав, що це мистецтво гівно? Я з Хрущовим повінстю згоден, мистецтво це Рафаель і Ботічеллі, а це гівно, яке творять психи, нічого там тонкого немає. Є красиве, а є потворне. Ось це і є потворним

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      4
                      попередня
                      наступна