Про співтовариство

Тут об’єднуються ті, хто хоче жити в іншій Україні! Україні, де вартують справжні людські цінності:чесність, порядність, любов. Де шанується культурна та історична спадщина, де люди з шаною ставляться до природи та рідного краю.

На жаль, політика в житті нашої країни є визначальною і риба гниє з голови. Протиріччя між особистими інтересами кубла олігархів і стратегічними інтересами українського народу стали несумісними. Вони є фундаментальними, ціннісними.
Україні потрібна правова держава з опорою на громадянське суспільство. Натомість олігархам потрібна поліцейська держава з опорою на сексотів-пристосуванців.
Україна має будуватися на двох базових цінностях: Україна є самостійною суверенною державою та Україна шанує європейські цінності і впроваджує європейські стандарти.
Натомість олігархи своїми діями позбавляють Україну самостійної політики, перетворюють на васала іншої держави, впроваджують в Україні авторитарно-репресивний політичний режим.
Україна повинна будувати свою економіку на конкурентних ринкових засадах. Олігархи знищують засади конкуренції в економіці України, монополізують стратегічно важливі сектори економіки країни.

Тим не менше, наше життя є різнобарвним, а людині притаманне відчуття прекрасного, то ж не хотілося б, аби дописувачі обмежувались суто політичною проблематикою :)
Дописувачем може стати той, хто поділяє наші цінності і пише на українську тематику.

Хочеться наголосити, що засади модерування цього співтовариства є абсолютно прозорі і демократичні, модератори можуть змінюватись за волевиявленням дописувачів.
Вид:
короткий
повний

Твоя Україна

Поздоровлення



                                                      ДОРОГІ  УКРАЇНЦІ !

Колектив співтовариства "Твоя Україна" поздоровляє всіх українців, в тому числі і працівників порталу "i.ua" з  Днем Незалежності України! 
Ці важкі часи випробування для нашої країни ми обов'язково з гідністю пройдемо! 
   
                                                  ЩАСТЯ  ВАМ, УКРАЇНЦІ !

За должность нач. миграционной службы Киева затребовали $150 000

Голова Миграционной службы Украины Радутный С.И за должность начальника миграционной службы г, Киева затребовал 150 000 $ 

Миграционная служба Украины во главе с Радутным С.И. пошла по пути разпродажи должностей начальников областных управлений. Полная коррупции ! Должность НАЧ службы г Киева продана за 150 000$ и проверка проходящая в Киеве всячески стремится освободить место начальника.  Львовская область уже продана за 100 000$,  одеская и харьковские области проданы по 80 000$. 

Киевская область продана за 80 000$ и выжимают проверками начальника. Начаты репрессии по областях которые не хотят платить.  Ивано - франковскя , черниговская, Черкасы , Днепропетровск , Полтава и так далее. 

В Киеве в Миграционной службе идут репрессии сотрудников , меняют штатное расписание , всех выводят за штаты.  Коррупция и произвол зацвели ярким светом ?!  А предприятие "Документ" вместе с главным вором начальником выбивают деньги с областей. Заставляют начальников платить на предприятие "Документ" и завышать цены.  КТО ХОЧЕТ РАБОТАТЬ ЧЕСТНО, ТОГО РАДУТНЫЙ УВОЛЬНЯЕТ ИЛИ ВЫГОВОРАМИ ЗАВАЛИЛ. 

     Антикор

Набір в елітний батальйон “армії Коломойського”

Міністерство оборони в Дніпропетровській області та Дніпропетровська облдержадміністрація оголошують набір у нову військову частину – 43-й батальйон територіальної оборони (43 БТО). В батальйоні будуть служити тільки військовослужбовці контрактної служби на період проведення АТО). Про це повідомляє прес-служба Дніпропетровської ОДА.

Згідно інформації, батальйон буде сформовано до 1 вересня за новим штатам і отримає важке озброєння як загальновійськова частина. Чисельність особового складу зросте з 423 бійців до 549, а бойові можливості нової частини будуть розширені.

“Терміни створення батальйону: до 1 вересня, на бойове злагодження – до 15 вересня. Вітаються добровольці з бойовим досвідом, з досвідом військової служби”, – сказано в повідомленні.

Зарплата контрактника складе від 2,5 тисячі гривень. Однак після переміщення батальйону в зону АТО, боєць отримає надбавку ще 2,5 тисячі.
“А Фонд Оборони України гарантує державі додаткову надбавку в розмірі 100% від суми виплат державою. Таким чином, рядовий боєць 43-го батальйону, що приймає участь в АТО, отримає 10 тисяч гривень, офіцерський склад – 18-20 тисяч гривень”, – повідомляє прес-служба.

За інформацією ОДА, в батальйон необхідні кваліфіковані кадри сержантів, військових фахівців: командири відділень і взводів, зв’язківці, артилерійські та авіаційні навідники, розвідники, стрілки ПТРК, АГС, ПК, НСВТ, механіки-водії, командири і оператори-навідники бойових машин, командири і розрахунки артилерійських і мінометних батарей, снайпери, медики, ремонтники.

Добровольцям віком від 20 до 50 років необхідно буде надати у військкоматі відомості про військово-облікової спеціальності, громадянства та прописки, справку про відсутність судимості або про погашеної судимості.

“Запрошуємо всіх патріотів, всіх військових людей, які хотіли б послужити Україні в порядному колективі справжніх воїнів-патріотів”, – сказано в повідомленні.

     Опубликовано в Новости Украины, Киева

Олесь Довгий, экс-секретарь Киевсовета, арестован

Сотрудники СБУ задержали экс-секретаря Киевсовета под Ужгородом. Олесь Довгий, который ранее намеревался стать народным депутатом, проходит по делу, связанным с деятельностью конвертационного центра Руслана Цыплакова.
     Такую новость распространил «Национальный антикоррупционный портал», сообщает «Пресса Украины». 

А так же сообщают СМИ со ссылкой на корреспондента Информационного Агентства Комментатор. Тот в свою очередь ссылается на источник в Службе безопасности Украины . Также сообщается о задержании Руслана Цыплакова в ночь на 20 августа в Киеве. Цыплакова, который был близок к семье Януковича, его также задержали сотрудники СБУ.   Адвокат Цыплакова пока что не комментирует ситуацию. Он заявлял, что не может связаться со своим клиентом. 
    
Как пишет Databank.in.ua со ссылкой на источник в СБУ, задержанному Цыплакову инкриминируют создание конвертационного центра с целью финансирования терроризма. 
    
Ранее сообщалось, что Олесь Довгий собрался в народные депутаты от Ужгорода. Он якобы планировал взять на себя финансирование местного футбольного клуба «Говерла» и трех детских домов. В то же время Довгий в далеком 2002-м году шел в парламент от Черкасс как президент «Черкасской мясной компании», хотя сам родился в Ужгороде.
 
Согласно данным следствия, Олесь Довгий проходит по делу о финансировании террористов конвертационным центром Руслана Цыплакова. 
     Последние несколько недель ходили разные слухи касательно сотрудничества Олеся Довгого и его отца с сепаратистами, но новоиспеченный адвокат задержанного Андрей Федур заявлял о полной прозрачности деятельности Фонда Олеся Довгого (Благотворительный Фонд "Олеся Довгого та Катерины Гориной") и непричастности к финансированию каких-либо организаций, помимо детских домов. 
     Как бы там ни было, но ближайшие дни Олесь Довгий проведет на допросах, по результатам которых, представители СМИ получат полный отчет не только от СБУ, но и от Генеральной Прокуратуры Украины, курирующей дело "Руслана Цыплакова".   За Довгим просматривается шлейф высоких чиновников. Раскрутится ниточка или оборвется, покажет время.
     По материалам Информационного Агентства Комментатор (Kommentator.org).

Початок реформ чи продовження безчинств прокуратури?

  • 22.08.14, 14:58
Станом на 22 серпня Президентом підписані усі чотири загрозливі закони, проти яких виступали правозахисні організації та ініціативаReanimation Package of Reforms. Два з цих законів - прямо порушують Конституцію України. Інші - порушують міжнародні стандарти та права людини.
Звертаємо увагу, що ці закони приймались як такі, що вирішують проблеми військового часу, але жоден з них не визначає строк дії норм закону, а отже діятимуть вони і після завершення АТО. Кожен з цих законів принесе набагато більше загроз для громадян, аніж користі. Правозахисники пропонували Президенту, як можна вирішити ті самі проблеми не порушуючи Конституцію, але їх думка не була почута, на жаль.
Нагадаємо:
Законопроект №4312а (http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_1?pf3511=51738) передбачає «превентивне» затримання осіб, причетних до терористичної діяльності, без будь-якого рішення суду до 30 діб, таким чином правоохоронні органи можуть без відкриття кримінального провадження протягом 30 діб утримувати людину під вартою без рішення суду. За таких умов особа не має жодних гарантій від свавілля, зокрема вона буде позбавлена права на захист, права не свідчити проти себе та презумпції невинуватості.
Законопроект №4311а (http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_1?pf3511=51737) дозволяє прокурору без рішення суду самостійно санкціонувати арешт особи на строк до 30 діб, обшук, доступ до речей чи документів підозрюваного, відеоспостереження, прослуховування телефонних розмов та перегляд листування. Водночас, відповідно до Конституції, арешт або тримання під вартою, обшук, порушення таємниці листування та телефонних розмов здійснюється виключно за вмотивованим рішенням суду. Крім того Конституція забороняє будь-яке делегування функцій судів, а також обмеження права на особисту недоторканність навіть в умовах воєнного чи надзвичайного стану. Замість делегування функцій суду до прокуратури доцільно законом забезпечити діяльність слідчих суддів у зоні дії воєнного, надзвичайного стану, проведення антитерористичної операції.
Законопроект №4310а (http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_1?pf3511=51736) надає працівникам міліції право застосовувати без попередження фізичну силу, спеціальні засоби і зброю у районі проведення антитерористичної операції. Таке рішення є узаконенням невиправданого насильства, що може призвести до заподіяння шкоди життю та здоров’ю непричетних до терористичної діяльності осіб. Чинне законодавство уже визначило, що учасники антитерористичної операції можуть брати участь у затриманні осіб, а у випадках, коли їх дії реально загрожують життю і здоров’ю заручників, учасників антитерористичної операції або інших осіб – знешкоджувати їх. Такі положення є достатніми та не потребують розширення стосовно підстав та умов застосування зброї.
Законопроект №4446а (http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_1?pf3511=51912) вносить зміни і доповнення до Закону України «Про прокуратуру» і тим самим повністю відновлює у структурі органів прокуратури України систему військових прокуратур. В той же час вилучення із структури органів прокуратури військових прокуратур відбулося у 2012 році на вимоги стандартів Ради Європи у сфері реформування прокуратури.

Я так розумію, що це демократія по-Порошенківські.

40-й батальон остался без техники

За помощью в редакцию, обратились родственники бойцов 40-го батальона территориальной обороны, который воюет в Иловайске. Они сообщили, что батальон используется как ударно-штурмовое подразделение, несмотря на то, что он полностью разукомплектован. Журналист издания пообщался с бойцами батальона. 
      Родственники бойцов пока безуспешно пытаются достучаться до командования АТО и других влиятельных инстанций, которые могли бы вмешаться в эту ситуацию. Завтра, 22 августа, у здания штаба Южного оперативного командования в Днепропетровске они соберутся на митинг в защиту 40-го БТО.

Журналист дозвонился одному из бойцов батальона, назвавшемуся Василием:
     "Какая ситуация? Война. Обстрелы минометами, "Градами". Много техники разбито, у нас остался только один танк и стрелковое оружие", – сказал он.
     "Командование говорит: "Держитесь, ребята, скоро". Но я уже взрослый, в сказки не верю. Вчера многих бойцов ранило, но насчет "двухсотых" не знаю.

Боец 40-го батальона Сергей (имя по его просьбе изменено) находится в военном госпитале. У него ранение обеих рук.  Снайпер постарался:
     – Почти десять дней в госпитале. Одна пуля навылет, на другой руке операцию делали, пулю удаляли.
     – Меня из боя вынесли ребята из "Правого сектора".
     – Я связываюсь с ребятами по телефону. Рассказывали, что в бою 14 августа батальон много техники потерял, у БТРов колеса пробиты.
     – Нас в батальоне было четыреста, сколько осталось – не знаю. Люди погибали каждый день. Очень трудно было подойти к Иловайску – там широкая посадка, в которой полно боевиков. Нас снайперы обстреливали на протяжении нескольких дней, и мы ничего не могли сделать.
     – А как война закончится, если из России помощь все время идет, оружие крупнокалиберное? А что у нас есть? Оружие плохое, обмундирование плохое, даже каски не у всех есть. Бронежилеты, которые из пистолета простреливаются – нет смысла и надевать. Сколько у нас богатых людей, предприятий – им тяжело выделить деньги, чтобы купить хорошее оружие? И Россию придавить надо, ведь должны же быть политические договоренности. Все видят, что из России через границу стреляют, оружие перевозят, технику, которой потом самолеты сбивают... На границе давно уже должны стоять миротворческие войска и никого не пропускать – ни сюда, ни обратно. А вот если Россия миротворческие войска обстреляет, ее тогда вообще разнесут.  Не знаю, чем все это закончится. Пока – полный беспредел. 
     - Мне сказали, чтобы я справки собирал. А как я справку возьму из зоны боевых действий? Больше некому этим заняться? Нас отправили туда как пушечное мясо и забыли. Всем наплевать на нас, только родители ходят, бьются. Нервы не выдерживают. Да и у самих ребят тоже. Я, когда на войну шел, не думал, что так все будет.

Глава Минэкономики Павел Шеремета ушел из правительства

Павел Шеремета подал в отставку

Глава Минэкономики Павел Шеремета решил уйти из правительства, чтобы не воевать со старой системой. Об этом министр написал в Facebook.
     "Да, вместо того чтобы дальше воевать со вчерашней системой, решил сосредоточиться на работе с завтрашними людьми, которые создадут завтрашнюю систему", – написал Шеремета.

В СМИ называют причиной отставки конфликт с премьер-министром Арсением Яценюком из-за назначения Валерия Пятницкого торговым представителем Украины. По данным издания "Инсайдер", протеже Шереметы – Юрий Буца, сын экс-заместителя министра обороны, – не устроил Яценюка.

Павел Шеремета был назначен министром экономики в феврале 2014 года. До этого он возглавлял Киевскую школу экономики.  Принять его отставку должна Верховная Рада, ближайшее пленарное заседание запланировано на 2 сентября.