хочу сюда!

Алиса

38 лет, дева, познакомится с парнем в возрасте 32-52 лет

Хто влаштував у Горлівці черговий кривавий теракт....

От що сьогодні сталося у Горлівці:

Внаслідок обстрілу Горлівки загинуло 13 осіб, з них 2 дітей

АТО: У Горлівці бойовики влаштували кривавий теракт

Звичайно ж вата та масковскьі пропагандисти зараз будуть кричати про "ачєрєдноє зладєяніє хунти" і т.д. Для цього ж маскальські терористи цю провокацію і робили. А от думка одного з жителів Горлівки:

Артем Пахомов

"Итак, давайте разберемся по обстрелу Горловки.
Имеется видео, которое засняло сей теракт...
Человек который первый залил это видео, обзывается укропом, хотя я говорю на чистом русском. Ну да ладно...

.....

По факту - войска укр. - справа. Стрельба слева. Слева укр. войска на расстоянии более 10км. Снаряды летят ПАРАЛЛЕЛЬНО земле - что говорит о том, что стреляли с близкого расстояния. Не более 5км.
Скорее всего Град стоял в районе оптового рынка либо на Байрак. ..."

7

Комментарии

128.07.14, 08:42

місцевим видніше. І то не всім...

Гость: Ром@н_Сергеич

26.01.15, 18:21

С Николаевки грады лупили. Украинские грады.

37.01.15, 00:15Ответ на 2 от Гость: Ром@н_Сергеич

Ну хто б сумнівався що такий ватан як ти буде це повторювати, як мантру На відміну від тебе Артем Пахомов наводить докази, досить конкретні та математично вивірені, а ти як можеш довести, що ти не просто віриш на слова масковській пропаганді?

47.01.15, 00:25Ответ на 3 от Баndera

Ну хто б сумнівався що такий ватан як ти буде це повторювати, як мантру На відміну від тебе Артем Пахомов наводить докази, досить конкретні та математично вивірені, а ти як можеш довести, що ти не просто віриш на слова масковській пропаганді? http://photo.i.ua/user/2703390/179863/12787168/
        Как думаешь под каким углом попал снаряд, ну если смотреть на дом сверху?

57.01.15, 00:44

По ходу тот Артем Пахомов и не в курсе где находится в Горловке оптовый рынок и в каком месте по взрывались снаряды. А может и даже не знает где находится вообще эта Горловка.

67.01.15, 01:01

Или вот видео еще https://www.youtube.com/watch?v=Sy9qhgvQa1M .
            Обрати с какой стороны, относительно роддома прилетел снаряд с града.

77.01.15, 02:01Ответ на 4 от Гость: Ром@н_Сергеич

Мені особисто це фото нічого не говорить, оскільки я не був в Горлівці точно)) Я просто бачу, що Артем Пахомов зробив карту, не полінувався показати звідки на його думку стріляли, де що розташовано.
              А ти суєш фото зруйнованого будинку причому не зрозуміло коли зроблене, після якого обстрілу. А потім ще й відео суєш, де якийсь чувак ходить разом з терористами з автоматами у камуфляжній формі і звинувачує у всьому Порошенка. Причому навіть не намагається довести свої звинувачення логічно якось показавши звідки був обстріл, звідки прилетів снаряд, куди він нахилений і т.д. Ти вважаєш це доказом? Це звичайне пропагандистське відео зняте для того, щоб легковірні типу вас вірили в "хунту", "фошизм" і т.д.

87.01.15, 02:04Ответ на 6 от Гость: Ром@н_Сергеич

Знову ж таки зроби хоч маленьку карту,оскільки я чесно кажучи не знаю де і як розташований в Горлівці роддом.

97.01.15, 15:49Ответ на 7 от Баndera

Это как раз тот дом и те окна, под которыми погибли 13 людей. Но на самом деле там больше погибших. Я тебе простой вопрос задал. По каким углом по горизонтали туда попал снаряд. А я тебе потом дам координаты этого дома, и координаты оптового рынка. Посмотришь в гуглмапс. Про роддом после этого тоже все покажу.