хочу сюди!
 

Alisa

39 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 34-46 років

У жовтні – обвал гривні, у листопаді – обвал влади

"Чому цей народ терпить?" – риторично запитує Ліна Костенко. Тому що "хата з краю", і з неї ще не винесли ліжко.

Чому ні до чого не призвели "податковий майдан", "день гніву", "весняний марш протесту" і ряд місцевих "виступів"? – Тому що українця зачіпає й примушує рухатись лише те, що стосується лише його особисто.

Притиснули податками підприємців – "так їм і треба, буржуям новоявленим, наживаються на нас" – думає більшість.

Хтось чубиться й гнівається через якісь там прапори, флоти – "хай чубляться, якщо розуму нема".

Весняним маршем протесту пройтись – "за гроші можна й помарширувати, якщо погода гарна, оплата погодинна"...

Українця може зачепити лише те, що стосується його особисто, належить йому особисто – його гроші.

Так, як це починає зачіпати "навіть" білорусів.

Серед головних причин падіння білоруського рубля в 3 рази (!) стало швидке зростання негативного зовнішньоторговельного сальдо. У 2010 році в них воно сягнуло 9,6 мільярдів доларів, що на 33% більше ніж у попередньому році. А лише за перший квартал цього року негативне сальдо досягло 2,8 мільярдів доларів, що вже в 2,5 рази більше відповідного періоду минулого року.

В Україні відбувається аналогічна тенденція.

25

Коментарі

126.05.11, 15:03

Я ще у березні готувався до такого розвитку подій, тому запасся продуктами (так, в мене є навіть півтори мішки _української_ гречки), придбав хокейне спорядження на випадок заворушень, а протигаз в мене вже років 5 є.
Готуймося, браття, доки ще є час!

    анонім

    226.05.11, 15:04

    Чого чекаємо??

      326.05.11, 15:08Відповідь на 1 від jlondon

      Я ще у березні готувався до такого розвитку подій, тому запасся продуктами (так, в мене є навіть півтори мішки _української_ гречки), придбав хокейне спорядження на випадок заворушень, а протигаз в мене вже років 5 є.
      Готуймося, браття, доки ще є час!
      Один у полі - не воїн. Пропаганда і агітація назаразі більш дієва зброя, ніж хоккейна амуніція, а мішок гречки від інфляції не врятує.

        анонім

        426.05.11, 15:10

        Белорусь не за горами, но и РФ цены растут, а пенсии и зарплаты нет. Вот вам и таможный союз.

          526.05.11, 15:14Відповідь на 4 від анонім

          Белорусь не за горами, но и РФ цены растут, а пенсии и зарплаты нет. Вот вам и таможный союз.у РФ - газ и нефть.

            626.05.11, 15:20

            Схоже, що прислів"я - поки смажений півень не клюне, то мужик не перехреститься - все ж про нас.

              726.05.11, 15:20Відповідь на 6 від serg020777

              Я з інагурації янука хрещуся %)

                826.05.11, 15:25

                Не можу вже читати всі ці прогози. Ось, ось, та ось, ось. Та вчора треба було їх скидати, навіть позавчора.
                Не знаю вже, як воно буде. Поки одні розмови. А в мене рука вже не тягнеться, вона вже давно лежить на пістолеті.

                  926.05.11, 15:43

                  Плохо товарищи работаем! А если и дальше будем делить страну на множество политиков, то гріш ціна нашим потугам. Об'єднуйтесь навколо Тимошенко і скоро національні, етнічні, соціальні питання будуть вирішені на законодавчому рівні! А балакати та стріляти, замість працювати та аналізувати - то дуже просто і дуже не ефективно.

                    1026.05.11, 16:00Відповідь на 9 від Округ 31

                    Плохо товарищи работаем! А если и дальше будем делить страну на множество политиков, то гріш ціна нашим потугам. Об'єднуйтесь навколо Тимошенко і скоро національні, етнічні, соціальні питання будуть вирішені на законодавчому рівні! А балакати та стріляти, замість працювати та аналізувати - то дуже просто і дуже не ефективно.
                    треба об"єднуватися не навколо Тимошенко, а навколо ідеї реформування країни. Про це говорила сама Тимошенко. Величезна пропагандистьська машина вже зробила і далі працює проти Тимошенко, тому не треба зводити протестні виступи до підтримки Тимошенко. Юля сама доведе свою спроможність очоліти рух, ви за неї не переживайте. Зараз основне завдання зробити протестний рух масовим.

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      4
                      попередня
                      наступна