хочу сюди!
 

Юлия

42 роки, рак, познайомиться з хлопцем у віці 30-50 років

Тимошенко: Потрібно ґрунтовно мiняти всю систему влади

Тимошенко: "Я не вiрю в те, що чергова змiна лiдерiв або партiй в країнi зумовить якiсь змiни, якщо ґрунтовно не помiняти всю систему, яка iснує сьогоднi в Українi - систему державної влади, силових структур, систему захисту прав людей".
"Саме тому ми робимо, на мiй погляд, ефективнi, глибиннi змiни до Конституцiї України, яку ми обов'язково донесемо до кожного громадянина України".
Тимошенко також зазначила, що пiдтримувати необхiдно не лише лiдерiв полiтичних партiй, а "чiтке бачення того, якою має бути Україна".
За словами екс-прем'єра, суддiв мають обов'язково обирати i призначати за участю народу, а контроль i вiдповiдальнiсть кожного суддi має вiдбуватися за участю громадянського суспiльства.
Тимошенко: "Я знаю, як у Конституцiї чiтко прописати право кожної людини, коли порушуються його свободи, як звертатися до суду i порушувати за iнiцiативою кожного громадянина кримiнальнi справи проти представникiв влади - починаючи вiд президента, i закiнчуючи депутатами, суддями".


Тимошенко про громадянське суспільство

18

Коментарі

125.05.11, 20:41

    анонім

    225.05.11, 20:46

    Вот те слова, которые хотел услышать, но....когда они станут жизнью?

      325.05.11, 21:09Відповідь на 2 від анонім

      Вот те слова, которые хотел услышать, но....когда они станут жизнью?Ну одной Тимошенко это точно сделать не по силам.

        анонім

        425.05.11, 21:17Відповідь на 3 від viktor67

        А в команде, её опять попустят ,поэтому и неверие.

          525.05.11, 21:35

            625.05.11, 21:43

            Влада сейчас даст ЮВТ минимум условный срок,чтобы она не могла принимать участие в выборах.Судьи-пожизнено на посаде,такие как дочка В.Джарты.Власть можно свалить тоько бунтом всей страны.

              725.05.11, 22:17

              И голоса считать в присутствии представителей народа. С вилами.

                анонім

                825.05.11, 22:24

                Я думаю, что нужно создавать как в 20-х в США систему независимых профсоюзов и общественных организаций, которые совместно по настоянию простого народа вынудят всю власть уйти в отставку и заменить эту прогнившую систему. Политикам уже ни кто не верит.

                  925.05.11, 22:45

                  наш народ похоже надо по самые подмышки накормить дерьмом, чтобы он его распробовал. А потом может зашевелятся. Но......баранов ведут на бойню - они блеют......но идут. Это страшно.

                    1025.05.11, 22:52Відповідь на 4 від анонім

                    А в команде, её опять попустят,поэтому и неверие.Дорогой мой, но на это она тоже неоднократно отвечала. Ну нельзя ждать от партии, что она реформирует общество, если нет движения снизу.
                    Вот тебе еще один клип.

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      5
                      попередня
                      наступна