Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Маша

50 років, козоріг, познайомиться з хлопцем у віці 37-65 років

Хроніка подій на майдані вночі 08.08.2014

Це я перетягнула теж з фесбука.

Lidi Ya

Будет обновляться

С одного из куполов Спильно снят тент, второй стоит как был. Как только мы разместились в открытом куполе пришли люди, принесли печеньку.
Из грузовичка разгружаются шины...
Сейчас кстати девятый месяц с начала Майдана, срок появления результата. 
По поводу того , что алкотрешмайдан изжил себя - еще более изжила идея комунальщиков в бронежилетах, которым все можно. Вместо того, чтобы хоть попытаться убрать Майдан цивилизованным путем, договорами, социологами, психологическими службами, власть применила проверенное: провокации, комунальщиков в бронежилетах, автозаки.
Руководит всем представитель партии Батькивщина пан Емец. 
Основная ударная сила утром была Киев1, батальон Левый берег, бывшая 17 сотня. Руководил пан Медведь, при поддержке пана Емца из партии Батькивщина. Говорят, Киев1 и Левый Берег взяли за ж при попытке рейдерского захвата, чьей то собственности, и в качестве искупления поставили задачу зачистки. 
Киев2, который пытались натравить на палатки отказался выполнять приказ. Преклонили колено перед Небесной Сотней, спели гимн и отступили. 
Медведь получил кирпичом. 
Зато Майдан разжился 4-мя грузовиками, двумя кранами и автобусом ПАЗ...
Я в это время делала маникюр. 
Только что зачищен Михайловский, задержаны Йосып, Большой. 
На Банковой пожарные машины. Что то грохнуло.
Свет гаснет.
Несколько десятков человек уже арестовано. 
Ждем месива наподобие 18-го...

Каждый готовится как умеет.
Я стараюсь запомниться молодой и красивой, Миша творит магию из картонной каробки. 
Саурон снова бросил нам перчатку...

00:30
Апдейт. На сцене молитва, по Майдану шарится медведевская Нарния и следователи разных РОВД.

01:00 по инсайдерской инфе работникам СБУ выдали резиновые и боевые пули. Причина из захода на Майдан - нахождение здесь техники, которую нужно якобы отсюда вывезти.

1:04 Подошел сотрудник Красного Креста, говорят, что милиция готовится, и просят разместить раненых в оставшемсякуполе. Мы согласны.

срим1

http://www.ustream.tv/recorded/51054482

2:10 нужно еще 4 человека для флешмоба. На сцене снова молитва. Раньше молитва была или каждый час или во во время атаки. Высаживает чуть чуть

2.50 наладили прямую трансляцию угол институтской и крещатика
Www.Spilno.tv/uk
Работают глушилки. Приходится перегружать планшет чуть ли не раз в пять минут

стрим 2

http://www.ustream.tv/recorded/51057456

6:00 не дождавжись штурма засыпаем.

10:00 На данный момент на Майдане группки крепких мужиков в камуфляже и гражданской одежде, которые о чем то переговариваются...
Под сценой спорит толпа пенсионеров. 
Проходят люди на работу и туристы.
Бомжи урулили, думаю, еще с вечера, как только число вооруженных людей в автобусах на смежных улицах превысило число майдановцев внутри баррикад. 
Можно признать, что Вкличко удалось очистить Майдан, и даже вдохнуть в него новую жизнь.

5

Коментарі

18.08.14, 14:54

Спитаєте, чому я розмістила цю статтю в групі підтримки ЮВТ? Щоб дати людям зрозуміти, що деякі примазані до партії "Батьківщина" працюють на Порошенка. І з цим щось потрібно робити.

    29.08.14, 18:43Відповідь на 1 від ЯКриворожанка

    Спитаєте, чому я розмістила цю статтю в групі підтримки ЮВТ? Щоб дати людям зрозуміти, що деякі примазані до партії "Батьківщина" працюють на Порошенка. І з цим щось потрібно робити.з батьківщини найбільше перебіжчиків(тушок) так що це не дивно.

      310.08.14, 02:13

      Мені не подобається тон цієї замітки - "небрєжно-заліхватскій" - це не тон Майдану, це тон люмпена.
      І ще - чому б не вичистити, не відремонтувати майдан, а тоді вже збиратися там ри потребі знову???

        410.08.14, 11:47

        І ще - юлефоби є і серед прхильників ідеї розгону нинішнього псевдоМайдану. Цитую:

        "І знову ж таки для тих. хто вважає зимовий Майдан "політичним проектом певних сил" - подивиться різницю, бо теперішня підробка під Майдан як раз і була проектом "Батьківщіни" та ще деяких політиків, що пролетіли на виборах Президента... І подивиться, де власне кияни, з якого вони боку. Бо якщо позавчора від барикад звільняти Хрещатик дійсно виїхали комунальники, то сьогодні - це були вже кияни..."

        Ви вже якось домовтеся між собою, злагоджено "Батьківщину" шельмувати

          510.08.14, 15:27Відповідь на 3 від mammamia

          Я для того і опублікувала цю нотатку, щоб побачити як реагують прихильники Юлі на очищення рядів Батьківщини від усієї погані. Вона вже почала люстрацію в рядах Батьківщини. Так що є ще кадри, яких потрібно виганяти. А майдан ніколи за Юлю не стояв, так що безглуздо називати майдан проектом Батьківщини. Якщо подивитися, хто прийшов до влади, то тоді логічно було б припустити, що то був проект Порошенка та Кличка.

            610.08.14, 21:41Відповідь на 5 від ЯКриворожанка

            У наведеній цитаті проектом Батьківщини названий якраз нинішній псевдоМайдан

            "тоді логічно було б припустити, що то був проект Порошенка та Кличка."
            Цілком логічне та небезпідставне припущення. З уточненням - проект олігархату, чиїми ставлениками є Порошенко та Кличко.

              711.01.16, 20:18

              Все один проект, і кожен в ньму виконує свою частину роботи! Іуда, до речі, теж виконав наказ начальства (Господа), але повісився однако...