Зараз я зрозуміла, цей символізм.
- 25.05.22, 16:48





Зазначають, що сама ж цистерна весь час окупації була схована. Місцеві на неї поставили табличку “замінована”, тому орки її не чіпали.
– Дe взяв?
– Вкpaв
– У кoгo?
– У pociян
– Ну cлaвa бoгу, i мoлoдeць...