О сообществе

Ласкаво просимо до гурту, у цей дивовижний світ неймовірного, яке знаходиться поряд - його тільки треба побачити. Розміщуемо цікаві статті, фото, відео, музику - все, що нам цікаве , все, що відбуваеться у нашому житті. Ділимося чудовим і прекрасним....

Топ участников

Вид:
краткий
полный

НЕЙМОВІРНЕ ПОРУЧ

«Вільні художники»...

  • 19.09.21, 11:02
«Вільні художники» (село Арден, США)
 
[ Читати далі ]

«Рай на деревах»

  • 18.09.21, 09:11
Фінка Беллавіста . «Рай на деревах»
  
[ Читати далі ]

Несподівані знахідки, які дуже здивували істориків.

  • 17.09.21, 10:11

Археологія – одна з найважливіших наук, яка проливає світло на наше минуле. Але що, якщо наше минуле не зовсім таке, як ми його уявляємо?

Пропонуємо вашій увазі несподівані знахідки, які дуже здивували істориків.

1 . Центральне опалення в палаці у мінойців 2700-1400 рр. до н. е.

Несподіване відкриття було зроблено в Кноссі, в руїнах палацу. Стародавні мінойці обігрівали замок за допомогою циліндричних конструкцій з напівкруглими дахами, які розміщувалися під підлогою і нагрівалися за допомогою вогню, в результаті тепло поширювалося по всьому палацу.

2. Торговий автомат 100 р. до н. е.

[ Читати далі ]

Звгвдки, які заганяють вчених у глухий кут...

  • 16.09.21, 09:37

У цій добірці представлено 10 цікавих загадок живої природи, відповіді на які до сих пір не знайдені.

Магнітний компас в коровах.


Готові посперечатися, що ви ніколи навіть не замислювалися про це. Та і ніхто не замислювався до появи Google Earth. Але саме цей сервіс дозволив вивчити тисячі знімків корів, які пасуться і виявити одну вельми дивну закономірність: корови завжди повертаються головою строго на північ або на південь в той час коли їдять або п’ють. Це спостерігається на всіх континентах, незалежно від погодних умов, особливостей місцевості та інших факторів.

Алкалоїди в рослинах.[ Читати далі ]

Нікому не побажаєш зустріти вночі...)))

Багато хто погодиться, що грим – це особливий вид мистецтва. Без професійних гримерів зараз не обходиться жоден фільм або телепроект. За допомогою гриму людину можна перетворити в абсолютно фантастичну істоту. Тому до Вашої уваги цікава добірка моторошнуватих фотографій, що ілюструють мистецтво гриму.


Мистецтво м"яти камені...

  • 11.09.21, 11:44

Іспанська скульптор Хосе Мануель Кастро Лопес (Jos Manuel Castro Lpez) не боїться експериментувати і створювати дивовижні твори, які перевертають уявлення про звичні речі з ніг на голову. У його руках майстерно вирізані з кварцу і граніту скульптури створюють дивовижну ілюзію, ніби створені з пластиліну.

Сам майстер запевняє, що відчуває себе скоріше друїдом, ніж скульптором, намагаючись знайти спільну мову з каменем і вдихнути в нього життя. До того ж композицію для своїх робіт Хосе придумує не наперед, а тільки лише коли побачить сам камінь.

Ми були вражені цими незвичайними роботами і пропонуємо вам розглянути їх уважніше разом з нами.

  [ Читати далі ]

Спи, або помреш...

  • 10.09.21, 09:09

Якість і тривалість життя прямо залежить від якості і тривалості сну

  [ Читати далі ]

Під впливом часу...

  • 09.09.21, 09:41

Під впливом часу, а також в силу різних обставин будь-яка річ рано чи пізно змінюється. Наприклад, якщо дуже довго нігтем натискати на одну і ту ж клавішу (припустимо, під час гри на комп’ютері), то в ній з’явиться наскрізний отвір. А якщо однією і тією ж ложкою протягом багатьох десятиліть розмішувати чай, то вона неодмінно стоншає.

Ці спагетті з грибами на тиждень забули в мікрохвильовці

Три однакових черевики: новий, після трьох років носіння і після шести років...

[ Читати далі ]