О сообществе

Ласкаво просимо до гурту, у цей дивовижний світ неймовірного, яке знаходиться поряд - його тільки треба побачити. Розміщуемо цікаві статті, фото, відео, музику - все, що нам цікаве , все, що відбуваеться у нашому житті. Ділимося чудовим і прекрасним....

Топ участников

Вид:
краткий
полный

НЕЙМОВІРНЕ ПОРУЧ

Неймовірні знімки...

  • 07.08.21, 09:26

Кажуть, скоро доповнена реальність почне марширувати широкими кроками і тоді вже точно не можна буде відрізнити правду від красивої намальованої картинки. Такі реалії цифрового століття, в якому якщо і бачиш щось таке, то відразу думаєш — фотошоп. А ось і ні, є знімки, зроблені в реальному світі і без будь-якої обробки, які просто вражають уяву!

Знаменитий пляж у Греції, там ще недавно така ж висока скеля зруйнувалася

Торнадо, маленький — зверніть увагу на вітряки для масштабу..

[ Читати далі ]

Архітектура вражає..))

Дивлячись на ці будівлі, розумієш наскільки людина розумна істота і може прорахувати усе до деталей. 

А ще цікаво те, що з часом змінюється мода на стилі архітектури. Якщо у минулих століттях переважала чіткість ліній, вимушеність, то XXI століття — повне відображення молоді: динамічність, креативність, нове бачення стандартів.

Насолоджуйтеся нашою підбіркою грандіозної архітектури світу.

  
[ Читати далі ]

Вперше таке бачу...

  


На іранському острові Ормуз створюють піщані килими неймовірної краси з понад 70 видів разнокольорового піска, який є на острові. Найбільший такий килим площею 12 тис. кв. метрів був виготовлений у грудні 2008 р. До його створення доклали зусилля 25 митців. Краса !!!
Фото: skygroup

[ Читати далі ]

Отруйні рослини...

Отруйна рослина може запросто зустрітись на природі. І якщо дорослі, швидше за все, просто пройдуть повз, то цікаві діти, які прагнуть все спробувати на смак, можуть постраждати. Також нагадуємо: отруйна рослина може рости і в лісі, і на підвіконнях наших квартир, і біля будинків. Тому в місті теж варто бути пильним.

Жовтець (Ranunculus)
отруйна рослина

Де зустрічається: У помірній зоні Північної півкулі; любить сирі місця, болота. В природі існує кілька видів жовтецю, багато з них отруйні.

Чим небезпечна: Містить їдкий сік, який може залишати на шкірі опіки. При потраплянні на слизові вона провокує кашель і спазми гортані. Якщо сік потрапить в око, він може викликати тимчасову сліпоту.

[ Читати далі ]

Без фотошопу...))

  • 01.08.21, 18:58

Нескінченно дивна і прекрасна наша планета! Тому, у цій добірці, спеціально для вас, зібрано фотографії, над ефектами на яких потрудилася сама природа.

Місце, де пустеля Наміб зустрічається з морем

Крижані водоспади в заповіднику Свальбард, Норвегія...

[ Читати далі ]

70 років чашка стояла в музеї Освенцима.

  • 30.07.21, 10:41

Нацистські концтабори залишили в історії людства глибокий шрам, який досі дуже довго і болісно зарубцьовується. Бухенвальд, Дахау, Освенцим і інші концтабори стали місцем страшної смерті незліченної кількості людей. Більшість з них навіть не знали куди їх ведуть. Вони не могли навіть уявити, що приречені. Нацисти говорили, що їх просто депортують.

З собою речей брати не дозволялося. Нацисти ретельно обшукували кожного. Все, що знаходили, тут же відбирали. Тому люди намагалися заховати якомога надійніше найцінніші речі. У людей була надія, що з часом їх відпустять.

В концтаборах залишилося безліч речей загиблих в’язнів. Тепер ці предмети стали музейними експонатами. Однак навіть зараз ці речі змушують нас дивуватися і сумувати про мільйони замордованих життів.

Зовсім недавно працівники музею Освенцима виявили незвичайну схованку з коштовностями.

[ Читати далі ]

Вражаючі речі з глибини століть, які сьогодні здаються чарівними

  • 29.07.21, 15:08

Справжні витвори мистецтва практично вічні, адже навіть якщо зруйнується матеріал, з якого вони зроблені, пам’ять все одно залишиться. Але на практиці все набагато краще, тому що мудрі майстри давнини прагнули вибирати найбільш довговічні матеріали. А вдячні нащадки дбайливо зберігають ці чудеса минулого, захищаючи їх від руйнування. І тому ми можемо бачити і захоплюватися неймовірними в своїй складності і красі речами, які ніби прийшли до нас з казок.

Статуетка бізона зроблена з бивня мамонта. Цій штучці 20 000 років і це справжній артефакт з Льодовикового періоду.

Дивовижний ніж для паперу показує рівень італійських майстрів XIX століття...

[ Читати далі ]

Люди, які вважають себе найкрасивішими на планеті...

  • 28.07.21, 20:41
  • У однієї з народностей фулані – водабе – є щорічний фестиваль геревол. Він настільки яскравий і незвичайний, що подивитися на нього з’їжджаються туристи з різних країн світу. По суті геревол – це чоловічий конкурс краси. Молоді люди надягають різнокольорову одежу і ретельно підбирають до неї прикраси. Заключний штрих – красиве перо на голові.
  • На фестивалі молоді чоловіки танцюють і співають, щоб сподобатися дівчатам. Більше шансів у тих з них, хто відповідає місцевим стандартам краси: високий на зріст, білозубий і білоокий. До слова, саме тому чоловікам доводиться часто закочувати очі і показувати зуби.
[ Читати далі ]

Дурня, але смішно...)))

  • 28.07.21, 10:30