хочу сюди!
 

Катерина

42 роки, близнюки, познайомиться з хлопцем у віці 43-50 років

Стоянки древніх людей на місці сучасного Києва ...



Синій кит настільки величезний, що по його венах спокійно змогла би пливти дитина.  


7

Коментарі

анонім

111.05.23, 10:22

"Чи знаєте Ви, навіщо кішці вуса? Цей орган не просто дає можливість тварині орієнтуватися в просторі, але і дає можливість визначити, пролізе вона в отвір, дірку і т. д. чи ні. Тому коти з пошкодженими вусами погано орієнтуються в місцевості і часто застряють в отворах."

Десь в приколах на сайті є відео, як кішка "протікає" з клітки.
І здається віддаль між прутами була менша її вус.

Але може вони були підстрижені...
Або вона лізла до кошенят.
Заради дітей жінки на ТАКЕ здатні!

    211.05.23, 11:39

    а якщо квіти впплітааються і за праве, і за ліве вухо, що це значить?

      311.05.23, 11:44Відповідь на 1 від анонім

      "Чи знаєте Ви, навіщо кішці вуса? Цей орган не просто дає можливість тварині орієнтуватися в просторі, але і дає можливість визначити, пролізе вона в отвір, дірку і т. д. чи ні. Тому коти з пошкодженими вусами погано орієнтуються в місцевості і часто застряють в отворах."

      Десь в приколах на сайті є відео, як кішка "протікає" з клітки.
      І здається віддаль між прутами була менша її вус.

      Але може вони були підстрижені...
      Або вона лізла до кошенят.
      Заради дітей жінки на ТАКЕ здатні!
      Так, а на рахунок вус,коли моєму коту пошкодити вуса у бійці з котами- він перестав орієнтуватися де лежить їжа,
      тепер тикаю в миску носом і починає їсти...))

        411.05.23, 11:44Відповідь на 2 від Вурдалак

        а якщо квіти впплітааються і за праве, і за ліве вухо, що це значить? Мабуть теж саме...

          511.05.23, 11:58Відповідь на 4 від Голубка

          а якщо квіти впплітааються і за праве, і за ліве вухо, що це значить?Мабуть теж саме...

            611.05.23, 12:00Відповідь на 4 від Голубка

            джмеликів жалко

              711.05.23, 12:27Відповідь на 6 від Вурдалак

              джмеликів жалкоТак, мені також дуже шкода, тому їх майже й не видно...

                Гість: Inna_19

                811.05.23, 13:05

                Я щось чула, що бобрів оголосили рибою, бо ченці не хотіли сидіть без м"яса весь пост. От і оголосили рибою бобрів, щоб хоч їхнє м"ясо вважати постним.

                  анонім

                  911.05.23, 13:26Відповідь на 3 від Голубка

                  Так, а на рахунок вус,коли моєму коту пошкодити вуса у бійці з котами- він перестав орієнтуватися де лежить їжа,
                  тепер тикаю в миску носом і починає їсти...))

                  Чув таке. В мене була кішка. Подарувала знайома - ніхто не купував бо кошенята же будуть.... Голуба баленезійка. Ніжна ласкава.
                  25 чи 27 років прожила... А доця собі купила Англійської породи...
                  На руки не йде.. "Благородної крові"

                    1011.05.23, 13:30Відповідь на 7 від Голубка

                    джмеликів жалкоТак, мені також дуже шкода, тому їх майже й не видно...
                    да, отруто-хімікати і мін-добрива боком вилазять всьому живому

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна