Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Alisa

39 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 34-46 років

Одне з найвідоміших рожевих озер України

 

Одне з найвідоміших рожевих озер України – Лемурійське. Знаходиться в Херсонській області, в селі Григорівка. Історія озера досить цікава, адже воно утворилося внаслідок людської діяльності. 26 серпня 1969 року на березі Сивашу впав радянський бомбардувальник, під час робіт рятувальники поглибили прірву та й зачепили водоносні горизонти. Згодом воронка наповнилася водою, яка була солоніша за ту, що у Сиваші. Місцеві називали озеро “Яма”, але потім воно отримало назву на честь міфічного континенту Лемурії.





7

Коментарі

110.05.23, 11:41

Таке загадкове і гарнебуло цікаво, дякую

    210.05.23, 12:27Відповідь на 1 від ТНЕ*

    Таке загадкове і гарнебуло цікаво, дякуюХочеться подивитися зблизька на ці озера, там їх багато..

      310.05.23, 12:30Відповідь на 2 від Голубка

      Таке загадкове і гарнебуло цікаво, дякуюХочеться подивитися зблизька на ці озера, там їх багато..Так, уявляєш, я теж так подумала, коли побачила фото, а ще, я зовсім нічого не знала про це озеро

        410.05.23, 12:31Відповідь на 3 від ТНЕ*

        Таке загадкове і гарнебуло цікаво, дякуюХочеться подивитися зблизька на ці озера, там їх багато..Так, уявляєш, я теж так подумала, коли побачила фото, а ще, я зовсім нічого не знала про це озероЯ чула і не раз, знаю, що там юди лікуються від деяких хвороб. Вода настільки насичена солями, щи у воді людина не тоне,а просто лежить...

          510.05.23, 12:32Відповідь на 4 від Голубка

          Таке загадкове і гарнебуло цікаво, дякуюХочеться подивитися зблизька на ці озера, там їх багато..Так, уявляєш, я теж так подумала, коли побачила фото, а ще, я зовсім нічого не знала про це озероЯ чула і не раз, знаю, що там юди лікуються від деяких хвороб. Вода настільки насичена солями, щи у воді людина не тоне,а просто лежить...Перепрошую за помилки-клавіатура деколи западає...

            610.05.23, 12:36Відповідь на 5 від Голубка

            Я ніколи не звертаю уваги на помилки, в реченні зрозуміло про що .
            Якщо там така вода, то мені підійде. Дуже дякую за таку цінну інформацію

              710.05.23, 13:23Відповідь на 6 від ТНЕ*

              Я ніколи не звертаю уваги на помилки, в реченні зрозуміло про що.
              Якщо там така вода, то мені підійде. Дуже дякую за таку цінну інформацію

                анонім

                810.05.23, 14:42Відповідь на 1 від ТНЕ*

                Таке загадкове і гарне було цікаво, дякую
                На Сиваші - комарі.
                Я збирав рожеву сіль в с. Молочне 10 км за Євпаторією.
                Там є озерця біля моря з лікувальною грязью схожою на з о. Мойнаки.
                Глибина - до литок. Після вересня - порожньо. Я був 1 на 2км пляжу.

                  911.05.23, 22:26

                    Гість: _Сонечко_

                    1011.05.23, 22:31

                    то чому ж воно рожеве?