хочу сюди!
 

Маша

44 роки, терези, познайомиться з хлопцем у віці 42-53 років

Вони незабаром зникнуть з лиця Землі....


Вони незабаром зникнуть з лиця Землі.... Мертве море


Щороку рівень моря знижується в середньому на один метр. За останні сто років рівень упав на 25 метрів і це ще не межа. До того ж, останні кілька років море забруднюється стоками з міст і поселень Палестини, які приносять не тільки нечистоти, а й сміття, в основному пластикове.

Великий Бар’єрний риф...


Найбільший кораловий риф у світі, площа якого становить 344 400 квадратних кілометрів. Такий величезний, що його навіть можна побачити з космосу. Але на риф впливає відразу кілька руйнівних чинників, найнебезпечнішим з них є глобальне потепління. Всього один градус потепління знищує водорості, які мешкають у поліпах. На сьогоднішній день є велика ділянка рифу, в якій знаходяться знебарвлені водорості.

Стародавнє місто Петра


Це місто знаходиться в Йорданії, його унікальністю є те, що воно повністю висічене зі скелі і тому знаходиться у списку ЮНЕСКО. Але його збереження перебуває під питанням — через ерозію та безграмотне використання води будівлі міста руйнуються.

Велика Китайська стіна


Офіційна довжина стіни 8 851,9 км, але насправді вона набагато коротша. Величезні ділянки були зруйновані через відсутність належного догляду, до того ж місцеві жителі тих ділянок, де майже не бувають туристи, розбирають цеглу для будівництва своїх будинків.

Великий каньйон


Один з найглибших каньйонів у всьому світі, і його довжина складає 446 км, а ширина коливається від 6 до 29 км. Але водночас 4000 кв.км у каньйоні займають шахти з видобутку урану. Видобуток і сміття, яке залишають численні туристи, завдають великої шкоди.

Науру


Карликова держава на західній частині Тихого океану, на території якої проживає не більше 10 тис. людей. Цей острівець може піти під воду, якщо рівень води у світовому океані підніметься.

Національний парк Глейшер


Спочатку на території національного парку Глейшер було розташовано близько 150 льодовиків. Але на сьогоднішній день через глобальне потепління їх залишилося приблизно 25.

Комплекс пірамід Гізеє


Споруди руйнуються через ерозію і вже зараз деякі ділянки закриті для відвідування туристів.

Джерело


9

Коментарі

112.11.22, 19:52

думала що тут про москалів

    212.11.22, 19:58

    Думаю, вони переживуть нас на багато поколінь

      312.11.22, 20:33Відповідь на 1 від Полина_Я

      думала що тут про москалівЦього б хотіла вся Україна...

        412.11.22, 20:33Відповідь на 2 від NoTaRь

        Думаю, вони переживуть нас на багато поколіньМабуть ти правий....

          513.11.22, 05:48

            Гість: _Сонечко_

            613.11.22, 15:29

            дуже красиві краєвиди.... буде жаль, якщо зникнуть...

              713.11.22, 18:52

                813.11.22, 22:42