Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

ИРИНА

50 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 45-54 років

Дивні елементи декору....)))

Багато хто любить облаштовувати свої гніздечка, щоб там було затишно та комфортно. Але хтось любить ще й прикрашати інтер’єр свого будинку ну дуже дивними предметами. Благо, дизайнери з радістю готові пропонувати людям плоди своєї фантазії. Тут і шкіряне крісло-краб, і скляний журнальний столик на крилах голуба, і пуф у вигляді кукурудзи. Загалом все те, на що так старанно полюють любителі всього екстравагантного і супернезвичайного. Цікаво, а як їхні гості реагують на всі ці прикраси вдома?

Присісти на крабика не бажаєте?
В обіймах людини-павука...

9

Коментарі

113.11.22, 09:41

Зі схожого "стола" у мене перекинулось замовлення в одному закладі від незначного руху ліктем
Тому критичний

    213.11.22, 10:12

    Цiкаво, але я "консерватор"...

      313.11.22, 12:23Відповідь на 1 від NoTaRь

      Зі схожого "стола" у мене перекинулось замовлення в одному закладі від незначного руху ліктем
      Тому критичний
      Неприємно

        413.11.22, 12:24Відповідь на 2 від Андрій1961

        Цiкаво, але я "консерватор"...Я теж

          Гість: _Сонечко_

          513.11.22, 15:13

          я думаю, враховувати треба не тільки незвичайний вигляд... функціональність речі цінується за її комфорт у використанні, і у плані ергономіки також.
          дивний вигляд то лише смак господаря, намагання вразити, потішити своє самолюбство... якби речами не зручно було користуватись, ніхто б їх не придбавав.

          крісло крабик? чому б ні) тільки мені не вистачає для комфортного відпочинку спинки у крісла

            Гість: _Сонечко_

            613.11.22, 15:18

            стосовно іншого... я прихильниця природи... тварин і рослин. тому використання цієї тематики для мене не прийнятне. сприймаю це як знущання.... мені не приємно було б користуватися такими речами. і так, не впевнена що вони зручні у використанні...

              713.11.22, 15:45Відповідь на 6 від Гість: _Сонечко_

              стосовно іншого... я прихильниця природи... тварин і рослин. тому використання цієї тематики для мене не прийнятне. сприймаю це як знущання.... мені не приємно було б користуватися такими речами. і так, не впевнена що вони зручні у використанні... Я б не хотіла всі ці речі у свою оселю. Мабуть я консерватор...

                Гість: _Сонечко_

                813.11.22, 15:49Відповідь на 7 від Голубка

                та в мій інтер'єр оселі теж нічого з цього не вписується....
                там же було питання - чи не бажаєте присісти в кріселко-крабик? я відповіла, що спинки не вистача для нормального відпочинку

                  913.11.22, 18:14Відповідь на 8 від Гість: _Сонечко_

                  та в мій інтер'єр оселі теж нічого з цього не вписується....
                  там же було питання - чи не бажаєте присісти в кріселко-крабик? я відповіла, що спинки не вистача для нормального відпочинку
                  Так, я розумію...

                    1014.11.22, 10:24Відповідь на 1 від NoTaRь

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна