хочу сюди!
 

Ліда

50 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 46-56 років

Дизайнери з крутим польотом...))

Є такі дизайнери, які як Незнайко – творять для самовираження, а потім огризаються «нічого ви в мистецтві не знаєте». А є інші, які виходять з того, що людям потрібні речі практичні, незвичайні, цікаві і красиві. Саме в такому порядку, інакше все піде шкереберть. Ось така, зовсім не магічна формула, бери і роби.

Рюкзак «Я янголятко»

 

12

Коментарі

14.04.21, 21:07

девайсина для котоселфі це. просто технологічний прорив. цей неймовірний винахід займе гідне місце поряд з шльопками і тостером на щаблі найвеличніших досягнень людства

    24.04.21, 21:15Відповідь на 1 від evgeniy_v

    А, відразу видно, що пан скептик не має гарної романтичної дівчини з котиком

      34.04.21, 21:23

        44.04.21, 21:24Відповідь на 2 від Акварель

        А, відразу видно, що пан скептик не має гарної романтичної дівчини з котикомні граму скептецизму. мене справді ця штучка прикольнула. навіть картинку зберіг
        хоча нажаль дійсно, дівчини з котиком немає. а що до справді романтичних.. то взагалі не пам'ятаю чи таких зустрічав. хоча.. ні, не факт

          54.04.21, 21:27Відповідь на 1 від evgeniy_v

          девайсина для котоселфі це. просто технологічний прорив. цей неймовірний винахід займе гідне місце поряд з шльопками і тостером на щаблі найвеличніших досягнень людстваТак...

            64.04.21, 21:37

            Кулер з шезлонгом заінтригував. Все клали сумку під себе, щоб хоч якась тінь була

              74.04.21, 21:51Відповідь на 4 від evgeniy_v

              А, відразу видно, що пан скептик не має гарної романтичної дівчини з котикомні граму скептецизму. мене справді ця штучка прикольнула. навіть картинку зберіг
              хоча нажаль дійсно, дівчини з котиком немає. а що до справді романтичних.. то взагалі не пам'ятаю чи таких зустрічав. хоча.. ні, не факт
              Щасливчик! Бог милував, трапиться романтична рекомендую тікати

                84.04.21, 22:05

                  95.04.21, 10:59

                    1011.04.21, 13:23